320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Mängude kavad

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    tunnen vend kellel on eesti kõik kavad olemas ja topelt ning samuti ensv aegsed kavad, jõhker fanatt on selles osas

    Kommentaar


      #17
      Mul endal on oma 20 Tuleviku ja mõni Tulevik II oma ja koondise omadest ainult Eesti - Läti mängu oma.

      Kommentaar


        #18
        Kuulge, ärge viige teemat ära! Mul oli ka kunagi plaju kavasid, siis sai kapis ruum otsa ja viskasin ära. Nüüd aga on kavad nii tühjad, et reklaami polegi mõtet alles hoida.

        Kommentaar


          #19
          Ma küll ei ole seda eilset näinud ja tõenäoliselt ei näe ka, aga kui koondise kava isegi selle hiilgeaegadel oli ikkagi kehvem kui ühe Inglise Conference Northi tiimi suvalise liigamängu ajaks välja antud brošüür, siis tõesti - pean vist olema rahul, et see mulle eile silma ei jäänud.

          Kommentaar


            #20
            Olgu nad tühjad kui tahes, avaldaks ikkagi soovi ühele (1) Horvaatia ja ühele (1) Inglismaa mängu kavale, PM on tore asi

            Kommentaar


              #21
              Ma tahaksin hullult saada endale 04.09.1994 toimunud
              Eesti - Horvaatia mängu kava. See oli mu esimene koondisemäng
              Olen nõus selle eest ka veidike plekkima.
              Kas sinu kommipood on ikka küllalt autentne?

              Kommentaar


                #22
                Tekkis huvi, et millised näevad välja teiste meistriliiga klubide kavad. Tegin ise paar pilti tänasest Tuleviku kavast ja see näeb välja selline:
                Eest
                Seest
                Tagant

                Selle teema võiks ka "Fänlus" või kuhugi teise alafoorumisse saata.

                Kommentaar


                  #23
                  Kalevi omad näevad suht sarnased välja. Pilte pole kahjuks näidata.

                  Kommentaar


                    #24
                    Pärnu Vapruse kava seest
                    Pärnu Vapruse kava väljast

                    Ja Kure oma üsna sarnane, vähem reklaami siiski:

                    Kuressaare kava seest

                    Kuressaare kava väljast

                    Kure kava kiri on natuke kehv, kuna enne Ajaxi mängu oli printeri tint otsakorral.

                    Kommentaar


                      #25
                      Kas need mõlemad kavad on sellest täiseti tavalisest paberist? Sorry Kure fännid, aga kava tundub suht kole. Kuigi ega välimus ju väga suurt rolli ei mängi. Positiivse asjana võib nimetada mängude loetelu tagaküljel.

                      Kommentaar


                        #26
                        Algselt postitas Erko Vaata postitust
                        Kas need mõlemad kavad on sellest täiseti tavalisest paberist? Sorry Kure fännid, aga kava tundub suht kole. Kuigi ega välimus ju väga suurt rolli ei mängi. Positiivse asjana võib nimetada mängude loetelu tagaküljel.
                        Jep, tavaline A4 paber. Saad aru, Expert on alles esimest hooaega Kure toetaja, ega nad nii palju pappi ka korraga ei saa alla taguda.

                        Kommentaar


                          #27
                          Tegelt ega see väga kallis ei tohiks olla. Tuleviku kavast on mulle jäänud selline mulje, et see tagumine ja esimene pool on valmis tehtud ja siis need kooseisud ja värgid prinditakse igal mängul eraldi. Ootaks hea meelega Flora ja Levadia kavasid, et kui heal tasemel need huvi pärast on. Tegelikult hakkasin ma just praegu sellele mõtlema, et huvitav palju enne mänge kavasid tehakse üldse. Publikunumbreid on ju nii raske ette ennustada. Teed 100 ja mängule tuleb 200, jääb 100 puudu, teed 200 ja mängule tuleb 100, jääb 100 üle.

                          Kommentaar


                            #28
                            Kurel on koguaeg kavasid sitaks, millest suur osa jääb kindlasti alles.

                            Kommentaar

                            Working...
                            X