320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Parimad/Halvimad

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Replying to Topic \'Parimad/Halvimad\'

    1.Kriindei on tore, vbl parim.
    2.need kes teevad äääästi palju mõtetuid postitusi.

    Kommentaar


      #17
      Replying to Topic \'Parimad/Halvimad\'

      Borat on 2ss, kahju, et ta viimasel ajal rohkem kabe v6i muu asjaga h6ivatud on. T6de on ju ikka valus, s6brad!
      “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
      The Special One

      Kommentaar


        #18
        Replying to Topic \'Parimad/Halvimad\'

        Tore on näha, et olen leidmas uusi sõpru ja austajaid foorumi kaudu. Kui arvate, et mingi paari tola arvamus mulle korda läheb ja ma edaspidi ei ütle om arvamust asjast otse välja, vaid keerutan läbi lillede või nõgeste, siis on tegemist ränga eksimusega - seda ei saa olema.
        Ma olen kogu elu olnud otsekohene inimene. Paljud postitused sisaldavad muidugi umbes 103% sarkasmi või irooniat. Kui mingi teismeline internetmutantiseerunud ninjakilpkonna(nt. mcpie) vähearenunud hallollus seda välja ei keri ja juhe kokku jookseb, siis on see puhtalt tema enda probleem. Puberteet on samas muutuste aeg, võid veel areneda ja uskudes Smutovi sõnu, siis oled sa sellega ka tegelenud. Loodame, et sul see puberteediiga veel ei lõppe.
        Piraaja - Lõuna-Ameerika jõgede röövkala karpkalaliste seltsist. Pikkus kuni 35cm. Keha kõrge ja külgedelt lame. Osal piraajadel on rasvauim. Piraajad elavad parves. Nad on väga aplad, harilikult toituvad kaladest. Vere lõhna haistes võivad hulgakesi kallale tungida jõge läbivale haavatud imetajale ja ohustada isegi inimest. Nõelteravate hammastaega rebivad nad ohvri kehast tükke.

        Kommentaar


          #19
          Replying to Topic \'Parimad/Halvimad\'

          Originally posted by Kosk
          Tore on näha, et olen leidmas uusi sõpru ja austajaid foorumi kaudu. Kui arvate, et mingi paari tola arvamus mulle korda läheb ja ma edaspidi ei ütle om arvamust asjast otse välja, vaid keerutan läbi lillede või nõgeste, siis on tegemist ränga eksimusega - seda ei saa olema.
          Ma olen kogu elu olnud otsekohene inimene. Paljud postitused sisaldavad muidugi umbes 103% sarkasmi või irooniat. Kui mingi teismeline internetmutantiseerunud ninjakilpkonna(nt. mcpie) vähearenunud hallollus seda välja ei keri ja juhe kokku jookseb, siis on see puhtalt tema enda probleem. Puberteet on samas muutuste aeg, võid veel areneda ja uskudes Smutovi sõnu, siis oled sa sellega ka tegelenud. Loodame, et sul see puberteediiga veel ei lõppe.
          Sarkasm mulle meeldib, kuid usu mind, sinu sarkasm (kui seda niiviisi nimetada saab) on küll mage. Naljad sul nagu ei lippa jne. Mind igatahes pole sa veel naerma suutnud ajada, kuigi siinse sarkasmi ja iroonia koha pealt on teinekord ikka naerma hakatud. Sinus lihtsalt seda ei leidu minu arvates, ei muud. Seega olen ma sulle ninjakilkonn või mitte, eriti nagu vahet ei ole. Ja kui sulle see hinge ei läinud, siis on kõik OK ja ela hästi edasi.

          Eks arenen siis edasi ja vaatan, kas areng ka sinu nalju paremaks muudab, milles ma kahtlen.

          Kommentaar


            #20
            Replying to Topic \'Parimad/Halvimad\'

            Originally posted by Kosk


            Tore on näha, et olen leidmas uusi sõpru ja austajaid foorumi kaudu. Kui arvate, et mingi paari tola arvamus mulle korda läheb ja ma edaspidi ei ütle om arvamust asjast otse välja, vaid keerutan läbi lillede või nõgeste, siis on tegemist ränga eksimusega - seda ei saa olema.
            Ma olen kogu elu olnud otsekohene inimene. Paljud postitused sisaldavad muidugi umbes 103% sarkasmi või irooniat. Kui mingi teismeline internetmutantiseerunud ninjakilpkonna(nt. mcpie) vähearenunud hallollus seda välja ei keri ja juhe kokku jookseb, siis on see puhtalt tema enda probleem. Puberteet on samas muutuste aeg, võid veel areneda ja uskudes Smutovi sõnu, siis oled sa sellega ka tegelenud. Loodame, et sul see puberteediiga veel ei lõppe.
            Minu arust põed sina veel hilist puberteeti.

            Kommentaar


              #21
              Replying to Topic \'Parimad/Halvimad\'

              Uskudes, et selle teema esimene postitus on tehtud uue kasutaja poolt vaid head soovides, selgitan niipalju:
              Üks asi, mis selle paari aasta jooksul siin foorumis selgeks saanud on see, et kõigile ei ole võimalik meeldida. Mõni ikka arvustab, mõni kiidab. Siin on teatud sõpruskondi, kuhu kuulumata pooltest asjadest aru ei saa, aga samas: alati on võimalik ka rangelt oma rida ajada.
              Nii et - keegi pole parim, keegi pole halvim. Inimesi igasuguseid.
              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

              Kommentaar

              Working...
              X