320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eurovisioon

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ma olen täna Gruusia poolt!
    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

    Kommentaar


      Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
      Ma olen täna Gruusia poolt!
      Sõbrake sul on kohutav muusikamaitse!

      Kommentaar


        Vähemalt ei toeta ta Chelsea't.
        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

        Kommentaar


          Marko Reikop rääkis teises toas, et osaleb ka geoloogist jalgpallur. Ma ei pannud tähele, mida ta laulis ja mis riiki ta esindas. Aga kas ta sai edasi või pääseb normaalsesse ellu tagasi?

          Kommentaar


            Algselt postitas gaskoff Vaata postitust
            Marko Reikop rääkis teises toas, et osaleb ka geoloogist jalgpallur. Ma ei pannud tähele, mida ta laulis ja mis riiki ta esindas. Aga kas ta sai edasi või pääseb normaalsesse ellu tagasi?
            Jérémie Makiese oli vist see?

            Kommentaar


              Oleks Stefani lugu Ukraina poolt esitatud oleks see lugu võitja.

              Kommentaar


                Nagu aimata oli. Saast üritus.

                Kommentaar


                  ERR koos oma valitud žürii ja MR viimase kommentaariga võiks ikka väga sügavale kerida. Peast haiged inimesed.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
                    Nagu aimata oli. Saast üritus.
                    venelesta jaoks muidugi.

                    Kommentaar


                      Panen praegu mälu järgi (väga loodan, et eksin tbh) - Läti, Leedu, Poola andsid žürii poolt 12P Ukrainale. ERR poolt valitud "žüriiˇ otsustas vähem anda vist?

                      Mille kuramusega need inimesed meil ERR-is mõtlevad. Marko Reikopi reaktsioon Ukraina võidu järel oli mälu järgi kokkuvõttes (sõnastus osas ebatäpne) sõnumina: "nojah, räägitakse küll, et ei ole poliitiline üritus, aga siin see tulemus on".

                      Istuge sisse kogu see ERR tiim. Järjekordne sektoripoolne wannabe attitude ja seisukoha võtt olukorras, kus rahvas arvab teistmoodi. Aga nad on valgust näinud seal pukis. Ja seda riigi meedia poolt tänases olukorras. Haiged inimesed.

                      Kommentaar


                        Asoo. Ütles pahasti jah? Twitteris juba canceldavad.

                        Mis kuradi hääletussüsteem see üldse oli? algaja ei saanud m*nnigi aru.

                        Miks Eesti Ukraina alguses tühjade kätega jättis? täielik flop ju.

                        Miks Serbia Eestile kümme punni andis? Et Armeenia sidemed? Täielik vene filiaal ju.
                        “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                        Kommentaar


                          [QUOTE=kaala;n2445713]Asoo. Ütles pahasti jah? Twitteris juba canceldavad.

                          Mi/QUOTE]

                          Harva ka õigesti teevad. Aga ma ei tea, ei ole twitteris aktiivne. Kõike ei jõua.

                          Kommentaar


                            Facebookis ka uudiste all ,,Täiskohaga Emmed'' ja ,,Elüülikooliga 6.klassi vennad'' jahuvad poliitikast seoses Eurovisiooniga ja valavad pisaraid... Debiilseid kommuniste on ikka meie ühiskond täis... Toida hunti palju tahad (loe: näita sõjakoledusi ukrainast), aga karu M**n on ikka suurem (Armastus Putini vastu). Meie ühiskond on ikka kohati väga perses omadega. Vähemalt ikkagi suur osa rahvast ikkagi peab olulisemaks Ukrainale ühtse toetuse näitamist kui mingit labast ,,mulle meeldis Rootsi laul rohkem ja nemad oleks pidanud võitma'' attitude.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                              Facebookis ka uudiste all ,,Täiskohaga Emmed'' ja ,,Elüülikooliga 6.klassi vennad'' jahuvad poliitikast seoses Eurovisiooniga ja valavad pisaraid... Debiilseid kommuniste on ikka meie ühiskond täis... Toida hunti palju tahad (loe: näita sõjakoledusi ukrainast), aga karu M**n on ikka suurem (Armastus Putini vastu). Meie ühiskond on ikka kohati väga perses omadega. Vähemalt ikkagi suur osa rahvast ikkagi peab olulisemaks Ukrainale ühtse toetuse näitamist kui mingit labast ,,mulle meeldis Rootsi laul rohkem ja nemad oleks pidanud võitma'' attitude.
                              Ja, sellega nõus, et siinkohal on rahvas olnud targem kui need kõrgharitud "meie lõpuks teame kõige paremini kuidas peaks asjad käima ja kuidas võiks olla" isikud. Kahju, et ei ole enam "vana foorum", siis kindlasti tuleks paar venda selgitama, kuidas see oli väga ok kõik ja värki.

                              Kommentaar


                                Jubeda väsimuse kiuste oli elamus, sest meeldisid päris mitu laulu. Mõnel aastal pole ühtegi olnud. Nii et super. Mul juba ammu ükskõik, kes võidab.
                                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                                Kommentaar

                                Working...
                                X