320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eurovisioon

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Jeti88 Vaata postitust
    wtf?! nagu....olen ma ainuke kellel see sait ei avane? :S
    Sa oled vist lihtsalt viimane, kes selle saidi lahti tegi, sest see on juba ilmselt nii umbes.

    Kommentaar


      R2-s kommenteerivad Juur ja Kivirähk muide, vähemalt on kehvade laulude kõrval midagi head kuulata
      Algselt postitas Iceman
      Hofnari maitse totside suhtes on ikka ülekõige.

      Kommentaar


        Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
        Sa oled vist lihtsalt viimane, kes selle saidi lahti tegi, sest see on juba ilmselt nii umbes.
        mis teil PÄRIS transistorit ei olegi enam või?
        We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

        Kommentaar


          Küproki lugu oli poliitiliselt korrektne. Pole Kreekat, pole Türgit - on comme ci, comme ca - parlez-vouz francais ...

          Kommentaar


            Noh igaljuhul kaks soomlast hääletavad Eesti poolt

            Kommentaar


              homo
              neeger
              paadam
              INTER ARMA CARITAS

              Kommentaar


                Algselt postitas fitti Vaata postitust
                mis teil PÄRIS transistorit ei olegi enam või?
                üles leidsin lõpuks..........nüüd saab normaalset kommentaari ka kuulama hakata.
                Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

                Kommentaar


                  Moblaga pidavat ka saama raadiojaamu kuulata.

                  Kommentaar


                    Eelmine aasta peaaegu oleks loobunud eurokarnevalist, a siis avastasin enda jaoks Juure/Kivirähki
                    Nüüd olen jälle fänn. Eesti muidugi niikuinii jälle edasi ei saa, seda oleks liiga palju tahta.
                    "You didn't realize that they had guns? Big, long, dangerous machine guns. With war criminals attached to the trigger."

                    RocknRolla (2008)

                    Kommentaar


                      Georgia naised olid tuntud maletajad ja maailmameistrid või troonipretendid. See noorik on küll niisama raisku läinud.

                      Kommentaar


                        mõtlesime pealikuga kas peaks minema neile konjankit viima või mitte, a ei viitsi vist rapsima hakata, poest peaks ka läbi jõudma..
                        We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                        Kommentaar


                          Vampires Are Alive
                          edit: Aren't They?

                          Kommentaar


                            No DJ BOBO on veel sügavamalt 90ndates sees kui Uuno raadio

                            Kommentaar


                              Moldova Barbu on oma moekeisrilt saanud eriti sügava keisrilõike. Mul on häbi.

                              Kommentaar


                                Serbial ka naine laulis või ... ma eksisin? Eks õlut ole ka omajagu juba üleval

                                Kommentaar

                                Working...
                                X