320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eurovisioon

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas -JalkafriiK_ Vaata postitust
    Ohjah, nüüd on ainuke võimalus vaadata seda juues end täis ja pannes R2 peale, kus Juur & Kivirähk loodetavasti kino teevad
    Kas on üldse mingeid muid võimalusi olemas?

    Kommentaar


      Reikop kainelt

      Kommentaar


        Algselt postitas alehis Vaata postitust
        VÄGA otseselt.
        Tohib siis küsida, et mida siis eliit kuulab?
        Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

        My spell checking is second to nine!

        Kommentaar


          niki minaaši

          Kommentaar


            Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust
            Tohib siis küsida, et mida siis eliit kuulab?
            Bachi.

            Vastav uuring on tehtud ja tulemused olid sellised. Linki kohe ei leia.

            Lil Wayne' oli kõige rumalamate lemmikartist.
            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

            Kommentaar


              see on see: http://musicthatmakesyoudumb.virgil.gr/

              artistide tasandile asju taandada on pigem mõttetu, aga üldiselt on nii žanre kui bände, mille kuulajaid peetakse intelligentsemaks kui teiste stiilide/artistide fänne.

              Kommentaar


                Algselt postitas sunnik Vaata postitust
                see on see: http://musicthatmakesyoudumb.virgil.gr/

                artistide tasandile asju taandada on pigem mõttetu, aga üldiselt on nii žanre kui bände, mille kuulajaid peetakse intelligentsemaks kui teiste stiilide/artistide fänne.

                Selle lehe järgi on jazz ka rumalate muusika. Väga huvitav.
                Ma pidansin silmas oma küsimusega, et kas on üldse mõtet vaielda eurovisioonil osalevate bändide üle
                Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                My spell checking is second to nine!

                Kommentaar


                  Algselt postitas sunnik Vaata postitust
                  see on see: http://musicthatmakesyoudumb.virgil.gr/

                  artistide tasandile asju taandada on pigem mõttetu, aga üldiselt on nii žanre kui bände, mille kuulajaid peetakse intelligentsemaks kui teiste stiilide/artistide fänne.
                  selle tabeli põhjal ütleks, et kui sa just ei kuula beethovenit, siis sa oled debiilik.

                  Kommentaar


                    Minu jaoks olid Paia ja Õigemeel väga ühes kandis, selles mõttes, et ma kumbagi oma isiklikus muusikakollektsioonis ei hoiaks, kuid nii palju saan ma siiski aru, et laul oli neil sama harju keskmine ning Eurooplastele mitte midagi ütlev. Seetõttu hakkabki mängima see, et Grete hääl on väga toores ja Euroopa laval töötaks pigem juba varemgi meie kasuks mänginud aeglased pikad eesti keelsed vokaalid. Ehk nagu välismaalased ütlevad - tegime turvalise valiku, kuid midagi erilist polnud.
                    Ka minu arvates valisime ainult neid kahte võrreldes parema, Eurovisioonil saame ilmselt poolfinaalist edasi, kuid koht tuleb kindlasti kümnendast üles poole.
                    BVB - Vaprus

                    Kommentaar


                      Tuletan siis kõigile meelde, et 3 tunni pärast saabubki see kõigi kaua oodatud hetk, Eurovisiooni 1. poolfinaal!!!
                      Uskumatu, et see aeg on käes lõpuks.
                      Go Birgit!!! wohoo.
                      Ela ja tunne, et elad
                      see on kõige lihtsam
                      filosoofia, mis toimib
                      sule silmad ära vaata
                      tagasi, hinga sügavalt ja
                      hüppa üle iseenda varju
                      tule koos minuga.

                      Kommentaar


                        minu meelest võiks eurovisiooni teema ja ebaterve huumori kokku panna :/

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Ctulu Vaata postitust
                          minu meelest võiks eurovisiooni teema ja ebaterve huumori kokku panna :/
                          Ema ei julge sul Eurovisiooni vaadata?



                          oli vist seal sihuke kriteerium..

                          Kommentaar


                            Hea, et see teema üles kaevati. Tahtsingi küsida, et kuidas tänavu on? Peab hirmsasti kiruma ja maha tegema Eurovisiooni ning siis salaja ikkagi telekast vaatama või on juba okei kui vaadatakse ja ausalt nii ka öeldakse?
                            olgem kristlased, vabandused on esitatud

                            Kommentaar


                              mina proovin ausalt vaadata, iseasi kas jõuan.

                              Kommentaar


                                Töötab alati kombo ETV pilt + R2 heli.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X