320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eurovisioon

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Kasper Vaata postitust
    Ei oska sulle vastata. Seoses Eurovisooniga on kuskilt selline fakt kõrvadesse ulatunud, et teine, aga kust, seda ei oska öelda. See tõttu ei oska ka öelda, milline võib esimene üritus olla. Küsigem asjaosalistelt!

    Aga kust sa võtad, et ma sõiman? No olgem siis eetilisemad ja ütelgem, siis homoseksuaalid. Miks see sind niiväga häirib? Tunned ennast puudutatuna?
    Ok, PEACE!
    Mingi Vaiko Eplik oled we?

    Kommentaar


      Algselt postitas Kasper Vaata postitust
      Ei oska sulle vastata. Seoses Eurovisooniga on kuskilt selline fakt kõrvadesse ulatunud, et teine, aga kust, seda ei oska öelda. See tõttu ei oska ka öelda, milline võib esimene üritus olla. Küsigem asjaosalistelt!
      olgu asjaosalised peded, mis on teie nr 1 üritus?

      Kommentaar


        Ilusad ja head laulud Iirise ja Õige Birgitmeele esituses oleks saanud olema maksimum 20. positsioon poolfinaalis ja siis oleksid eestlased jälle nutnud ja kirunud Eurovisiooni mõttetust ja Balkani sõpru, kes muidu teineteist tapaksid, aga seal üksteisele punkte kingivad.


        Mu kämpingus sai gaas otsa
        May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

        Kommentaar


          Algselt postitas -Silver- Vaata postitust
          Sa hääletasid siis Rolfi poolt jah?
          Ei. Ma ei hääletanud kellegi poolt. Muidu Rolfi laul oli hea, aga Leto Svet on ikka omaette klassist.
          Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
          Algselt postitas taku*
          Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

          Kommentaar


            Algselt postitas Mask Vaata postitust
            Mingi Vaiko Eplik oled we?
            Ei ole. Kas mu nimi ütleb seda? Ma ei mõelnud midagi halba oma ütlustega.
            Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
            Algselt postitas taku*
            Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

            Kommentaar


              Algselt postitas Olympi Vaata postitust
              No seda oligi oodata..
              Loogiline, et kui vennad lähevad Eurovisioonile ära panema, siis paadunud eurovisioonifännid tunnevad end puudutatuna.
              Algselt postitas budulojus
              kle kui üks vend on pätt ei tähenda et ka teine on.võrdle kasvõi vendasi Uuspõlde

              Kommentaar


                Järgmine aasta võiks Võsa Pets mingi loo valmis vorpida, kindlasti võidaks.
                Joga Bonito!!!

                Kommentaar


                  Algselt postitas eston maravilha Vaata postitust
                  juhtus mingi eksitus. tegelik võidulugu oli inese 'keerlen'
                  hoolimata sellest, et lugu lindilt jooksis anname andeks, sest Ines nägi nii kuradima vapustavalt hea välja!
                  olgem kristlased, vabandused on esitatud

                  Kommentaar


                    Algselt postitas dannar Vaata postitust
                    heheheheehhe. Birts on tõesti hea laulja, on on on...
                    hmm, kuigi viskab k6rgematel nootidel pingeolukorras kukkesid sisse,
                    siis ei meenu, et oleksid eelmise hooaja superstaari teemas v6itja kahtluse alla seadnud..

                    vanad ja väljaveninud Laisaar-Kotkas-Pauluse disainitud viisid sedakorda noorema neiu suus. Äraproovitud valem ning kedagi see ära küll pole
                    ma jällegi ei kuula ta plaati, aga jah, ei midagi Nii jubedat

                    Algselt postitas Martin Vaata postitust
                    365 Days (parim laulja)
                    GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                    GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                    (Seinfeld, The Pitch)

                    Kommentaar


                      mulle ei meeldi järkuvalt selle kuradi marileenu sünnimärk(või huuleneet) või mis kuradi moodustist tal on seal. jube kole eit raisk.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas taku* Vaata postitust
                        mulle ei meeldi järkuvalt selle kuradi marileenu sünnimärk(või huuleneet) või mis kuradi moodustist tal on seal. jube kole eit raisk.
                        Jube kole on vähe öeldud. Ma ei leia tema kohta isegi sõnu. Külmavärinad tulevad talle mõeldes peale.
                        Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                        Algselt postitas taku*
                        Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas taku* Vaata postitust
                          mulle ei meeldi järkuvalt selle kuradi marileenu sünnimärk(või huuleneet) või mis kuradi moodustist tal on seal. jube kole eit raisk.
                          Algselt postitas Kasper Vaata postitust
                          Jube kole on vähe öeldud. Ma ei leia tema kohta isegi sõnu. Külmavärinad tulevad talle mõeldes peale.
                          Ühinen arvamustega.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas vaikiv mees Vaata postitust
                            hmm, kuigi viskab k6rgematel nootidel pingeolukorras kukkesid sisse,
                            siis ei meenu, et oleksid eelmise hooaja superstaari teemas v6itja kahtluse alla seadnud..
                            Ma nägin superstaarisaadet täpselt 0 saadet. Olin sel ajal Venemaal. aga ma kuulasin Birksi plaati. http://melu.ee/index.php?id=1776

                            Kommentaar


                              Eile avastasin enda jaoks, et Soomes üritab edasipääsu selline
                              bänd nagu Teräsbetoni (3. poolfinaal on 22. veebruaril)

                              Paar stiilinäidet:

                              Orjatar

                              Taivas lyö tulta

                              tõsiselt juustune asi soomekeelne ja 4x60 kilo kaaluv vastus Manowarile.
                              Seda lugu, millega nad võistlevad, ei õnnestunud veel üles leida.


                              E: dannarile. Ei, 999. jääb viimaseks
                              Rise and rise again until lambs become lions!

                              Vaprus - Athletic Club - Rosenborg

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Mayhem Vaata postitust
                                Eile avastasin enda jaoks, et Soomes üritab edasipääsu selline
                                bänd nagu Teräsbetoni (3. poolfinaal on 22. veebruaril)

                                Paar stiilinäidet:

                                Orjatar

                                Taivas lyö tulta

                                tõsiselt juustune asi soomekeelne ja 4x60 kilo kaaluv vastus Manowarile.
                                Seda lugu, millega nad võistlevad, ei õnnestunud veel üles leida.
                                ja nüüd vutt-vutt teemasse 1000

                                Kommentaar

                                Working...
                                X