320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eurovisioon

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Jürvi-Hool Vaata postitust
    ps. martin kui sa loed seda, siis mul on KAKS kuuma uudist eesti kuulsuste kohta. kas ma saadan need sulle kuhugi või kirjutan siia või kuidas parem on?
    Mul pole ühtgi privaatkirja, võid olukorda muuta.

    Eurovisiooni laule ma ei vaatanud.
    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

    Kommentaar


      Aga kuulasin nad ära.

      Kolm tükki (ei mingis järjestuses):
      Leto Svet (paras palagan, naljakas vähemalt vaadata, kuidas vastu võetaks)
      Ice-cold Story (muusika pärast ja 16-aastane esineja, krt.)
      365 Days (parim laulja, kuigi laul ise paras pisarakiskuja ja liiga palju kordusi)
      Last edited by Martin; 28.01.08, 15:34.
      When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

      Kommentaar


        Rolf, Rolf, Rolf!!!

        Kommentaar


          Sauna tänav oootab Sind....
          slimm.ee

          Kommentaar


            Kommentaar


              Minu jaoks oli Leto Svet naljakas siis, kui ma seda esimest korda raadiost kuulsin. Muigama võttis siis ka, kui ma seda esimest korda telekast nägin. Aga isegi hea nali viskab suht kiiresti üle.
              Rolfi pedepopp on praegu moes ja see võib isegi edukaks osutuda.
              Hääle annaksin kas Ice-coldile või "Oasise moodi biitlite loole", aga hui ma kuskile helistama või smssima hakkan.
              Teistest lugudest midagi meelde ei jäänud. Tapeet.
              Kas sinu kommipood on ikka küllalt autentne?

              Kommentaar


                pagan, kuidas mulle Ice-cold story juures see Benton oma häälega seal meeldib!
                aga elame-näeme, et mis siis läheb Belgradi... kohe midagi ei oska eelistada ega oodata

                Vabandan kui nüüd liiga teen, aga selle aastane Kaks Takti Ette võitja tundub ikka suht nõrk olevat (seda siis selle Eurolaulu esituse põhjal), samas Luisa teeb üpriski tugeva esituse imho...

                Et, jah Ma kuulan hetkel neid laule üle...
                olgem kristlased, vabandused on esitatud

                Kommentaar


                  emokas oli hea jah, benton taustal ka väga mõnus. Ice-coldi esitlus oli ainukesena korralikult läbi mõeldud ja teostatud.
                  "kaks takti ette" laul tehti ju kiiruga üle mun*i valmis, ei imesta et selline saast välja kukkus
                  minu valikud:
                  1. ice cold
                  2. rolf
                  3. leto sveto

                  rolf ja leto sveto on valikus selle pärast et kui paari aasta jooksul ei ole korraliku lauluga edasi saanud, siis prooviks see aasta hoopis pulli teha.
                  kui edasi ei saa pole vähemalt pettumust.
                  birgiti laul oli tegelikult ka hea ja peale ice-coldi ainukesena kaasakiskuv ja hea esitus.

                  laura 581c oleks hea eurolaul tegelikult

                  Kommentaar


                    Miks Luisa ja Trafficu lool Triobetis nii madalad konfid on, kuigi igasugustes küsitlustes on nad viimaste seas?
                    Algselt postitas budulojus
                    kle kui üks vend on pätt ei tähenda et ka teine on.võrdle kasvõi vendasi Uuspõlde

                    Kommentaar


                      Rolf, Ska Faktor ja Iris Vesik on parimad.

                      Kommentaar


                        Teeks ka ühe pika heietuse, mille järel kõik mu halba maitset kritiseerida saavad jälle.
                        Leto svet - meelde jääb küll, mingi pull käib ka laval, aga kui oleksid suvad tüübid, kelle kohta ei teaks, et Kreisiraadio, siis ütleks küll, et eriti mage jama. Lugu pole ollagi ning tekst taotluslikult võimalikult sisutu. KUI teisi naljamehi poleks, võiks ehk finaali saada, aga kuuldavasti olla juba mitu naljalugu olemas ning siis ootab meid traditsiooniline koht viimase kuue seas- igal aastal oleme ju meinstriimiga põrunud, sest ei eristu.
                        Ska-faktor - kahtlane lugu. Hakati juba sügisel käiama- võimalikud protestid, kui peaks Eestis võitma? Pole halb, aga ka mitte piisavalt atraktiivne. Ei saaks ilmselt finaali.
                        Rolf - ei meeldinud. Tavaline tümps, millega garanteeritud koht viimaste hulgas. Mika ahvimine ja veidi Queeni-plagiaati pole piisav. Mullu oli belglastel veel mikam Mika, ent ega neil paremini läinud kui Gerlil. Edulootust on vaid juhul, kui Rolf tõesti homo on, vastasel juhul saaksime süüdistuse homode mõnitamises ning garantii, et sealt leerist lähiaastail hääli Eestile tulema ei saagi. Samas- Everybody võitu ka keegi ei uskunud ning Eestit mäletatakse ühe kõigi aegade koledama võiduloo poolest. Ei taha meelde ka jääda.
                        Taavi Peterson - sihuke nunnu lugu, kõlab kui 70te esimesest poolest Ruja koos Väntoreli solistiga. Aga pole kuskilt otsast euro- selleks liiga keeruline lugu.
                        paradise Crew - ehk bändi üks huvitavamaid lugusid, olin ka enne laupäeva kuulnud, ent ei jää meelde ikkagi. Sellega pole ka midagi loota.
                        Birgit - lugu, mis võib ehk ka finaali jõuda, kui ballaade vähe on. Häälematerjali ja võimu on, sellega võib silma jääda küll. Ja see on loll jutt, et ballaadi pole mõtet saata, kellelegi need ei meeldi! Igal aasta on vähemalt üks ballaad esikolmikus olnud, mingil aastal koguni vist 4 ballaadi esikümnes. Ainsad, kes neid exjugo ballaade ei ole tahtnud toetada, on 3 baltimaad(tänu kellele ka Ruslana omal ajal üldse võitiski)
                        Luisa ja Traffic - ei üllata millegagi. Igav nagu Traffic alati, meelde ei jää kah. Selle loo ajal käiakse hoolega võileibu tegemas.
                        Stefani - meelde jääb, aga selline keskmine, nihukest rocknrolli ajalugu on igal aastal keegi katsetanud ja tahaossa jäänud.
                        Iiris Vesik -kuulsin seda lugu mõne nädala eest raadiost, aga ei öeldud, kes ja mis. Hakkas kohe kummitama! Omapärane, laval on ka miskit toimumaas - ainus lugu, mille finaališansid 50% ligi ulatuvad. Üks oluline asi on see, kuidas laulja end loosse sisse elab ning selle poolest vist esimene pääsuke pärast padar-Bentonit(jälle!)Veidi ehk lihvida vaja.
                        Margus ja Luisa - läheb isegi segi teise Luisa looga. Kiirelt tehtud, pilla-palla. Kesine.

                        Nii et sõelale jäid (üllatus-üllatus!) need 3 lugu, mida ka küsitlustes favoriitideks peetakse. Ise saadaks küll Iirise, sest sellist lugu ei pruugi meil ehk mitu aastat tulla.
                        ja veel: kutsuks üles Paadamile umbusaldust avaldama sellega, et hääletaks just nende lugude poolt, mida otse ei võetud, vaid mis pidid eelsõela läbima!
                        (jääksid Ska, Rolf, Traffic, Iiris ja ei teagi, kes see viies oli)
                        Kurat seda teab, äkki on hoopis jumal.

                        Kommentaar


                          minu jaoks oli kõik pasane ...

                          Kommentaar


                            minu jaoks on võitja selgunud juba
                            AILTON

                            Kommentaar


                              Kes siis?

                              Leto Svet - Minu lemmik.
                              slimm.ee

                              Kommentaar


                                "Ice Gold Story" või siis "365 Days" minu arvates parimad.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X