320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eurovisioon

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas cbulls13 Vaata postitust
    Jürist - no miks oli vaja töötav asi ära lõhkuda? Eesti laulu esitus kordades parem.
    Just, ütlesin sama tema esinemise ajal ja tagajärg vaid kinnitas seda. Kui Eesti laulu ajal oli laulus salapära, siis Eurovisioonil oli vaid üks jalga väristav poiss, kellele oli mitteistuv pintsak selga tõmmatud.
    BVB - Vaprus

    Kommentaar


      Soomlased mõni päev tagasi kommenteerisid päris tabavalt et seda laulu peaks laulma umbes bondi-ealine, ca 30nene mees, siis see mõjuks usutavalt.

      Ja mille peale team võttis jürilt prillid ja kikilipsu ära (millega kaotati ära see vähenegi soliidsus mida see laul nõuab) ja lisati täiesti mõtetu kaarditrikk. Tulemus ei üllata.

      Teised:
      Ungari tundus ägedam kui arvasin. Armeenia lahjem. Venelaste sõu oli üle ootuste, nüüd tõesti enam ei imestaks kui nad võidaks. Muud suht igavad.

      PS. prantsuskeelse laulu sõnad täitsa lapsikud. Isegi meil siin eestis üks aasta Neogeen'i (vist?) omad olid paremad. Aga noh võibolla mõnele lihtsalt meeldis keele kõla, asjast sõnagi aru saamata
      Seisan üksi mere ääres
      jalas kollased sandaalid
      valged, merevahust sääred
      hüüan: "Elagu skandaalid!"

      Kommentaar


        Vaatan ka siin järgi seda eilset eurokat ja no venelaste lavashow oli küll väga vinge, tõesti poleks midagi selle vastu, kui võidaksid. Selles mõttes kahju, et Cartoonil oli üsna nõrk lugu, muidu selle 3d showga oleks ka võinud kaugele jõuda.

        Aga Jürist, suht arusaamatu jah miks need prillid eest ära võeti ja tema esitus oli natukene ülepingutatud. Eesti laulu oma oli kõvasti parem.
        Ela ja tunne, et elad
        see on kõige lihtsam
        filosoofia, mis toimib
        sule silmad ära vaata
        tagasi, hinga sügavalt ja
        hüppa üle iseenda varju
        tule koos minuga.

        Kommentaar


          Algselt postitas Iceman Vaata postitust
          Selles mõttes kahju, et Cartoonil oli üsna nõrk lugu, muidu selle 3d showga oleks ka võinud kaugele jõuda.
          Cartooni loo suurim viga oli see, et Miša ei pidanud viisi.

          Kommentaar


            Ja mitte keegi ei VAS-TU-TA!?

            Kurat, Paadami-aal oli paremuselt 3. tulemus ka parem kui Purxi parim. Toome Paadami tagasi ja lööme korra majja! Ja ükski superstaari saateosaline ei tohiks peale saadet vähemalt 3 aastat eesti laulul osaleda. Aitab sellest Eesti rahva häbistamisest! tramaivõi!

            Kommentaar


              Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
              Ja mitte keegi ei VAS-TU-TA!?

              Kurat, Paadami-aal oli paremuselt 3. tulemus ka parem kui Purxi parim. Toome Paadami tagasi ja lööme korra majja! Ja ükski superstaari saateosaline ei tohiks peale saadet vähemalt 3 aastat eesti laulul osaleda. Aitab sellest Eesti rahva häbistamisest! tramaivõi!
              Kui Potsu rakverre läheb, siis saab ta türpi.

              Kommentaar


                Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                Ja mitte keegi ei VAS-TU-TA!?

                Kurat, Paadami-aal oli paremuselt 3. tulemus ka parem kui Purxi parim. Toome Paadami tagasi ja lööme korra majja! Ja ükski superstaari saateosaline ei tohiks peale saadet vähemalt 3 aastat eesti laulul osaleda. Aitab sellest Eesti rahva häbistamisest! tramaivõi!
                Eplik vastutab!!! Temast ju see allakäik hakkas.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                  Kui Potsu rakverre läheb, siis saab ta türpi.
                  Kurat, hea, et ma praegu eestis ei ole. Ma ei tahaks seda matusemeeleolu, mis meie rahvas praegu kogema peab, pealt vaadata. Üritasin vanemaid telefonitsi tabada, et lohutada... Ei võetud vastu ning saadeti lihtsalt sms "liiga valus on...".

                  Kommentaar


                    Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                    Kurat, hea, et ma praegu eestis ei ole. Ma ei tahaks seda matusemeeleolu, mis meie rahvas praegu kogema peab, pealt vaadata. Üritasin vanemaid telefonitsi tabada, et lohutada... Ei võetud vastu ning saadeti lihtsalt sms "liiga valus on...".
                    Ma kandsin täna just Reinule selle raha ära, mis sa Potsu võidu peale panid. Vedage uuesti kihla!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                      Kurat, hea, et ma praegu eestis ei ole. Ma ei tahaks seda matusemeeleolu, mis meie rahvas praegu kogema peab, pealt vaadata. Üritasin vanemaid telefonitsi tabada, et lohutada... Ei võetud vastu ning saadeti lihtsalt sms "liiga valus on...".
                      sa nagu üle ei pinguta? pole mingit matusemeeleolu, inimesed grillivad väljas. EM'il sõudjad võtsid kulla. visioonilt võitu (või esikolmiku kohta) ka keegi niiehknaa ei oodanud, kukkus lihtsalt veidi varem välja kui oodati.
                      st. kõik on tegelikult hästi
                      Seisan üksi mere ääres
                      jalas kollased sandaalid
                      valged, merevahust sääred
                      hüüan: "Elagu skandaalid!"

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                        Ma kandsin täna just Reinule selle raha ära, mis sa Potsu võidu peale panid. Vedage uuesti kihla!
                        ma ei vaata enam jalgpalli

                        Kommentaar


                          Algselt postitas chac Vaata postitust
                          sa nagu üle ei pinguta?
                          eip

                          Kommentaar


                            Algselt postitas chac Vaata postitust
                            sa nagu üle ei pinguta? pole mingit matusemeeleolu, inimesed grillivad väljas. EM'il sõudjad võtsid kulla. visioonilt võitu (või esikolmiku kohta) ka keegi niiehknaa ei oodanud, kukkus lihtsalt varem välja kui oodati. kõik on tegelikult hästi
                            Ei ole hästi, mitte miski ei saa enam hästi olla peale seda fopaad eile. Me oleme Euroopa naerualused, kõik irvitavad meie üle. Käi perse Pootsu!
                            So self aware so full of shit

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Francesco Vaata postitust
                              Ei ole hästi, mitte miski ei saa enam hästi olla peale seda fopaad eile. Me oleme Euroopa naerualused, kõik irvitavad meie üle. Käi perse Pootsu!
                              Ma nägin Viru Keskuse juures kolme pagulast, kes näppisid telefoni ja irvitasid meie üle. Fakk, nende faking riik nagunii ei laulnud.

                              Kommentaar


                                Pidu käib ja seda kuni pühapäevani, sest ei pea sommide ees häbi tundma, kui neile hääli kunagi ei anta. Juppye Soome oli elimineeritud ja võime südamerahus anda 12 punni oma kallitele naabritele ida-poolt
                                Messi...The never ending legend!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X