320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eurovisioon

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Serbia lauljanna kohta öeldi,et see väike prillidega harry potter ainult välgunool puudub otsaesiselt

    Kommentaar


      Portugali esindaja mulle meeldis - pani Valeri Kirsi viimaste aastate Miss Estoniatele ikka pika puuga ära.

      Kommentaar


        respect sellele kes neile viski viis


        Andorra lugu on päris hea

        Kommentaar


          Panin ka Juure ja Kivirähki peale - nüüd on tuju parem, sest loll tunneb lolli ära!

          Kommentaar


            Joo ja joo, kuid paremaks ei lähe.
            When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

            Kommentaar


              Issand kui rõve....

              Kommentaar


                Isiklikult mulle tundus, et puudu oli veel lavalt linnapeaketiga paigale köidetud isake Savisaar. Mingit muljet ei jätnud.
                edit: Vaiko Epliku ühekroonise ostuga kampsunisaaga jätkub (eighties are coming back). Ms, Eesti jalgpalliga võib paralleeli tõmmata.

                Kommentaar


                  mul on tunne, et nägin Selli all paremas nurgas pedelipuga lehvitamas. seda ma mõtlsein, kuhu ta viimasel ajal kadunud on!
                  We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas fitti Vaata postitust
                    mul on tunne, et nägin Selli all paremas nurgas pedelipuga lehvitamas. seda ma mõtlsein, kuhu ta viimasel ajal kadunud on!
                    Voi v... Olen paljastettu. Kävin viimme viikolla Englannissa harjoitelemassa. Peace, love and hapiness!
                    Supplies!

                    Kommentaar


                      Lätlasi tekkis lavale nagu seeni peale vihma, ja võluväel itaallaste asemel, keda kunagi Euroviisudelt ära põlati.

                      Kommentaar


                        Helistage kõik +358 070071723 et Eesti poolt hääletada

                        Kommentaar


                          Algselt postitas lennat Vaata postitust
                          Lätlasi tekkis lavale nagu seeni peale vihma, ja võluväel itaallaste asemel, keda kunagi Euroviisudelt ära põlati.

                          itaallased põlgasid vist ise ära,sest neil on ju san remo kus kireda
                          INTER ARMA CARITAS

                          Kommentaar


                            nõukogude liit

                            Kommentaar


                              Algselt postitas jaamu
                              mis riik meile siis 12 punkti annab?
                              venemaa. 2 tähemärki
                              "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

                              Kommentaar


                                Algselt postitas jaamu
                                mis riik meile siis 12 punkti annab?
                                Pole vist raske välja uurida mis riigi suunakood on 358....ja tiblastan see ei ole.


                                Aga kui keegi tõepoolest vene kanalit näeb, võiks selle telefoni numbri anda

                                Kommentaar

                                Working...
                                X