320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eurovisioon

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Eurovisioon\'

    Algselt postitas eestimees


    eurovisiooni vaatvad ainult peded ja penskarid! - tsiteerides vaiko epikud (mis kurat oligi ta nimi täpselt?)
    Ja mina olen nad mõlemad! :P

    Tegelikult mulle nii meeldivad stampmõtlemisega inimesed. Hää on nende üle vaikselt naeru puhistada.
    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Eurovisioon\'

      Vaiko Eplik...
      Kas Inese laul, või see kuues või siis Noorkuu . Parim oleks muidugi Inese laul .

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Eurovisioon\'

        Algselt postitas lorenzo


        ma ka ei saa aru mida siin vaadata...see on ju puhas poliitika ja lobitöö, sa võid kuitahes hea loo teha, aga kui teatavate riikidega läbi ei saa, siis on bullshit..lugusid siin küll hinnatakse kõige viimasena

        Ma ei saa aru nendest inimestest, kes väidavad, et loevad riikidevahelised suhted. Isegi Türgi eio saand Saksalt maksimumpunkte eelmine aasta. Ega poliitikud ei otsusta, kellele hääled antakse. Need, kes sellist jama väidavad võiksid ükskord korralikud näited ette näidata, millal mõni riik võitis ainult tänu headele suhetele naabriga.

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Eurovisioon\'

          Algselt postitas käbi

          Ma ei saa aru nendest inimestest, kes väidavad, et loevad riikidevahelised suhted. Isegi Türgi eio saand Saksalt maksimumpunkte eelmine aasta. Ega poliitikud ei otsusta, kellele hääled antakse. Need, kes sellist jama väidavad võiksid ükskord korralikud näited ette näidata, millal mõni riik võitis ainult tänu headele suhetele naabriga.
          naabrinaisele annaksid vast rohkem pointse? heale tuttavale annaksid vast rohkem pointse? ilusaks maalitud pildi eest annaksid vast rohkem pointse?

          okei, see kõik on suhteline ja oleneb kes-mida näha tahab.

          meeldis aga enim see va viimane lugu (Meribel?) - kahjuks aga oli sõnadest raske aru saada, et waz up wit dat?
          üldises plaanis oli päris palju häid asju (euroka kohta siis), kuid kõikidel lugudel oli vähemalt üks sarnane viga - kohati tekib igavustunne
          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Eurovisioon\'

            Leidsin hetkel piisavalt aega ja tutvusin vähe nende Eesti eurokatega... Pole väga vigagi ju! Enim meeldis Reverend B ja Crux\'i lugu Everytime I Tell You (võimalik ka seepärast, et Crux on mulle suht sümpaatne grupp) Ja meeldis ka Inese euro-kõpitsus laulust Iseendale, peab tunnistama, et plaadi versioonist on see hulka parem Ja teisied on juba rohkem sellised sarnased euro-palad, aga mitte halvas mõttes
            olgem kristlased, vabandused on esitatud

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Eurovisioon\'

              inese lugu peaks võitma ainuüksi sellepärast, et tema loo ülesfilmimisel oli kasutatud ventilaatorit, mis ta juuksed nii kelmikalt lehvima pani

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Eurovisioon\'

                Reverend B saab eriauhinna originaalsete laulusõnade eest \"...I need you, I love you, I want you...\". See trumpab üle isegi ventilaatori koos Inesega.

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Eurovisioon\'

                  Kõik on ühtlaselt pasad kahjuks.

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Eurovisioon\'

                    Rahva lemmik - DJ Ryan Angelos
                    Jalgpallihaigla juhatuse liige

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Eurovisioon\'

                      Algselt postitas Stinger


                      Rahva lemmik - DJ Ryan Angelos
                      Ma ütlen ausalt - mine m\'ni

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Eurovisioon\'

                        Algselt postitas amority


                        Algselt postitas Stinger


                        Rahva lemmik - DJ Ryan Angelos
                        Ma ütlen ausalt - mine m\'ni
                        word!
                        Jalgpallihaigla juhatuse liige

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Eurovisioon\'

                          MERIBEL

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Eurovisioon\'

                            Jälle mingi rootslane võitis

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Eurovisioon\'

                              Ines oleks võinud ju võita. Need hääled, mis zhürii liikmed andsid tulid lindi pealt, ning need oli lihtsalt põnevuse tekitamiseks sellisesse järjekorda pandud imo.
                              \\"Lampard is the perfect example of a modern player. He has athleticism, strength, and the ability to attack or defend. He scores a lot of goals, has great vision and is very consistent.\\"
                              Marcello Lippi

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Eurovisioon\'

                                Otsustatud, järgmine aasta lähme Zaeka ja 2cool4schooliga eurovisioonile. Lauluks saab \"Lenda Salumäe Jens\" kõik nummilt suusakiivrid peas ja puha. eks paistab mis meie projektist saab

                                Kommentaar

                                Working...
                                X