320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Katastroof New Yorgis

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Mingit tuumajaama taheti ka õhku lasta!!!APPI!!!Aga need kes tegid,nägid ikka kõva vaeva!!!Jeee!!!
    Kõik saame surma!!!! Ok,lõpetan selle jutu!!!Mulle pole Usa niikuinii kunagi meeldinud!!!Krt võiks veel midagi juhtuda!!!Jama on muidu!!!
    ei,ei,ei taavi ei läinud sinna!!Tuli siis ta vä?Krt ta olex võind ikka ära maksta!Davai,saame siis kokku

    Kommentaar


      #17
      need 4 on siis teel erinevate tuumajaamade poole

      Kommentaar


        #18
        Aina hullemaks läheb

        Värsked uudised, et veel 3 lennukit on kaapertatud CNN'i andmetel.
        "The more we sweat in training, the less we bleed in battle"

        http://runplus.wordpress.com

        "Fitness is a battle, welcome to the front line"

        Kommentaar


          #19
          mul on igatahes väga päevakajaline nick

          'mayhem'-a state of great confusion and disorder; chaos
          Rise and rise again until lambs become lions!

          Vaprus - Athletic Club - Rosenborg

          Kommentaar


            #20
            Täitsa haige inimese kommentaarid on teil - (loodatate, et veel midagi juhtuks - äge värk ). Tundub, et te üldse seda jubedust ette kujutada ei suuda ja teile tundub nagu mingi kihvt film käiks. Samas surevad kümned tuhanded inimesed sealsetes õnnetustes. You're really really sick people

            Kommentaar


              #21
              Sa parastad??? Nujah

              Äkki ma ka parastaksin kui sinu maja rünnataks.

              Kommentaar


                #22
                Tegelikult on erinevaid arvamusi päris huvitav kuulda. Endal oli eile öösel arutelu paari inglasest sõbraga, kellaga siis seda värki analüüsisime.

                Põhiline oli ikka see, et praegu juhtunu pole mitte mingisugune uudis, kui see poleks juhtunud USA-s või mõnes teises suures Euroopa riigis. Point ikka meedias ja kuidas meedia seda kajastab.

                Näitena toodi välja just USA enda pommitamise, mis mõned aastad tagasi toimus - ka Inglismaa ja teised aitasid kaasa, kuid USA oli põhiline. Tolles toredas riigis hävisid samuti hooned ja inimesed said surma jne... kuid kui paljud selle üle kurvastasid? Enamik vangutas pead ainult siis, kui USA lennuk imekombel alla tulistati, kuid tollele maale tehtud kahjude üle ei viitsinud keegi eriti mõelda.

                Nüüd tehti midagi sarnast (sest kuidas ütleme eristada terroriakti ja näiteks vastulööki) USA-s ning jama on kohe lahti. Kõik nõuavad verd ja kättemaksu - sama, mis nõuti tolle riigi poolt siis.

                Praegu pidutsetakse Palestiinas ning kõik mõistavad nad hukka - kui paljud aga olid rõõmsad jälle USA rünnakute üle paar aastat tagasi?

                Asi on just selles, et kuidas neid kahte eristada ning kuhu piir tõmmata. Miks üks neist on hullem ja tähtsam kui teine jne...

                Igatahes arutleda saab küll. Eks siis jälgime edasi CNN-i ja BBC-d ning teisi kanaleid ja vaatame, mis juhtuma hakkab.
                When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                Kommentaar


                  #23
                  To eestieest: Ma lihtsalt pole selline, tunnexin su omastele kaasa.

                  To Martin(s): Terroriakt, mille esmärgiks on mõrvata kümneid(või sadu-)tuhandeid tsiviilisikuid on täielik jubedus ja täiesti põhjendamatu normaalse inimese jaoks. Mis Usa'sse puutub siis mina jälgiksin seda jama ikkag, ükskõik millises demokraatlikus riigis se e toimuks. Mis Usa enda rünnakutesse puutub siis olid need (nato rünnakud), pealegi ei alustanud nemad, vaid seal toimus sõda ennegi. Kuidas sina siis (Jugoslaavias või Iraagi sõda) peatada oleksid üritanud? Njah, mina arvan teisiti igatahes. Ja mingeid sõprussidemeid mul Usa'ga pole, niisama püüan objektiivselt asja üle arutleda. Kui rünnatax Venemaad, mõtleksin samamoodi ma arvan.

                  Kommentaar


                    #24
                    Orginally posted by erxx Mis Usa'sse puutub siis mina jälgiksin seda jama ikkag, ükskõik millises demokraatlikus riigis see toimuks.
                    Vot siin ongi see huvitav vahe - ükskõik millised demokraatlikus riigis. Miks mitte mujal? Tegelikult on see kõik väga huvitav, sest NATO rünnakuid nimetati tolles riigis just ka terroriaktiks! Meie räägime siin Lääne eesmärgist - peatada sõda, kuid unustame samas, et nende mõttemaailm on teistsugune ning meie tegevus tähendab nende jaoks võibolla hoopis midagi muud. Seega võib arvatavasti öelda, et meie näeme asju siiski totaalselt teisiti kui need inimesed seal ning seetõttu on nende jaoks võibolla USA ründamine täpselt seesama kättemaks selle eest, et NATO kedagi ründas või, et keegi kedagi toetas jne...

                    Igatahes on olukord keeruline.
                    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                    Kommentaar


                      #25
                      Orginally posted by oskarluts

                      Mingit tuumajaama taheti ka õhku lasta!!!APPI!!!Aga need kes tegid,nägid ikka kõva vaeva!!!Jeee!!!
                      Kõik saame surma!!!! Ok,lõpetan selle jutu!!!Mulle pole Usa niikuinii kunagi meeldinud!!!Krt võiks veel midagi juhtuda!!!Jama on muidu!!!

                      Tead sa lutsupoiss, ma tahaks suga kokku saada ja täiega pasunasse keerata ja mitte 1 kord!!!
                      Sama käib ka eestieest kohta!!!

                      Ma ei saa aru kuidas nii haigeid inimesi olemas on!
                      Jään ootama vastust millal ma teid natuke õpetada saan.

                      Kommentaar


                        #26
                        Kahju, et põnev värk otsa sai? Tuhanded surnud ja vigastatud on lihtsalt "loomulik kadu"? kui haiged te ikka võite olla? Mul töötas kolm sõpra seal tornis ja üks kõrvalasuvas majas, 3 portugaalast ja üks brasiilane, üks on siiani kadunud, üks haiglas.

                        Kommentaar


                          #27
                          eestieest: sa oled ikka eriline jobu.1999 a. USA õhurünnakud belgradile oli karistusaktsioon jugode agressiooni vastu. Eilne oli aga puhas terrorism
                          Rise and rise again until lambs become lions!

                          Vaprus - Athletic Club - Rosenborg

                          Kommentaar


                            #28
                            Kõigile nendele, kes arvavad, et eilne tegu oli \"cool\".

                            Kõigile nendele, kes arvavad, et eilne tegu oli \"cool\".
                            1. See ei ole film.
                            2. Mitte miski (ka sõjas) ei õigusta tsiviilelanike tapmist.
                            3. Te nähtavasti ei ole aru saanud inimelu väärtusest.
                            4. Eilsel teguviisil pole ühtegi õigustust.

                            Kui te püüate oma sõnavõttudega teisi õrritada, siis valisite selleks väga vale teema.

                            Kommentaar


                              #29
                              Eestieest ja teised samasugused: Kuna sa oled alles nolk, siis võib sulle su sõnavõtud andeks anda. Küll peab aga keegi tõsiselt sinu kasvatamisega tegelema. Üheks kasvatuse vormiks on ka füüsiline karistamine, mis sinu puhul võib väga efektiivne olla. (Nagu sa ütled (karistamise) põhjuse leiab alati.)
                              Tee endale selgeks, mis on kuritöö ja mis on karistus.
                              Püüa natuke oma seisukohti ja USA vihkamist põhjendada. See, et USA võttis sõjalistest aktsioonidest osa Iraagis ja Jugoslaavias on väga vale põhjus. Uuri mida Saddami väed tegid Kuveidis ning jugod oma naabervabariikides ning MÕTLE selle üle.
                              Ja lõpetuseks: püüa peale mootorattahiirte jms ka midagi harivamat vaadata ning ma loodan, et sa ei saa selliseks, kes kellegi solvamise peale püssi/pommi kasutama hakkab.

                              Kommentaar


                                #30
                                Siit leiab mõningaid videosi ja pilte toimunust
                                http://194.126.124.87/WTC/

                                Ja tundub, et keegi ikka teadis asjast ette
                                http://www.minut.ee/article.pl?sid=01/09/11/1813204

                                Kommentaar

                                Working...
                                X