320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eurovisioon

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vaatasin nüüd selle Getter Jaani laulu ära ja täitsa tore lugu ju. Ise kuulama ei hakka, kuid erinevalt Ithaka Maria loost on tegu sellise tüüpilise tublil kodukootud tasemel pop-lookesega, mida kuulates piinlik ei hakka ja varba kergelt põksuma paneb. Outloudzi lugu on näiteks natukene turvalisem ja kuidagi igavamgi. Nüüd on mul veel nägemata Mid ja Noorkuu, aga hetkel ei viitsi neid vaadata ka.

    Kommentaar


      Algselt postitas Meireles Vaata postitust
      Nüüd olen targem ja saan aru, et (mitte halvustavalt) Devili-sugustele siit teiselt poolt lahte midagi selgeks ei tee (ja polegi mõtet). Liiga suur nihe ajukurdudes. Pea hakkab valutama, kui üritada selliseid asju defineerida.
      Muidugi ei tee, sest mul pole selle vastu mingit huvi.

      Kommentaar


        Järgmine kord tuleb tiinekate telefonid lukku panna rsk.
        DELFI: FC Levadia võitis 24:0 (vs. FC Soccernet)
        Ljohha: "See number 14 oli soccernetil ainuke mees kes midagi jagas"

        AD e. Andekas Disainer...

        Kommentaar


          see ei oleks ikka su tissi ithakat mitte mingi valemiga võidule aidanud
          forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

          Kommentaar


            Algselt postitas Even Vaata postitust
            see ei oleks ikka su tissi ithakat mitte mingi valemiga võidule aidanud
            See Ithaka lugu oli ikka konkurentsitult kõige halvem laul sellest hunnikust.

            Kommentaar


              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
              See Ithaka lugu oli ikka konkurentsitult kõige halvem laul sellest hunnikust.
              Täitsa huvitavad sinu muusikalised teadmised. Selleks peab ikka väga tegija olema, et hinnata 10st laulust just seda laulu KONKURENTSITULT kõige nõrgemaks. Ta oli üks väheseid, kes oskas seal reaalselt laulda ja juba see tõstis seda lugu teiste seast esile. Pealegi rütmikas eestikeelne lugu, ma ei ütle, et parim, kuid KONKURENTSITULT kõige halvem? Sa ikka saad aru, et mõni, ei pidanud viisigi? Selline laul, mis on esitatud vähe musikaalse inimese poolt ei saa olla parem, kui sulle mitte meeldiv lugu esitatuna professionaali poolt. Eeldusel, et sa pole näiteks Mimicry lugu kuulnud mõne laulda oskava inimese esituses, on su konkurentsiutult halvima jutt kohatu. Konkurentsitult halvim, mis parameetrite järgi?

              Kommentaar


                Algselt postitas Delfino Vaata postitust
                Täitsa huvitavad sinu muusikalised teadmised. Selleks peab ikka väga tegija olema, et hinnata 10st laulust just seda laulu KONKURENTSITULT kõige nõrgemaks. Ta oli üks väheseid, kes oskas seal reaalselt laulda ja juba see tõstis seda lugu teiste seast esile. Pealegi rütmikas eestikeelne lugu, ma ei ütle, et parim, kuid KONKURENTSITULT kõige halvem? Sa ikka saad aru, et mõni, ei pidanud viisigi? Selline laul, mis on esitatud vähe musikaalse inimese poolt ei saa olla parem, kui sulle mitte meeldiv lugu esitatuna professionaali poolt. Eeldusel, et sa pole näiteks Mimicry lugu kuulnud mõne laulda oskava inimese esituses, on su konkurentsiutult halvima jutt kohatu. Konkurentsitult halvim, mis parameetrite järgi?
                Mimicry lugu suutsin ka kuulata umbes 35 sekundit. Seejärel sulgesin arvutiakna ehk tõesti, Ithaka on neist lugudest kõige kehvem, mida ma siiani kuulnud olen. Orelipoiss, Rolf, Outloudz, g. Jaani ja siis J. Kask.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Delfino Vaata postitust
                  Täitsa huvitavad sinu muusikalised teadmised. Selleks peab ikka väga tegija olema, et hinnata 10st laulust just seda laulu KONKURENTSITULT kõige nõrgemaks. Ta oli üks väheseid, kes oskas seal reaalselt laulda ja juba see tõstis seda lugu teiste seast esile. Pealegi rütmikas eestikeelne lugu, ma ei ütle, et parim, kuid KONKURENTSITULT kõige halvem? Sa ikka saad aru, et mõni, ei pidanud viisigi? Selline laul, mis on esitatud vähe musikaalse inimese poolt ei saa olla parem, kui sulle mitte meeldiv lugu esitatuna professionaali poolt. Eeldusel, et sa pole näiteks Mimicry lugu kuulnud mõne laulda oskava inimese esituses, on su konkurentsiutult halvima jutt kohatu. Konkurentsitult halvim, mis parameetrite järgi?
                  Esiteks on igal inimesel oma maitse. Teiseks ei ole viisi pidav isik tingimata hea laulja.

                  Devilile, Eesti laulu point minu kui vaataja jaoks on näha rohkem ja vähem tuntud kodumaised artiste, kelle loominuga muidu tutvust ei teeks. Mina vähemalt leidsin paar artisti, kelle edasisi tegemisi jälgida võiks ning kelle kontsertigi vaatama minna, kui võimalus peaks tekkima. Näiteks MID, Outloudz ja Shirubi Ikazuchi nendest, keda varem ei teadnud.

                  Lisaks, mina saadaks Eurovisioonile pigem laulu, mis mulle endale meeldib ja mida ma hea meelega näeksin Euroopas suurel laval esinemas kui laulu, mis ma arvan, et võiks meeldida teistele inimestele. Lõplik tulemus on vähemolulisem. Getterit mina saatnuks, sest ei meeldi mulle see laul, aga kuna tundub, et teistele eestlastele meeldis seekord just tema, siis palju edu talle!
                  "You didn't realize that they had guns? Big, long, dangerous machine guns. With war criminals attached to the trigger."

                  RocknRolla (2008)

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Delfino Vaata postitust
                    Ta oli üks väheseid, kes oskas seal reaalselt laulda ja juba see tõstis seda lugu teiste seast esile.

                    Selline laul, mis on esitatud vähe musikaalse inimese poolt ei saa olla parem, kui sulle mitte meeldiv lugu esitatuna professionaali poolt.
                    Need on küll kaks nii rabavat steitmenti, et varjutavad isegi Dannari ebapädevad muusikalised teadmised.
                    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Even Vaata postitust
                      see ei oleks ikka su tissi ithakat mitte mingi valemiga võidule aidanud
                      Ma muide juba varem soovitasingi Marial pigem (tissi)missivõitlustel üritada. Outloudz oli seekord parim!
                      DELFI: FC Levadia võitis 24:0 (vs. FC Soccernet)
                      Ljohha: "See number 14 oli soccernetil ainuke mees kes midagi jagas"

                      AD e. Andekas Disainer...

                      Kommentaar


                        Algselt postitas vincent Vaata postitust
                        Need on küll kaks nii rabavat steitmenti, et varjutavad isegi Dannari ebapädevad muusikalised teadmised.
                        Need statemendid ei peaks sind rabama. Ma ei tea, mida sina seal kuulad, aga jah Eesti laulu konkursil võiks osaleda lauljad, kes oskavad laulda ja paraku nii mõnigi ei osanud.Loodetavasti polnud midagi liiga äkilist, rabavat või murrangulist sinu jaoks Ja noo teine väide... pane oma lemmiklaulu laulma ebamusikaalne inimene ja seejärel kuula muusikaalse inimese esituses endale mitte nii sümpaatset lugu. Usun(või tahaks loota vähemalt) et tunnetad vahet.
                        Ja Maekas kahtlemata pole viisi pidav inimene alati hea laulja, kuid noo kurat ilmselt on ta siiski parem laulja, kui mitte viisi pidav laulja?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Delfino Vaata postitust
                          Need statemendid ei peaks sind rabama. Ma ei tea, mida sina seal kuulad, aga jah Eesti laulu konkursil võiks osaleda lauljad, kes oskavad laulda ja paraku nii mõnigi ei osanud.Loodetavasti polnud midagi liiga äkilist, rabavat või murrangulist sinu jaoks Ja noo teine väide... pane oma lemmiklaulu laulma ebamusikaalne inimene ja seejärel kuula muusikaalse inimese esituses endale mitte nii sümpaatset lugu. Usun(või tahaks loota vähemalt) et tunnetad vahet.
                          Siin on üks olemuslik küsimus, et kas muusika on kunst? Ehk kunst on siiski eneseväljendus, aga näiteks ilusti maalitud lill pole sageli kunst, vaid pigem käsitöö. Seega sina eelistad käsitööd kunstile, sest eks lihtsalt ilusa häälega neiu, kes ise pole kunagi ühtegi laulu teinud, vaid alati teiste asju noodist maha laulnud, teeb ikkagi käsitööd.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Even Vaata postitust
                            see ei oleks ikka su tissi ithakat mitte mingi valemiga võidule aidanud
                            skuut oli ju homoloudzi poolt ning siis ehk oleks välja vedanud.

                            Kommentaar


                              Mis sa nüüd räägid? Et heliloojad ja sõnadeautorid on kunstnikud ja lauljad, kes ise heliloominguga ei tegele on käsitöölised? Ja antud juhul siis Ithaka laulu muutis konkurentsitult kõige halvemaks see, et ta polnud lugu ise kirjutanud? Üleüldse laulmine polegi kunst, kui sõnu pole ise kirjutanud? Hetkel raske taibata, kas teed mingit peent huumorit v mõtled seda tõsiselt...

                              Kommentaar


                                selge on see, et maitse üle ei vaielda, vaid kakeldakse. Niisiis võidab tugevam.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X