320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eurovisioon

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    3 on kohtu seadus. Destiny läheb.

    Kommentaar


      mis te justamendi loost arvate? mina igatahes hindand väge nende ja eriti Jansa panust eesti kantri skeeni!



      Big UP JUSTAMENT

      Kommentaar


        Trafficu lau oli vast kuulatavaim nende seast aga arvatavasti võidab Laura - Desteny, sest seda leierdatakse kõige rohkem.

        Kommentaar


          Algselt postitas mazz Vaata postitust
          Chalice'iga on samas vastupidi - viimane plaat oli tema taseme kohta selge altminek, aga eurolugu kuulus sealt säravamate pärlite sekka.
          say what?!

          Superv6imed on ikka tõsiselt hea plaat! Ilmselgelt jõuab see mu 2009 lemmikutesse... Kui esimesed paar kuulamist ei tekitanud erilisi emotsioone, siis nüüd viimasel ajal on see plaat mul koguaeg leierdamas. Muideks see on ka esimene Chalice plaat, mida viitsin otsas lõpuni kuulata (Taevas ja Perse oli ka mdagi taolist aga siiski mitte päris niii). Ja proovi ainult seda plaati kuulata nii, et ei võtaks muigama, no võimatu!
          tase, mis muud!
          olgem kristlased, vabandused on esitatud

          Kommentaar


            Nagu juba Paari saatest näha oli ,et Chalice seal ennast mugavalt ei tundnud. Ju ta oli Purgale teene võlgu.

            Kommentaar


              no chalice on muhe vana aga see laul jääks garanteeritult viimaseks, see on kindel.

              Kommentaar


                2 head lugu oli:
                Rändajad ja Destiny
                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                Kommentaar


                  Algselt postitas ertz Vaata postitust
                  no chalice on muhe vana aga see laul jääks garanteeritult viimaseks, see on kindel.
                  eelmine aasta ju oli sama seis... ikka valiti üks "NALJA"lugu. Chalice lugu on vähemalt hea ja mõnus.
                  Aga noo vaevalt rahvas nüüd selle loo valib, küllap saab Laura lõpuks oma võimaluse
                  olgem kristlased, vabandused on esitatud

                  Kommentaar


                    Kõik olid viletsad lood, targem oleks osavõtust loobuda. jee

                    Kommentaar


                      Minu seisukoht on ikkagi selline, et seda lauluvõistlust ei peaks üldse oma peas Eurovisiooniga siduma. Las ta olla lihtsalt 1 iga-aastane lauluvõistlus, mille peavõit on reis väljamaale teistega koos laulma. Sest nagu see aasta oli näha, et vähemalt pooled osavõtjad ei kirjutanud oma laule selle jaoks, et Eurovisioonimaailmameistrikstulla. Ehk ma arvan, et Chalice võttis näiteks lihtsalt osa, sest Purga arvas, et teeme asja värvikamaks,ja ehk müüd 3 plaati täna sellele rohkem kah.
                      Mulle meeldis see aasta seda võitulaulmist vaadata. Miks? Justnimelt seepärast, et sellel puudus europistiku lõhn. Laura vb suutis natukene seda tekitada. Aga las ta ajab oma seda juttu, et vb tulevad kunagi robotid ja hakkavad maailma valitsema ja las ma palun kuulutan seda ühiskonnale. Igale ühele oma rida, mida ajada. Soovitan inimestel seda Jarek Chalice Kasari laulu plaadilt kuulata.. Teises käändes ja klappidest tulevad ka tema vokaalsed nilbused paremini pähe ja kõrvadesse- mis minu 6 aastat vana Finluxi teleka basskõlaritest tulemata jätsid. Seekord.

                      Saatejuhid olid muidu minu arvates väga kiftid. Justnimelt noorepärased teravhumoristid. Esialgne naer pärast pikemalt mõtlemist muutus aga natukene kurvaks Vaene RolF JuniOr - Tehti ikka temast paras räpane homo. Vähemalt minu arvates. Küsimus, et mis lipp sul seal kodus siis on, viitas vast vikerkaarelipule.ehk.

                      Jutt missugune. Aga arvan, et oli tore.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas plekkpurk Vaata postitust
                        Soovitan inimestel seda Jarek Chalice Kasari laulu plaadilt kuulata.. Teises käändes ja klappidest tulevad ka tema vokaalsed nilbused paremini pähe ja kõrvadesse- mis minu 6 aastat vana Finluxi teleka basskõlaritest tulemata jätsid. Seekord.
                        HAHAHAHAA! duubeldan, krt kyll!
                        olgem kristlased, vabandused on esitatud

                        Kommentaar


                          Algselt postitas plekkpurk Vaata postitust
                          Vaene RolF JuniOr - Tehti ikka temast paras räpane homo. Vähemalt minu arvates. Küsimus, et mis lipp sul seal kodus siis on, viitas vast vikerkaarelipule.ehk.
                          Tundub, et Konna lipp on leitud ja VanderSelli juhupartner kah.
                          When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                          Kommentaar


                            kas ma olen liiga palju võtnud või milles asim, agam mulle tundub et et lauri = LOWRYY eurolaul on plagiaat laulust Craig david - whats your flava. ?

                            Kommentaar


                              kogu lowry looming on plagiaat craig david'i loomingust.

                              Kommentaar


                                Pigem Justin Timberlake'i...
                                See eile lapsesuu eri oli küll väga naljakas.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X