320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Hate larry261

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #31
    Replying to Topic \'Hate larry261\'

    Auhinnad:

    Kõike mälestusväärsem teema?
    FA Cup 2003/2004 - väga huvitav ja stiilne kirjutamisviis, teema, mis vajab kajastamist, üks väheseid teemasid, mida ma oma postitusega ära rikkuda ei ole tahtnud!
    Huvitavaid on veel - peamurdmist Inglise jalgpallist, Eesti koondise tulevik, TV3-e konnantaatorid (mitte et sealt midagi uut ja huvitavat teada saaks, aga noh..).

    Lemmikpostitaja?
    mcnamara - eelpool toodud teema autor, asjalik postitaja, kes on keskendunud `pooli tegemistele, mitte teiste teemades (pean silmas peamiselt Manyoo ja Gunnerite omi) mölisemisele..
    Nimetamist mainivad veel greenday, martin, SW, Magpie.

    Kõige enam vihatud postitaja (sinu jaoks)?
    Kas nüüd just vihkamine siin parim sõna on, aga auhind läheb Robinhole, kes on vist oma igasse postitusse võtnud nõuks kirjutada kaks sõna: Ronaldo, parim....
    Minu arvates ei saa siia larrysid, kluiverteid, zlatanid ja xKxAxPxUxbla-bla-blasid panna, kuna säärased noormehed ei suuda ju kõiki oma tegusid kontrollida ja seega kerkivadki esile \"huvitavad\" uued teemad jne...

    Kõige veidram teema?
    Kui homod te siiski olete? - naljakas on see, et teemal võetakse üsnagi aktiivselt sõna ja puha. Veel - VARESEPOEG, Nalju saksa jalgpalli kohta (nali Beckhami ja Saksa koondisega peaosas on ikka ülikõva!!!)

    Kõige naljakam postitaja?
    eston#21 - naljakas on see, kuidas rahvas paika pannakse, kuigi tegelikult vist ikka eston sellesse kategooriasse ei sobi, aga noh, mõistus keelab siia dedesid jne kirjutama, äkki tekib neid liiga palju....aitab ühestki!!
    Aga siia läheks ikka ka need huvitavad inimesed, kelle Magpie välja tõi.

    Parim kaklus?
    ROOTSI KUNN vs korvpall teemas \"Tallinna Kalev FIBA Eurosarjas\", kui seda saab vaidluseks pidada...+ muidugi oma ala asjatundjate SW, mcnamara, Jaani sõnavõtud.

    Parim uustulnuk?
    Minu puhul on küll naljakas Magpie`d uustulnukaks nimetada, aga noh, kuna kedagi teist nagu ma esile tõsta ei oska, siis nõustun vanemate olijatega: Magpie.

    Suurim jamade kokkukeeraja?
    Nimelist auhinda ei anna: uued tulijad, kelle eesmärgiks on teha uus teema ja igas aktiivses teemas sõna võtta, isegi kui nad sellest mitte midagi ei jaga....

    Kõige ajutum postitaja (võib ka suht mõhk lihtsalt olla, et kohe ei jaga lahti)?
    Põhimõtteliselt sama jutt, mis eelmises kategoorias, kui kedagi esile tõsta, siis endine ManU fänn, nüüdne NUFC pooldaja xKxAxPxUx oma uute teemadega (eriti \"Ostan Nokia 3310-neid\").

    Kõige jäärapäisem postitaja (noortele seletuseks, et see ei tähenda kui kole keegi on, vaid seda, et oma arvamuste küljes kinni)?
    Miinuspoole pealt paneks siia Robinho (eelpool ka põhjendus) ja kodaniku nimega france, kes on vaatamata miku ja teiste keelitustele suutnud teha 4-5 teemat nimega \"championship manager 2003-04\".
    Plusspoolele võib-olla mcnamara, ROOTSI KUNN ja SW.

    Ja elutöö preemia saab...?
    Selle auhinna on ära teeninud kõik tegijad, kuid mulle, siin suhteliselt rohelisele, on silma jäänud mikk, kelle (nagu mina aru saanud olen) peaülesandeks on lollide teemade lõpetamine ja noorukite õpetamine...

    Aasta ennustus (kahes kategoorias - parim ja lollim)?
    Ennustamine ei olevat tänuväärt, mida näitas hästi ära -Antz- oma postitusega teema all \"Meistrite Liiga - haaa!\"

    Lisaks paneks siia veel säärase auhinna nagu Mõttetuimad teemad
    Kokkuvõtlikult saaks selle auhinna minu poolt kõikide (noh enam-vähem) noorpostitajate lemmikteema koondnimetusega \"Parim\" - iseenesest võiks ju sellistel teemadel olla jumet, kui seal asjalikku juttu ajada, aga kui sinna panna kirja vaid üks nimi, kelle puhul on raudselt tegemist postitaja lemmikmeeskonnaga, -riigiga või -mängijaga, siis see teema ammendab end kähku, sest miks peaksid mind huvitama mingi suvalise inimese, kes siin foorumis teeb u 25 postitust, lemmikud??

    Ja veel: Mõttetuimad perioodid
    Raudselt koolivaheajad!!! Õnneks ei olnud endal jõulude ajal võimalust siin käia, kuid nüüd, kui foorumisse sattusin, tabas mind ikka suur üllatus: meeletult uusi teemasid, ja nagu ma aru saan ka uusi kasutajaid, kelle ohjeldamiseks tuli siin modedel ja adminnidel jõuliselt kustutamistööd teha!

    Kommentaar


      #32
      Replying to Topic \'Hate larry261\'

      Võtsin kah kõvasti hoogu, kogusin mõtteid ning voilaa...!

      Auhinnad:
      Kõike mälestusväärsem teema?
      Et nagu kõige parem, oletan ma, veidrused on allpool... Ühte kindlat on raske välja tuua. Mainimist väärivad kogu Saksa jalgpalli sektsioon, Inglise omast FA Cup ja madalamate liigade arutelud, off-topicust Iraagi sõja asi.

      Lemmikpostitaja?
      Martin, vello99, Glazza, mel21, winnie, eston, Rootsi kunn. Järjekorda pole. Minu jaoks isiklikult kõige huvitavamad postitused.

      Kõige enam vihatud postitaja (sinu jaoks)?
      Jeesus Maria... võtame või selle teema pealkirja, lisaks on veel olnud igasugu kluiverteid ja tsakasid ja misiganes.

      Kõige veidram teema?
      \"Rõve pohmell\", \"Kuhu kadus Jevgeni Kogan?\" ja need telefoniteemad, mis ei olnud mitte off-topicus.

      Kõige naljakam postitaja?
      dede oli alguses päris naljakas, õigemini reaktsioonid tema postitustele. Hästi lõbus on vello99 ja Arsenali (tavaliselt SleepWalkingu isikus) kemplemisi lugeda.

      Parim kaklus?
      eston v gloorihanterlus, eelmises punktis nimetatu on lihtsalt lõbus, siinse puhul aga tegemist ikka tõsise vastasseisuga.

      Parim uustulnuk?
      efafan liitus alles hiljaaegu, aga paneb päris asjalikult.

      Suurim jamade kokkukeeraja?
      ja jällegi... larry ja Maldini ja sõbrad...

      Kõige ajutum postitaja (võib ka suht mõhk lihtsalt olla, et kohe ei jaga lahti)?
      nimesid ei hakka nimetama, aga need kes teevad mõttetuid postitusi (a la aastal 2004, et kes oli 2002.a. MMi parim mängija) või siis avavad uue teema, ilma et endal oleks midagi asjalikku öelda.

      Kõige jäärapäisem postitaja (noortele seletuseks, et see ei tähenda kui kole keegi on, vaid seda, et oma arvamuste küljes kinni)?
      Üllaülla - mcnamara, SleepWalking ning Robinho. Kolme peale on nad ühe korra tunnistanud, et eksisid millegi osas ja see juhtus täna. Aga ikka vaidlen meeleldi

      Ja elutöö preemia saab...?
      Inimesed, kes seda asja püsti hoiavad siin. Aitäh.

      Arengupreemia
      Magpie on ühe aastaga saanud foorumi paariast kohalikuks täkuks! Lisaks on tal veel täna sünnipäev...
      “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
      The Special One

      Kommentaar


        #33
        Replying to Topic \'Hate larry261\'

        Kas peaks varsti selle teema pealkirja ära muutma...?
        It\\\'s always better on holiday...

        Kommentaar


          #34
          Replying to Topic \'Hate larry261\'

          tunned ennast väljajäetuna??

          Kommentaar


            #35
            Replying to Topic \'Hate larry261\'

            Originally posted by eston#21


            tunned ennast väljajäetuna??
            Ei, ma mõtlesin kedagi teist.
            It\\\'s always better on holiday...

            Kommentaar


              #36
              Replying to Topic \'Hate larry261\'

              Originally posted by realmadridfan


              Originally posted by eston#21


              tunned ennast väljajäetuna??
              Ei, ma mõtlesin kedagi teist.
              Lase Mul Arvata ...Davids?
              sigpic

              Kommentaar


                #37
                Replying to Topic \'Hate larry261\'

                teeme nii, et siia teemasse enam ei vasta, siis vajub see ajapikku tagasi sinna, kus on selle koht. auhindade üleandmine sai läbi ja teema jäägu sinnapaika, eks?

                Kommentaar


                  #38
                  Replying to Topic \'Hate larry261\'

                  Originally posted by Henryfan


                  Originally posted by realmadridfan


                  Originally posted by eston#21


                  tunned ennast väljajäetuna??
                  Ei, ma mõtlesin kedagi teist.
                  Lase Mul Arvata ...Davids?
                  Oi ma olen star
                  742617000027
                  (sic)
                  (515)
                  MAGGOT

                  Kommentaar

                  Working...
                  X