320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eurovisioon

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas grafix Vaata postitust
    Loodan, et Ollie võidab, aga ilmselt läheb Alika
    Sama. Bedwetters mõjuks ka vingelt aga raudpolt valib rahvas Alika.

    Kommentaar


      no ikka suht kindlalt võib väita, et Alika läheb.

      Kommentaar


        Bedwetters oleks ainukene kellega oleks lootust. Ollie on lambi skyplusi sült.

        Kommentaar


          mina olen Meelik!

          Kommentaar


            Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
            Bedwetters oleks ainukene kellega oleks lootust. Ollie on lambi skyplusi sült.
            Ma ei näinud esimest seda saadet, seega eks ma vaatan nüüd selle Betwettersi Live järele. Aga II poolfinaal oli maru halb minu meelest, peale Alika jäi kvaliteet veidi nõrgaks. Isegi Sissi laul ei tekinud mingit erilist tunnet.

            Kommentaar


              Ma ei ole mitte ühtegi Eesti Laulu võistluslaulu kuulnud, aga puhtalt finalistide nimekirja vaadates on need artistinimed kõik ühe puuga löödud:

              Mia
              Elysa
              Alika
              Andreas
              Anett ja Fredi
              Bedwetters
              Inger
              Janek
              Meelik
              M Els
              Ollie
              Sissi

              Kommentaar


                Ei tea jah, miks inimesed oma täisnime ei taha kasutada. Bände pole tõesti peaaegu üldse.
                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                Kommentaar


                  Veidi isegi tahtsin kuulda, kuidas see aia vahele kinnijäänud hääl laivis kõlab, aga siis krt pidin pettuma - lisaks sellele, et kaw-i esitus oli kohutav, on tal siiski keskmise inimese hääl...
                  et temas tmingid man of the matchi küll ei tehta sellepärast,sest kui aus olla ega ta ju midagi väga erilist seal ei teinud,viis aint portugali poolfinaali

                  Kommentaar


                    Algselt postitas JuriM Vaata postitust

                    Ma ei näinud esimest seda saadet, seega eks ma vaatan nüüd selle Betwettersi Live järele. Aga II poolfinaal oli maru halb minu meelest, peale Alika jäi kvaliteet veidi nõrgaks. Isegi Sissi laul ei tekinud mingit erilist tunnet.
                    Okei, see Bedwetters on isegi suht okei.

                    Kommentaar


                      Meelik tundus Biitlite ajastu 'remix', polegi vist midagi sellist olnud varem sellel üritusel.

                      Kommentaar


                        Mõnusalt teeseldud põnevus see "Eesti laul", isegi see žürii ei suutnud vist kedagi suurt närvi ajada.

                        Kommentaar


                          Kohutavalt etteaimatav ja turvaline valik. Teised top3 satsid oleks paremad olnud.

                          Kommentaar


                            Ma nägin Bedwettersit eile esmakordselt ja see oli väga tore. Meelik oli ka tore. Sissi ja Olliele respekt, et nad ei ostnud laulu kuskilt sisse, vaid tegid ise. See "plaadifirma andis laulu" hulk oli ikka üsna korralik.

                            Kommentaar


                              See-eest Horvaatial on kõva laul! UNAJ MALÕI PSIHOPAT.



                              Kui EBU mingit disklahvi välja ei võlu, siis tüüpide ajalugu vaadates hakkab vist nalja saama.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                                Ma nägin Bedwettersit eile esmakordselt ja see oli väga tore. Meelik oli ka tore.
                                '

                                Ei tea, need maskid ja ringikargamine ja pooles vinnas hard rock on kõik juba nii mitu korda olnud. Meelikuga nõus.

                                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                                Kommentaar

                                Working...
                                X