320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Kluivert

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Replying to Topic \'Kluivert\'

    Originally posted by greenday
    just.
    Ja sinuga mölise või ignoreeri või viska saltot - ikka sulle ei jõua kohale, et pole mõtet tsiteerida korraga 3-e üksteise sees olevat tsitaati, liiatagi siis veel ühe sõnaga. Pool ekraani on su posti täis, kuid infot ei mingit. A no ega ma siis paha pärast, lihtsalt nii soovituslikus korras annan nõu:P
    Mamps on tubli, nii päeval laudas kui ka õhtul klubist tulles hilja..

    Kommentaar


      #17
      Replying to Topic \'Kluivert\'

      Originally posted by m1kk


      Kuigi päevakangelane seda ise lugeda ei saa: palju õnne, kluivert, tekitasid mulle terveks tunniks tegemist! Postituste arv on nüüd -1000 endise miski 70 vms asemel. Seoses enneolematu läbuga kadusid ka mõne teise foorumlase postitused, Koski ja muna põhiliselt.

      Positiivne on see, et veendusin faktis, et IQ võib olla ka negatiivne...

      tuhat tänu sellele kluivertile. kahju et mu õnne soovid temani ei jõua !!!
      m.U.N.a

      Kommentaar


        #18
        Replying to Topic \'Kluivert\'

        Originally posted by apunkto


        Originally posted by greenday
        just.
        Ja sinuga mölise või ignoreeri või viska saltot - ikka sulle ei jõua kohale, et pole mõtet tsiteerida korraga 3-e üksteise sees olevat tsitaati, liiatagi siis veel ühe sõnaga. Pool ekraani on su posti täis, kuid infot ei mingit. A no ega ma siis paha pärast, lihtsalt nii soovituslikus korras annan nõu:P
        Sorri. Olen mujal harjunud selliste foorumitega, mis automaatselt vaid tsiteeritava isiku juttu tsiteerivad.
        \\"Empty your mind. Be formless, shapeless, like water. You put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle, it becomes the bottle. You put it in a teapot, it becomes the teapot. Water can flow or it can crash. Be water, my friend.\\" - Bruce Lee

        Kommentaar


          #19
          Replying to Topic \'Kluivert\'

          Karmo 17 - kas uus Kluivert?

          Ei tea, väga kahtlane. 30 postitust vähem kui tunni jooksul

          Kommentaar


            #20
            Replying to Topic \'Kluivert\'

            Originally posted by Glazza


            Karmo 17 - kas uus Kluivert?

            Ei tea, väga kahtlane. 30 postitust vähem kui tunni jooksul
            Kahtlen, et see kluivert on sest hispaania liiga dream team teemas räägib, et tema lemmikmeeskond on Real Madrid:P Aga mina sa tea

            Kommentaar


              #21
              Replying to Topic \'Kluivert\'

              Originally posted by Epic


              Originally posted by Glazza


              Karmo 17 - kas uus Kluivert?

              Ei tea, väga kahtlane. 30 postitust vähem kui tunni jooksul
              Kahtlen, et see kluivert on sest hispaania liiga dream team teemas räägib, et tema lemmikmeeskond on Real Madrid:P Aga mina sa tea
              Ju vaatas lõpuks tabelid üle ja sai aru, et ei olegi mõtet Barcale kaasa elada

              Kommentaar


                #22
                Replying to Topic \'Kluivert\'

                Njah, ei tea kas kluivert naases, ent foorumi uue staari Suuriku tähelend peatus juba suhteliselt alguses. Ehk siis bän.
                Which ship has never docked at Liverpool?
                The Premiership.

                "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

                Kommentaar

                Working...
                X