320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eurovisioon

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Läti oli jah veits müstika, oddside järgi rock bottom, aga said finaali ja ei jäänud viimaseks. Laulul polnud viga.
    Mina annaks oma 12p ikka Austria Groove Coveragele.

    Ja väga lit oleks kui Tommy Cash päriselt järgmine aasta prooviks.

    Kommentaar


      Mul jäid kõrva ainult Šveits ja Iirimaa. Eestil ei jopanud, kuna Iirimaa laiv oli nii üle võlli, et Eesti läks kohe kõigil meelest.

      Kommentaar


        Kamoon, Šveitsi loos see "räpp" on palagan. Muidu 12p. Need asjatundjate kõrged punktid tulid mingitel väljamõeldud alustel.

        E: inglased pidanuks saama rohkem punkte Chester Benningtoni surnuist äratamise eest.
        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

        Kommentaar


          Šveitsi tüüp või olend näitas, kui lappes see ühiskond on tänases maailmas. Horvaatiat rööviti.

          Kommentaar


            Vaatasin netflixi ja siis pärast seda ka hääletust. Ikka ilgeks geiparaadiks see asi läinud. Ma ei mäleta, et a la 15 a tagasi nii hull oleks.

            Ei ole nagu ausate homode vastu midagi, aga samas veidi cringe tundub lauluvōistlust vaadata kui fookus seksuaalsel orientatsioonil max vōi mingil muul mcnamara märjal unenäol. Laske inimestel olla vms.

            Ei ole seda fun factorit enam. Will Ferrelli filmi fire saga lauludest oleks volcano man (vōidaks järgmised 10 a ka), husavik, double trouble ja lion of love kindlalt paremad laulud olnud.

            Kommentaar


              Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
              Kamoon, Šveitsi loos see "räpp" on palagan. Muidu 12p. Need asjatundjate kõrged punktid tulid mingitel väljamõeldud alustel.

              E: inglased pidanuks saama rohkem punkte Chester Benningtoni surnuist äratamise eest.
              Ma ei jälginud väga tähelepanelikult. Telekas mängis, arvutist oli NBA. Et, noh, need olid ainsad, kus ma korraks nagu vaatasin, et mingi meeldejääv koht laulus.

              Kommentaar


                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                Eestil ei jopanud
                Miks meie rullnokkadest muusikute joga kellelegi peale peaks minema, eriti veel selllisel geiparaadil.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Wingback Vaata postitust

                  Miks meie rullnokkadest muusikute joga kellelegi peale peaks minema, eriti veel selllisel geiparaadil.
                  Väga toredad tüübid on nad päriselus.

                  Kommentaar


                    Paar kõlapinda laulu läbi kuulanud nüüd ja no see ZORRA ZORRA ZORRA epic ju.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust

                      Väga toredad tüübid on nad päriselus.
                      Wingback vist esimene inimene, keda kuulnud 5 miinuse vendi rullnokkadeks kutsumas. Jumala hea vibesi jätnud kutid ja see põhivend vähemalt tundub päris ok intelligentsiga ka.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas plastic Vaata postitust

                        Wingback vist esimene inimene, keda kuulnud 5 miinuse vendi rullnokkadeks kutsumas. Jumala hea vibesi jätnud kutid ja see põhivend vähemalt tundub päris ok intelligentsiga ka.
                        tavaliselt need kõige kõrgema intelligentsiga vennad viskavadki statiive ja salatikausse rahvasse

                        Kommentaar


                          Algselt postitas nimastain Vaata postitust

                          tavaliselt need kõige kõrgema intelligentsiga vennad viskavadki statiive ja salatikausse rahvasse
                          Eks ma arutan ka viiepromillises joobes Kanti teoste sisu üle.

                          Kommentaar


                            Kes ajalugu ei mäleta ...
                            Ilmselgelt te ikka mitte persetki ei mäleta.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Wingback Vaata postitust
                              Kes ajalugu ei mäleta ...
                              Ilmselgelt te ikka mitte persetki ei mäleta.
                              nikkugi sa ei mäleta! (P.Espak)

                              Kommentaar

                              Working...
                              X