320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eurovisioon

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    tegelt tegin suured silmad...Ma ei tea mis see suured silmad/suure molli seal saare peal tähendab, aga sinu jutust võik nagu välja lugeda, et ma vaatasin teda kuidagi sellise pilguga nagu ilusat naist...Kaugeltki mitte.

    Eks ma siis täpsustan üle. Tegin suured silmad sest esimest korda nägin seda olevust seal, kuigi oma arust vaatasin ju kõiki esinemisi eelmisel õhtul + mitu korda näidati neid klippe...Aga pühapäeva hommikul oleksin kui esimest korda näinud seda tumedat artisti. Ju siis olid telekal mingid värvid ja kontrastid paigast ära või oli lava väga pime lihtsalt, mis muud.

    Kommentaar


      Algselt postitas cannuman Vaata postitust
      tegelt tegin suured silmad...Ma ei tea mis see suured silmad/suure molli seal saare peal tähendab, aga sinu jutust võik nagu välja lugeda, et ma vaatasin teda kuidagi sellise pilguga nagu ilusat naist...Kaugeltki mitte.

      Eks ma siis täpsustan üle. Tegin suured silmad sest esimest korda nägin seda olevust seal, kuigi oma arust vaatasin ju kõiki esinemisi eelmisel õhtul + mitu korda näidati neid klippe...Aga pühapäeva hommikul oleksin kui esimest korda näinud seda tumedat artisti. Ju siis olid telekal mingid värvid ja kontrastid paigast ära või oli lava väga pime lihtsalt, mis muud.
      No kui sina näed naisterahvast ja teed suured silmad, siis üldjuhul peab tegu olema väga ilusa naisega, kuid mis muud, kui et erand kinnitab reeglit.
      Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
      Algselt postitas taku*
      Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

      Kommentaar


        suurte silmade puhul on suurem tõenäosus et ma situn. Ilusate naiste puhul pigem jään niisama jõllitmama ja järele vaatama

        Kommentaar


          kui keegi soooooovib vaadata/kuulata Juure ja Kivirähu kommentaare youtubes .. siis palun!




          (playlist)
          http://www.youtube.com/watch?v=Fd5DD_UYlsg
          Klavani debüüt Meistrite liigas!

          Kommentaar


            väiksed perverdid

            Kommentaar


              Huvitav, miks nad eetrikeeldu ei saa?

              Kommentaar


                Algselt postitas Shermann Vaata postitust
                Huvitav, miks nad eetrikeeldu ei saa?
                Tead sa Eestis ühtegi juhtumit, kus ropendamise eest oleks eetrikeeldu saadud? Meil võib absull kõike öelda ju.

                Kommentaar


                  miks nad peaksid?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas lenc Vaata postitust
                    Tead sa Eestis ühtegi juhtumit, kus ropendamise eest oleks eetrikeeldu saadud? Meil võib absull kõike öelda ju.
                    Väga huvitav igatahes. Ilma Peebud saavad selle eest eetrikeelde, et on end liiga pruuniks päevitanud, samas kui mingid promilliga venndadele, kes ajavad mingid pervot juttu, vaadatakse läbi sõrmede

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Aadu&co
                      Mis sind nii väga siis häiris?
                      See, et mingid vennad ajavad eetris haiget iba.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Shermann Vaata postitust
                        See, et mingid vennad ajavad eetris haiget iba.
                        Ära siis kuula ?
                        The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Aadu&co
                          Huvitav küll kes või mis sind sundis raadio 2 kuulama?
                          Ma loodan, et sa mingit kestvat traumat ei saanud.
                          Keegi ei sundinud. Lihtsalt klikkisin kogemata eelnevale lingile.

                          Kommentaar


                            ma olen nõus et kohati on jutt suht labane .. aga see ongi naljakas.
                            palju meil selliseid huumorisaateid on ?

                            ee


                            Elagu Juur ja Kivirähk
                            http://www.youtube.com/watch?v=Fd5DD_UYlsg
                            Klavani debüüt Meistrite liigas!

                            Kommentaar


                              Maailm hakkab lõppema ja keegi ei pane siin seda isegi tähele.
                              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                              Kommentaar


                                üritus läks hingusele?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X