320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Iraagi sõda

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    kõva. korralik PR, et oleks presidendivalimistel millegagi vastu rinda taguda, samas "sõda terrorismile" jätkub, seega saab omapoolset lähis-ida naftaterrorit järkata.
    team u.s.a all the way!
    vitupead.
    buy the ticket, take the ride.

    Kommentaar


      Algselt postitas H.M Murdock Vaata postitust
      kõva. korralik PR, et oleks presidendivalimistel millegagi vastu rinda taguda, samas "sõda terrorismile" jätkub, seega saab omapoolset lähis-ida naftaterrorit järkata.
      team u.s.a all the way!
      vitupead.
      Kes need vitupead nagu on? Bin ladenid, imperialistid või kohalikud türann-saudid?
      "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

      Kommentaar


        jänkid, kes on sellest taolise kuradi...eileiasõna teinud.
        vitupeaks kvalifitseerub siis, kui oma kodanikud terrorismi lipu all ära tapetakse (9-11, inside job), et saada ettekääne iraagi (põhimõtteliseks) okupeerimiseks; vau, seal on ka juhuslikult persetäis naftat! (nafta kogu selle kammajaa ajendiks ongi, btw.)
        aeg-ajal antakse selle sõja vajalikkusest mõista sellega, et jälle on mõni kuri terrorist mõnda riiki ähvardanud (aka the pussy-maneuvre) või siis on mõni ultra ennast kuskil õhku lasknud.
        mitte, et selliseid hulle muidu ei oleks, aga minna mingeid rühmitusi teise maailma otsa (ameerikast vaadatuna) jahtima, kaasates sellesse euroopa riigid, eesti sh, on maderfaking nonsense.

        arvestades selle kõige puhul veel klauslit, et osama oli kunagi usa jaoks oma poiss, siis võib kogu sellele kaadril 21.saj Vitupea vimpli kinkida küll.
        buy the ticket, take the ride.

        Kommentaar


          No anna andeks, aga seda 9-11 ja inside job juttu ei võta nüüd küll keegi loodetavasti tõsiselt.

          Kommentaar


            siinkohal saadaks kõik vandenõuteoreetikud perse.

            Kommentaar


              kusjuures ma ise ka alguses ei võtnud. samas on see selline asi, et kui võrrandist üks lüli lonkab, siis läheb kogu tehe kahtlaseks. enda jaoks mõistlike lonkavaid lülisid olen ma justkui lugenud/näinud.
              eks see on nagu religiooni ja ufodega: usud või mitte.

              Algselt postitas BloddyTear Vaata postitust
              siinkohal saadaks kõik vandenõuteoreetikud perse.
              kõva.

              edit: läheb küll juba vandenõuteooria teemasse, aga kaks põhi argumenti, mis minu pea 9-11 teemal viltu võtsid:

              kui lennukid majadesse sisse sõitsid, siis kuidas kurat niimoodi kokku kukkusid?
              see "lennuk", mis pentagonis sisse sõitis? hilisematest asitõenditest tuli välja küll puldis olnud terroristi pass, aga lennuk ise oli ära (niiiiiiiiiiiii) söestunud, nii et mitte mingit tõendit, et seal üldse mingi lennuk oli, ei jäänd alles.

              ma ei ole küll kinnilöödud akende ja ustega 1toalises mustaka korteris elav paranoiku, aga no - 'te fuck, guys?!
              buy the ticket, take the ride.

              Kommentaar


                Algselt postitas H.M Murdock Vaata postitust
                kusjuures ma ise ka alguses ei võtnud. samas on see selline asi, et kui võrrandist üks lüli lonkab, siis läheb kogu tehe kahtlaseks. enda jaoks mõistlike lonkavaid lülisid olen ma justkui lugenud/näinud.
                eks see on nagu religiooni ja ufodega: usud või mitte.
                kõva.

                edit: läheb küll juba vandenõuteooria teemasse, aga kaks põhi argumenti, mis minu pea 9-11 teemal viltu võtsid:

                kui lennukid majadesse sisse sõitsid, siis kuidas kurat niimoodi kokku kukkusid?
                see "lennuk", mis pentagonis sisse sõitis? hilisematest asitõenditest tuli välja küll puldis olnud terroristi pass, aga lennuk ise oli ära (niiiiiiiiiiiii) söestunud, nii et mitte mingit tõendit, et seal üldse mingi lennuk oli, ei jäänd alles.

                ma ei ole küll kinnilöödud akende ja ustega 1toalises mustaka korteris elav paranoiku, aga no - 'te fuck, guys?!
                Ise käisid tuha sees otsimas? a ei, kuskilt lugesid ja kuskilt nägid. nuff said.
                Muidu tundud küll päris mõistlik sell...
                "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                Kommentaar


                  Pole küll Nõukogude aja inimene, aga mul hakkas see Obama pikk kõne küll mõne minutiga vastu. No see oli täpselt midagi sellist, mis ülistas kunagi isakest Stalinit ja kommunismi, ainult võta esimene maha ja muuda teine demokraatiaks. Kogu USA ja see, mis seal toimub, ei tundu mulle kaugeltki mingi demokraatia ja kõigi vabaduste ning võimaluste paradiisina. Hea on Euroopas elada.
                  sigpic

                  Kommentaar


                    #inb42muchweed
                    jokers to the right
                    clowns to the left of me

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                      No anna andeks, aga seda 9-11 ja inside job juttu ei võta nüüd küll keegi loodetavasti tõsiselt.
                      "Inside job" on täpselt sama tugev argument, kui see, et bin Laden orgunnis need 2 torni maatasa.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas rixxer Vaata postitust
                        Ise käisid tuha sees otsimas? a ei, kuskilt lugesid ja kuskilt nägid. nuff said.
                        Muidu tundud küll päris mõistlik sell...

                        vice versa.nii esimesele kui teisele väitele.

                        ja noh. ka mõistlikuna tutuvatel sellidel on omad ebamõistlikud pooled. ega see vaidlus meid kuskile ei vii.
                        samas jään iraagi sõjas seisukohale, mille võtaks kokku üpris kulund tsitaadiga: "bombing for peace is like fucking for virginity." pildi võib iga soovija ise netist juurde otsida.
                        buy the ticket, take the ride.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas rixxer Vaata postitust
                          Ise käisid tuha sees otsimas? a ei, kuskilt lugesid ja kuskilt nägid. nuff said.
                          Muidu tundud küll päris mõistlik sell...
                          no ka sina ise ei ole küllap seal varemete vahel roomanud? selle argumendiga lasid küll iseendale praegu kenasti jalga.

                          sest tegelikult ju taandubki sellele, millist versiooni usud. otsest ligipääsu tõenditele pole ju meil siin kellelgi?

                          ja vaadates, mida ja mille nimel on maailma ajaloos tehtud - ma küll ei julgeks välistada ka seda kõige räigemat. või võttes kraadi võrra tagasi - et otseselt ise ei korraldatud, aga kätt ette ka ei pandud.
                          armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                          Kommentaar


                            Algselt postitas vincent Vaata postitust
                            no ka sina ise ei ole küllap seal varemete vahel roomanud? selle argumendiga lasid küll iseendale praegu kenasti jalga.

                            sest tegelikult ju taandubki sellele, millist versiooni usud. otsest ligipääsu tõenditele pole ju meil siin kellelgi?

                            ja vaadates, mida ja mille nimel on maailma ajaloos tehtud - ma küll ei julgeks välistada ka seda kõige räigemat. või võttes kraadi võrra tagasi - et otseselt ise ei korraldatud, aga kätt ette ka ei pandud.
                            Pool posti kadus miski tõstmise käigus ära. Vabandused. Mõte oleks selline- kui juba sellisel tasemel argumenteerida - lennukid põlesid nii ära, et vaid kellegi pass jäi alles- siis ikkagi- kust lugesid, kes kirjutas. Kuskilt kuulsin ja lugesin sel juhul ei päde. Võiks pädeda, kui mulle taburetti osta soovitad, aga 9/11 teemal, ei päde.
                            Sorry veelkord segaduse eest.
                            Edit: kui juba allikateks läks (ma tahtsin tegelikult eelmise postiga välja tuua vaid selle kuskilt lugemise asja), siis 9/11 kohta on üks ametlik raport täitsa olemas. Väga paks ja võtab aega lugeda. Kunagi sai see ühe tööülesande käigus päris põhjalikult läbi töötatud. No selle põhjal ma tegin järeldusi.
                            "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                            Kommentaar


                              Päris kallis hobi.
                              What counts as national security depends on your perspective. These embeddable counters track how much the U.S. spends on a variety of programs that protect our future, from military to food assistance. Do our nation's spending choices align with your priorities?

                              Kommentaar


                                Med YouTube kan du se populære videoer, kose deg med favorittmusikken din og laste opp ditt eget innhold – og dele det med familie, venner og resten av verden.

                                2min video, et/miks pentagonis ei saand lennuk olla. veits kõrvaline, samas mitte.

                                http://www.rense.com/general68/pass.htm kiirelt leitud pikk jutt, esimesed mõned lõigud võtavad kokku. seal on muidugi see jant, et juttu räägitakse selle mätta otsast, et fbi sokutas need passid sinna. andestust, et midagi asjalikumat ei leidnud.
                                see ametlik versioon - müts maha, et selle läbi oled lugenud! - ongi see, mis pidevalt kriitikat saab ja konspiratsioonimöllule õli juurde viskab. skeptikute meelest kallutatud ja üleüldse ebapädev toimik.
                                tõde on ilmselt kuskil vahepeal.
                                buy the ticket, take the ride.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X