320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Best beer.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Replying to Topic \'Best beer.\'

    Originally posted by Aramis


    Originally posted by ethan


    Minu arvates on see häbitu, et alaealised ilma ühegi süütundeta avalikult ka tunnistavad, et alkoholi tarbivad, ning julgevad veel oma soosituimad välja tuua oma väga kesise valiku juures, mida nad tarbinud on. Ausalt, kui ka tulla oma \"lemmikuga\" lagedale, siis on seda päris kohatu imho teha A. Le Coq Premiumi või Saku Originaali kulul.
    Tegelikult on teemas juttu hoopis parimast õlust, säärast pole aga olemas. Vastukajana oma postitusele saan paratamatult nõrganärviliste triviaalseid düsgraafilisi üllitisi, kuid olen nõus selle ära taluma lootuses, et säärane trään ükskord alaealiste käte vahelt kaugele kaob.
    Päris kõva post!!! Ja olen nõus ka.
    Siinkohal tooksin ära kopipaste omaenda postitusest teema all \"Rõve pohmell\".

    Miks räägivad lapsed teemal, millest nad ei peaks mittemidagi teadma?

    Kommentaar


      #17
      Replying to Topic \'Best beer.\'

      1. Beamish
      2. Guinness
      3. Presidendi Pilsner

      Kommentaar


        #18
        Replying to Topic \'Best beer.\'

        1. Toolse - klassika
        2. Premium - alati käepärast
        3. Elektra - saun mulle meeldib

        Kommentaar


          #19
          Replying to Topic \'Best beer.\'

          Newcastle Brown Ale (New Castle Ameerikas)
          Guinness
          McEwans
          A Le Coq Premium
          Heineken
          Warsteiner
          “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
          The Special One

          Kommentaar


            #20
            Replying to Topic \'Best beer.\'

            Originally posted by yheksa


            Originally posted by Aramis


            Originally posted by ethan


            Minu arvates on see häbitu, et alaealised ilma ühegi süütundeta avalikult ka tunnistavad, et alkoholi tarbivad, ning julgevad veel oma soosituimad välja tuua oma väga kesise valiku juures, mida nad tarbinud on. Ausalt, kui ka tulla oma \"lemmikuga\" lagedale, siis on seda päris kohatu imho teha A. Le Coq Premiumi või Saku Originaali kulul.
            Tegelikult on teemas juttu hoopis parimast õlust, säärast pole aga olemas. Vastukajana oma postitusele saan paratamatult nõrganärviliste triviaalseid düsgraafilisi üllitisi, kuid olen nõus selle ära taluma lootuses, et säärane trään ükskord alaealiste käte vahelt kaugele kaob.
            Päris kõva post!!! Ja olen nõus ka.

            Miks räägivad lapsed teemal, millest nad ei peaks mittemidagi teadma?
            Absoluutselt nõus!

            Parim või lemmik, aga igatahes:

            1. Newcastle Brown Ale kindlalt!
            2. Guinness- mida pruulitakse ja SERVEERITAKSE tolle õlle sünnimaal. Siinmail ei teata sellest asjast mitte kolbigi kahjuks...
            3. Budweiser kraanist.

            Kommentaar


              #21
              Replying to Topic \'Best beer.\'

              Originally posted by iir


              Parim või lemmik, aga igatahes:

              1. Newcastle Brown Ale kindlalt!
              2. Guinness- mida pruulitakse ja SERVEERITAKSE tolle õlle sünnimaal. Siinmail ei teata sellest asjast mitte kolbigi kahjuks...
              3. Budweiser kraanist.

              Natuke OT, kuid iir ja Jaan ka, kas Te teate, mis pubides Tallinnas seda Newcastle Brown Ale\'i müüakse. Minu lemmik on see kindlalt, kuid tean ise ainult ühte kohta, kust seda saab (Kompressor).
              BACK WHERE WE BELONG

              Kommentaar


                #22
                Replying to Topic \'Best beer.\'

                Parim on külm õlu kuumal suvepäeval.
                Aga markidest meeldib mulle üle kõige Saku Rock, aeg-ajalt Premiumi libistada ei tee ka paha. piiritagustest mainiks Carlsbergi. Mitmete poolt mainitud Brown Ale pole ka paha.
                Supplies!

                Kommentaar


                  #23
                  Replying to Topic \'Best beer.\'

                  Originally posted by Melwood


                  Originally posted by iir


                  Parim või lemmik, aga igatahes:

                  1. Newcastle Brown Ale kindlalt!
                  2. Guinness- mida pruulitakse ja SERVEERITAKSE tolle õlle sünnimaal. Siinmail ei teata sellest asjast mitte kolbigi kahjuks...
                  3. Budweiser kraanist.

                  Natuke OT, kuid iir ja Jaan ka, kas Te teate, mis pubides Tallinnas seda Newcastle Brown Ale\'i müüakse. Minu lemmik on see kindlalt, kuid tean ise ainult ühte kohta, kust seda saab (Kompressor).
                  O\'Malley\'s ja Molly Maloney\'s peaks kah olema. Samuti Siili Pubis

                  Kommentaar


                    #24
                    Replying to Topic \'Best beer.\'

                    Välismaistest:
                    *Foster\'s
                    *Carlsberg
                    *Löwenbrau

                    Kodustest:
                    *Albert

                    Kommentaar


                      #25
                      Replying to Topic \'Best beer.\'

                      Karsklasega tegemist, aga Brown Ale\'it nägin Nimeta Baaris müügil, seega...

                      Kommentaar


                        #26
                        Replying to Topic \'Best beer.\'

                        Albert Le\'Coq
                        A\'leCoq Premium - ilmselt see parim,eriti hea veel vaadist

                        ja välismaistest oli San Miguel (krt ei tea kas seda nii kirjutati) suhteliselt hea
                        ästi...ilmselt

                        Kommentaar


                          #27
                          Replying to Topic \'Best beer.\'

                          Kodumaised:
                          Originaal
                          Rock
                          Aleksander

                          Võõramaised:
                          Löwenbrau
                          Fosters
                          Koff (punane ja vaadist)

                          Kommentaar


                            #28
                            Replying to Topic \'Best beer.\'

                            sry, aga Eesti jalkafännide õllemaitse meenutab ikka täielikku pööbli oma - rock, heineken, pilsner, sekka on siis mõni mees ka newcastlit proovinud (tõenäoliselt pole sellel maitseelistusega midagi pistmist, lihtsalt lemmikklubi endine sponsor toodab). Meenutaks justkui aega kui tegelesed küsivad mis on parim auto maailma: zaporozhets, moskvitsh või lada? sekka siis mõni mees ka fordiga sõitnud ja kiidab seda.
                            Maailmas on tõenäoliselt paarikümnetuhande õlletehase ringi kes toodavad mitutsadat sorti õlut. Need mida kodumaised supermarketid müüvad on enamikus mõeldud täisjoomiseks mitte maitseelamuse saamiseks (vahel juhtub enam-vähem asju ka müüki tulema).
                            Ok, mu jutt ei käinud päris kõigi kohta.

                            Kodumaisest õlledest kannatab kriitikat ehk Sillamäe Vaskne (kvaliteet on natuke liiga kõikuv, kuid kui see värske on ja partii on hästi välja tulnud, siis on asjal mekki). Samuti võib vahel olla päris hea Palmse, mille kvaliteet paraku veel kõikuvam (mõnusast maitseelamusest kuni täiliku kõhulahtistini).

                            Mitte eesti õlledest eelistan bittereid, weissbiere ja vahel ka stoute. Bitterite serveerimistemperatuur on reeglina minu Eesti päritolu maitse jaoks veidike liiga kõrge -aga noh, seda paremini tuleb maitse sealt välja. Lemmik: Samuel Smith.
                            Eesti kauplustes on saada mitte just maailmaparim näide - Liverpoolist pärit Caines, aga juua ta täiesti kõlbab. Ahjaa newcastle on ka saadaval - maitse on samuti selline harju keskmine bitteri kohta.
                            Pubides neid saada veic rohkem: John Smith näiteks ja veel mõned (Molly`s ja Nimega baaris peaks neid parim valik olema).

                            ok, lõpetan oma targutamise ja soovitaksin seltsimeestel harjutada oma maitset ka teiste õllede peal, kui täisjoomiseks/janukustutuseks kõlbavatel sakude ja alekokkide peal.
                            memer of Gaskoff fan club

                            Kommentaar


                              #29
                              Replying to Topic \'Best beer.\'

                              Originally posted by indrek

                              ok, lõpetan oma targutamise ja soovitaksin seltsimeestel harjutada oma maitset ka teiste õllede peal, kui täisjoomiseks/janukustutuseks kõlbavatel sakude ja alekokkide peal.
                              tähendab, et siis sinu maitse järgi pannakse asjad paika?
                              Vahest on nii et kodumaine popp staff on kah hea ehk siis orginiaal - vaadi Originaal on IMHO super - aga see on maitse asi täiesti.
                              Täis joomiseks võid Hard Rocki võtta, mina aga eelistaksin viina.
                              Tõesti mõtteu targutamine, mina nyyd kindlasti ei lähe omme poodi lahedaid väljamaa õllesi ostma, millest pooled on saastad.
                              Ostan hoopis hulgilaost palju viina, vana tallinnat, shampust ja veini ning joodan oma synnipäevakylalised täis.

                              yhest asjast ma ei saa aru heade õllede kvaliteet võib kõikuda ? Õlu peaks ikka koguaeg hea olema, mitte kohulahtisust tekitama

                              Kommentaar


                                #30
                                Replying to Topic \'Best beer.\'

                                Parim õlu on Presidendi Pilsner
                                \\"Inimesed saavutavad harva edu, kui nad ei naudi, mis nad teevad.\\" - Dale Carnegie

                                Ennustage ka Shoti liigat!!!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X