320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eurovisioon

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas eika Vaata postitust
    Ongi noh, oleks meie naabrid Venemaa, Gruusia, Armeenia ja Iraan, siis oleks võit RAUDSELT meie olnud. GO GETTER!

    Selles suhtes, et Armeenialt ei saanud eilsed võitjad ainsatki punkti minu mäletamist mööda. Suhted peavad ikka ka head olema, ainult piirist ei piisa.

    Kommentaar


      Lugu peaks ka hea olema. Eesti feil!
      How does Freddy Kruger wipe his butt?

      Kommentaar


        Otsides positiivset, siis Itaalial oli reaalselt kuulatav lugu. See on kõik.

        Kommentaar


          Mulle meeldis Iirimaa. Naljakas lugu, heas mõttes.

          Kommentaar


            Nüüd, mil eurovisioon läbi, on lootust, et lõppeb ära see, et iga saate taustamuusika on "one two seven three down the Rockafeller street....." ja uudiseid saabub ka mujalt kui Düsseldorfist. Ma siiralt loodan, et nüüd on lõpp nendele Getteri lavaproovi katkenditele ja sakslased saavad oma eurovisiooniga rüvetatud jalkastaadionit taastama hakata

            Kommentaar


              Algselt postitas maamesilane Vaata postitust
              kas Soome vanglast sai hääletada? ja rootsi vanglast või üldse rootsi kardinate tagant?
              Tundub, et Iirimaa kanakitkujatel oli ka palgast midagi üle jäänud

              Kommentaar


                Algselt postitas mazz Vaata postitust
                Otsides positiivset, siis Itaalial oli reaalselt kuulatav lugu. See on kõik.
                Naljakas...Ainuke lugu mis mulle finaalist isegi mitte meelde ei jäänud.
                Giggs will tear you appart.

                Kommentaar


                  Ei tea, mind üllatas Itaalia laul väga ja on hakanud rohkem meeldima ka. Minu arust oli neil üsna mahe muusika, siuke tunne nagu mängiks mafiat või nii...meloodia oli väga itaaliale omapärane.

                  Aga jah...see itunes värk on vist ülemaailma populaarne? avastasin, et saksamaa laulude edetabelis on Rockefeller street 23 kohal...ja on uuesti tänasega sinna tabelisse ilmunud...ja üldse igalpool foorumites ja youtubes näeb ikka väga palju sellist nutmist, et kuidas eesti sai nii vähe punkte ja euroopal pole üldse muusikamaitset jms
                  Ela ja tunne, et elad
                  see on kõige lihtsam
                  filosoofia, mis toimib
                  sule silmad ära vaata
                  tagasi, hinga sügavalt ja
                  hüppa üle iseenda varju
                  tule koos minuga.

                  Kommentaar


                    mai ole prg kõike teksti läbi lugend, misse pihkar icemenn siis kostis selle peale, et eesti niimoodi eesli mune imes? HAHAHA

                    Kommentaar


                      ma mõtlesin, kas tegu on hirmsa lauluga või on tegu nii hirmsa lauluga, et see on juba hea. siis tabasin ära, et see oleks ideaalne laul Eurovisioonile.
                      jokers to the right
                      clowns to the left of me

                      Kommentaar


                        Oeh, Ott Lepland sõidab siis Bakuusse Eestit esindama. Ei meeldinud kohe üldse tema matuselaul.

                        Kommentaar


                          Eurovisioon on mõttetu ja pole enam aastaid enam see, mis see tegelikult olema peaks. Ainult naaberriikidele pugemine käib enda punktide jaotamisega..
                          "Away from two, three, four— wonderful, wonderful, wonderful."

                          Kommentaar


                            Noh, tore ju, et Eesti lauljad saavad välismaal käia. Miks kohe peab seda halvasti hindama?

                            Kommentaar


                              parem ikka kui epliku, 80`s coming back
                              T. Rüütli: "Parem platsil targalt seista kui lollilt ringi joosta"

                              Kommentaar


                                tõsi. kahju et lenna ei võitnud

                                Kommentaar

                                Working...
                                X