320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eurovisioon

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Õhtuleht – uudised, arvamused ja meelelahutus, lisaks sport, galeriid ja videod.Sõnumid otse elust, veebis, mobiilis ja paberil!

    me oleme waimselt teiga!
    tegelkt oli mõeldud et sõimde rooma aga noh kuuldavs on nats sitt.

    Kommentaar


      Algselt postitas LambiAhv Vaata postitust
      Hea, et Norra võitis. Kõige sitemad lood olid seekord Soomel, Rumeenial ja Ukrainal
      ma kuulan vist ainutl sitta muusikat.
      sest eurolaulu valides oleks mina just need kolm esimesteks pannud. eesti oleks 6ndaks pakkunud. sinna vahele veel türgi ja mõned veel.

      ma kuulan ianult paska. pean magama minema

      Kommentaar


        Põtradel oli mõnus diskens

        Kommentaar


          Persse, ma ei kuulnudki hääletamist, jäin mingi ABBA laulu ajal magama. Vähemalt jõudsin ac/dc eest hääletada.

          Kommentaar


            Algselt postitas vaikiv mees Vaata postitust
            (e2: Epic on siiski prohvet)
            Lisaks Taani - Leedu 1 (1.75), Suurbritannia - Hispaania 1 (1.35) kombo ning umbes kuskil punktide andmise poole peal Island - Türgi 1 (2.20).

            Kommentaar


              kes võitis ja kes jõi?

              Kommentaar


                Algselt postitas alvarez Vaata postitust
                kes võitis ja kes jõi?
                mina ja mina

                Kommentaar


                  Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                  mina ja mina
                  Tuubeldan.
                  Kas sinu kommipood on ikka küllalt autentne?

                  Kommentaar


                    Rootsi ajakirjanik uuris Sashalt, mida ta arvab sellest, et Moskva miilits just Eurovisiooni finaalipäeval geiparaadi laiali ajas. See küsimus pani pressikonverentsil olnud kahisema.

                    "Eeee...Ma ei taha selle üle nalja teha. See pole ka naljatlemise teema. Olen terve nädala vältel öelnud - kahju, et nad otsustasid seda paraadi just täna teha. Nad kulutasid oma energiat, kui tegelikult suurim geiparaad toimus täna õhtul siin."
                    Kas on tõesti veel keegi, kes ajab vastu? Igatahes, umbes 4 (Island, Eesti, Rumeenia, mingi riik oli veel) heterolaulu oli ka. Iseenesest mõned homolaulud olid päris head. Võit läks ilmselt õigesse kohta. Pole paha.
                    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                    Kommentaar


                      hämmastav, kui palju energiat eurovisioonipõlastajad oma kulunud klišeede kuulutamisele viitsivad kulutada.

                      Tofoa on vist natuke liiga nublu ka, et Eurovisiooniga seonduvalt mingeid nostalgialisi tundeid evida. isegi ma mäletan aegu, kus see oli vaat et aasta tippsündmus -- kogu pere teleka ees ja laud kaetud ja värki.

                      see aasta oli ju isegi tore, kaks põhjamaad, mitte-okseleajavate lugudega eesotsas ja puha.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas smörgåsbord Vaata postitust
                        hämmastav, kui palju energiat eurovisioonipõlastajad oma kulunud klišeede kuulutamisele viitsivad kulutada.

                        Tofoa on vist natuke liiga nublu ka, et Eurovisiooniga seonduvalt mingieid nostalgialisi tundeid evida. isegi ma mäletan aegu, kus see oli vaat et aasta tippsündmus -- kogu pere teleka ees ja laud kaetud ja värki.

                        see aasta oli ju isegi tore -- kaks põhjamaad, mitte-okseleajavate lugudega eesotsas ja puha.
                        no, ma ei põlasta seda sündmust, endiselt vaatan. Lihtsalt üritasin ei tea kellele tõestada, et tegu on homoparaadiga. Kunagi vaatasin kogu perega kah. Järgmine aasta saab 10 aastat täis.
                        The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                        Kommentaar


                          eino see oligi jumala normaalne üritus, kui peded selle ära varastasid.

                          Ja kunagi tähendas gay rõõmsat ka kuni omasooiharad rõõmustama hakkasid liiga palju.

                          Kommentaar


                            Minu meelest oli võidulugu kõige parem. Mulle õudselt meeldis selle optimistlikkus ja kaasahaaravus.
                            Kui nüüd hiljem lugeda/kuulata Alexander Rybaki intervjuusid, siis tegelikult on tal jube äge temperament! Nii et minu meelest on tema geiparaadi-sõnavõtt suht lahe.
                            Aijaaa, Bosnia ja Leedu lood olid ka head!

                            Kommentaar


                              Eurovisioon on lauluvõistlus! Punkt.


                              Mõned jätavad mulje et kreekarooma maadlust nähes ütleksid ka: "Näe, peded!"
                              AILTON

                              Kommentaar


                                Eestlaste kuues koht on päris viisakas tegelikult.Teine kordki võiks eestikeelse lauluga peale lennata.

                                ja mis pededesse puutub siis lõik Päevalehest...
                                Rõbak kommenteeris pressikonverentsil Rootsi ajakirjaniku palvel Moskva miilitsa poolt pühapäeva päeval laiali aetud geiparaadi: “Ma arvan, et nad (geid) raiskasid oma energiat vales kohas, sest kõik teavad, et suurim geiparaad oli täna õhtul siin samas.”

                                Kommentaar

                                Working...
                                X