320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eurovisioon

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kurat, keda kotib? Miks peaks üleüldse keegi vaevama enda aju sellega, et mõelda, mis võiks "kõigile" Eurovisioonil meeldida? Miks peaks ükski artist sellist kaalutlust läbima? Miks ei võiks artist teha muusikat, mis talle endale meeldib ja mida ta teha tahab?

    Kommentaar


      pagan. ma ei suuda siiani otsustada, kas läbi aegade parim eurolugu on ikka s.a.g.a.p.o või võttis see laul tiitli üle:

      Kommentaar


        Raudselt S.A.G.A.P.O. Kuidas üldse sellised mõtted saavad tekkida?

        Kommentaar


          Algselt postitas ericbana Vaata postitust
          Raudselt S.A.G.A.P.O. Kuidas üldse sellised mõtted saavad tekkida?
          Selle laulu puhul istusin ma homobaari trepimademel ja mu suu oli ehmunult pärani. Eiks ja Diana istusid nurgas ja olid sama šokeeritud. Samas homodele see laul väga ei meeldinud. Nemad plaksutasid ainult Soome ja Rootsi laulude peale.

          Kommentaar


            Algselt postitas eika Vaata postitust
            pagan. ma ei suuda siiani otsustada, kas läbi aegade parim eurolugu on ikka s.a.g.a.p.o või võttis see laul tiitli üle:
            sigpic

            Kommentaar


              Algselt postitas eika Vaata postitust
              pagan. ma ei suuda siiani otsustada, kas läbi aegade parim eurolugu on ikka s.a.g.a.p.o või võttis see laul tiitli üle:
              Rumeenlased on ju oma loo pooleldi eestlaste pealt maha viksinud.

              Kommentaar


                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                Selle laulu puhul istusin ma homobaari trepimademel ja mu suu oli ehmunult pärani. Eiks ja Diana istusid nurgas ja olid sama šokeeritud. Samas homodele see laul väga ei meeldinud. Nemad plaksutasid ainult Soome ja Rootsi laulude peale.
                Ja mu homost sõber just kirjutas oma FB seinale, et see on tema lemmiklaul sellest aastast.
                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                Kommentaar


                  Oot, mis Icemaniga juhtunud on?

                  Kommentaar


                    teadmata kadunud


                    EDIT: kõikide fännide rahustuseks võin öelda, et Iceman on siiski elus ja terve.

                    Kommentaar


                      Noh? Emotsioone..kes võitis, kes sai peeruvahele? Iceman rahul?

                      Getter Jaani jättis ilmselt osalemata kuna Hofnar ajas ta umbes tund enne finaali närvi.

                      Kommentaar


                        Sandra Nurmsalu vs. žürii oli küsitav teema.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Rudy Vaata postitust
                          Sandra Nurmsalu vs. žürii oli küsitav teema.
                          Aitäh žüriile. See laul oli ikka kohutav.

                          Kommentaar


                            Kuidas see Mickey Rourke kasuvend nii populaarseks kujunes ja kuskohast ta üldse välja ilmus ?
                            Ma olin Trafficu poolt
                            "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                            These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Rudy Vaata postitust
                              Sandra Nurmsalu vs. žürii oli küsitav teema.
                              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                              Aitäh žüriile. See laul oli ikka kohutav.
                              Pole üldse sinu subjektiivne arvamus eksole (mitte, et ma üleüldiselt ei nõustuks aga oli 100x jubedamaid laule)
                              Sry aga Eesti Laulus ongi suhteliselt kohutavad laulud ning see oli nendest lauludest üks vähem kohutavam (no mis totaalsed pasad nt Murutaril, Maikenil või Normanil olid? Ja nad said veel finaali...). Sandra laul oleks tõenäoliselt Eurovisioonil kõige suuremat edu toonud (pohh et see poliitiline keberniit on aga punkte siit sealt oleks ikka vast rohkem saanud kui Tanja tants).

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Katk Vaata postitust
                                Pole üldse sinu subjektiivne arvamus eksole (mitte, et ma üleüldiselt ei nõustuks aga oli 100x jubedamaid laule)
                                Sry aga Eesti Laulus ongi suhteliselt kohutavad laulud ning see oli nendest lauludest üks vähem kohutavam (no mis totaalsed pasad nt Murutaril, Maikenil või Normanil olid? Ja nad said veel finaali...). Sandra laul oleks tõenäoliselt Eurovisioonil kõige suuremat edu toonud (pohh et see poliitiline keberniit on aga punkte siit sealt oleks ikka vast rohkem saanud kui Tanja tants).
                                Nagu ka kogu sinu post on subjektiivne. Ma olen kuulnud kahte lugu, täiesti ausalt. Murutar oli armas, aga natuke valusalt mööda ja Nurmsalu oli kogum kõigist Lõhmuse stampidest, mis ajas südame pahaks. Ehk mul polegi midagi Nurmsalu vastu, aga selle laulu vastu.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X