320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eurovisioon

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
    veelkord, kõik koos... LÄÄÄST TÄÄÄNTS!

    Taani on ka ikka kõva asi, aga no plagiaat krt
    Saab šveitsilt kotte iisilt
    “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

    Kommentaar


      Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
      mis see "nimmu" ka
      Kas nimmu oli teletupsude tegelane?


      Instagram

      Twitter

      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

      telekavaataja.blogabet.com

      Kommentaar


        Kreeka lugu vaadates tekkis tunne, nagu vaataks Alo TV-st mingit Eesti 90ndate muusikavideot. Milline graafika.

        Kommentaar


          Eesti Twitter on päris hea ikka

          Kommentaar


            Polnud varem lugusid kuulanud, aga nüüd saan aru miks Itaalia nii suur favoriit on. Väga värskendav oleks kui midagi sellist võidaks. Kindel lemmar.

            Kommentaar


              Itaaliakeelne Arctic Monkeyse tribuutbänd oli tore jah. Saksamaa, Bulgaaria, Ukraina, Leedu ja Prantsusmaa olid ka täitsa okeikad.

              Kommentaar


                1. You guessed it - LÄÄÄST TÄÄÄÄNTS. Kindel hall passi koht ja läbi räägitud
                2. Mata Hari
                3. Uku girlfriend
                4. Portugal, sest mul palju hipstereid sõpru ja tahan neile meeldida, muidu ammu unustatud kräpp
                5. Norra või taani tourette - kõik oli ok, stoori, laul... kuniks tulid prillid eest fake tikid
                6. Soome being Soome
                7. Anna mulle raseeritud fit tuust prantslanna ja ma in
                8. El diablo - kreeka pifiga võiks selle hall passi kuidagi kombineerida
                9. Rootsi paneb alati kvaliteeti laulu osas, seekord jäi visuaalist puudu
                10. poh, viimasena need 3 botoxi pifi siis, kelle kohta kõik naiste ees räägivad üht, samas kaala ja sambazega lendaks (nasfal varupingil) deja vus shampad käes jutid laual peale küll

                muus osas - mul ei ole midagi homoseksuaalsuse vastu, väga tore kui inimesed saavad ennast väljendada ja tunda vabalt. aga kui sirge seljaga heteroseksuaal käitub laval nagu pedekas, siis ei päästa ka ok laul (vt ka leedu ja vb sveits ning Jobin Ruhkental)

                Kommentaar


                  tra see on max scam. kui kõik riigid niimoodi söögi alla ja kakamise peale räägivad, et sveitsi favoriit.

                  Viimast korda vaatan! Minu Lääst Täänts kui nii öelda!

                  Kommentaar


                    Eesti andis ka Šveitsile 12 punkti.... ma taha neid peasid veeremas näha homme.

                    Kui Itaalia asemel võidab mingi Šveits, siis ma võtan Plasticu pakkumise vastu ja tõmban varumeestepingil jutte suurest pettumusest

                    Kommentaar


                      Shveits on savi. Malta oleks kole.

                      Kommentaar


                        rafas teab. eff the eff off šveitsi ingeri wannabe

                        ja see sambaze bulgaaria piff, nii kui hääletus läinud, lendas see tähtis fotoraam ka käest

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                          Shveits on savi. Malta oleks kole.
                          Agreed. Šveitsil oli lugu ja päris esitaja. Läheb Playlisti koos Ukraina ja Belgiaga.

                          Eurovisiooni on pull vaadata.
                          Instagram

                          Twitter

                          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                          telekavaataja.blogabet.com

                          Kommentaar


                            Eurovisioon muudeti taas heaks.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                              Agreed. Šveitsil oli lugu ja päris esitaja. Läheb Playlisti koos Ukraina ja Belgiaga.

                              Eurovisiooni on pull vaadata.
                              Ma pelgjat ei kuulnud, aga 20 aastat tagasi oli Hooverphonic mul isegi listis.

                              Kommentaar


                                Hmm, iseenesest tänapäevases mõistes see Itaalia ka lambiantsu rock, et kust see nüüd nii peale läks, aganoh, eurovisioon ununeb nkn kiiresti, järgmine aasta uued tibud.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X