320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eurovisioon

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Jasper Vaata postitust
    Muuseas kaks kõige häirivamat asja Epliku juures on minu jaoks nimetatud Venus ja Eurovisioonile pääsemine. Esimene sellepärast, et igaüks seda laulis, kui mulle see ei meeldinud ja teine sellepärast, kuidas ta igas intekas vastas igale küsimusele(!), et ta ei lähe tulemust tegema ja tal on kõigest savi. Ehk mängis väga üle ja wannabe-meeter sai hagu nagu PadariTannu oleks läheduses.

    venuse plaat on vägev, ma ütleks, et viska kõrv peale, aga sa nagunii ei viitsiks kuulata. raske leida ka. nojah, eks ta suhtumine võib inimesi ärritada küll, jep, aga nonoh, see eurovisiooni on vist juba seitsme aasta tagune. aega on piisavalt mööda läinud. ahjaa, seda ka, et koer "pure" on ka äss.

    Kommentaar


      Algselt postitas sunnik Vaata postitust
      venuse plaat on vägev, ma ütleks, et viska kõrv peale, aga sa nagunii ei viitsiks kuulata. raske leida ka. nojah, eks ta suhtumine võib inimesi ärritada küll, jep, aga nonoh, see eurovisiooni on vist juba seitsme aasta tagune. aega on piisavalt mööda läinud. ahjaa, seda ka, et koer "pure" on ka äss.
      Venus, Natural Blonde Girls, About Last Night, Ladies Love Me on kõik saanud koha minu kuulatuimate lugude seas. Koera purele alla ei kirjuta. Oli paar head ja lõbusat tippu (Väikeste linnade, Maiu, BMW ja NBA, Minge Munni), aga kokkuvõttes jättis üsna "niisama tehtud" plaadina.

      Dannar "Minul on kõik CB, Koera ja Eliidi albumid soetatud".

      Kommentaar


        Algselt postitas dannar Vaata postitust
        Venus, Natural Blonde Girls, About Last Night, Ladies Love Me on kõik saanud koha minu kuulatuimate lugude seas. Koera purele alla ei kirjuta. Oli paar head ja lõbusat tippu (Väikeste linnade, Maiu, BMW ja NBA, Minge Munni), aga kokkuvõttes jättis üsna "niisama tehtud" plaadina.

        Dannar "Minul on kõik CB, Koera ja Eliidi albumid soetatud".
        natural blonde girls, ahh, super, ma lisaks sinna listi veel summer's almost gone ja gloria. koera puhul väikeste linnade mehed, õpi nautima, müra.

        Your musical compatibility with dnnr is Very High. Music you have in common includes Claire's Birthday, ans. andur, Koer, Vaiko Eplik ja Eliit and Modest Mouse.

        lisaks kõik muud lahedad asjad, mis sul topis on. cool shit, modest mouse'ilt oled ka vähemalt erinevaid asju kuulanud ja mitte ainult good news'i. i approve

        Kommentaar


          Algselt postitas sunnik Vaata postitust
          venuse plaat on vägev, ma ütleks, et viska kõrv peale, aga sa nagunii ei viitsiks kuulata. raske leida ka. nojah, eks ta suhtumine võib inimesi ärritada küll, jep, aga nonoh, see eurovisiooni on vist juba seitsme aasta tagune. aega on piisavalt mööda läinud. ahjaa, seda ka, et koer "pure" on ka äss.
          Võib-olla isegi viitsin, sest muusikahindamine on mul kindlasti muutunud ja nüüd ei tüüta see Venus ka igas ostukeskuses. Koera vahest isegi kuulan(nimetatud 'Väikeste linnade' on just lemmik) ja nüüdseks on Eplik ka vastuvõetav kuju. Peaasjalikult tekkis ümberhindamine R2 hommikuprogrammi raames. A muidu kah vanemaks saadud ja tema ka artistina arenenud.

          -e- ja suhtumine 'eurovisioon persse' kirjutan kahe käega alla. olin Kreisiraadio üle uhke, kuigi nende taga kumas kibestunud helilooja. a Eplikuga ei häirinud suhtumine vaid see, et a'la küsimusele mida-sa-hommikul-sõid tuli vastuseks a'la 'mind ei huvita, mis koha ma saan'. Ehk 'millest sa räägid' ja 'sa juba ütlesid seda' võis intervjuu ajal mitu korda peas iseendale öelda.

          -e2- ja teine asi, mida pidi igal pool pidi mainima oli riiete ostmine second hand poodidest.
          jokers to the right
          clowns to the left of me

          Kommentaar


            Algselt postitas Jasper Vaata postitust
            Võib-olla isegi viitsin, sest muusikahindamine on mul kindlasti muutunud ja nüüd ei tüüta see Venus ka igas ostukeskuses. Koera vahest isegi kuulan(nimetatud 'Väikeste linnade' on just lemmik) ja nüüdseks on Eplik ka vastuvõetav kuju. Peaasjalikult tekkis ümberhindamine R2 hommikuprogrammi raames. A muidu kah vanemaks saadud ja tema ka artistina arenenud.
            ma aeg-ajalt kuulan venuse albumi laule ikka erinevates selvemarketites, mis on päris veider. ürita venusele küüned taha saada, midagi meeldivat kindlasti leiad.

            Kommentaar


              Algselt postitas sunnik Vaata postitust
              ma aeg-ajalt kuulan venuse albumi laule ikka erinevates selvemarketites, mis on päris veider. ürita venusele küüned taha saada, midagi meeldivat kindlasti leiad.
              Laseringis müüakse.

              Kommentaar


                Mulle on senisest viisikust meeldinud ka Mimicry ja see asemele pääsenud lugu, kuigi eurol kummagagi erilist edu loota pole. Iirise lugu oli pettumus, jäi Ice Cold Story taustal väga kahvatuks. Groundhog Day lugu ei haaranud eriti millegagi, Rolfi ja viiulikääksutajaid ei soovi kommenteerida. Huvitav, et kõiksugu küsitlustes pakutakse Lenna Kuurmaa lugu, kuigi seda pole veel kuskil ülevalgi(Õhtulehe lugejaist ligi 1/3!).
                Kurat seda teab, äkki on hoopis jumal.

                Kommentaar


                  Kuurmaa - Eplik sümbioos on juba nimede põhjal paljutõotav + kahe peale üsna erinev, aga mõlemil suur fännkond annab hea aluse nii arvata.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Siim Vaata postitust
                    Kuurmaa - Eplik sümbioos on juba nimede põhjal paljutõotav + kahe peale üsna erinev, aga mõlemil suur fännkond annab hea aluse nii arvata.
                    Noh, Mikk Saar laulis ju ka enda debüütplaadil Epliku laule ja rahvale läks täitsa kenasti peale.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                      mõni ilus ka võistleb?
                      Winny Puhhi poisid lubasid end vormi ajada ja ilusaks end teha...

                      Kommentaar


                        oleks purjus, ilmselt naeraks...

                        Kommentaar


                          claire's birthday teema lõpuks veel seda, et ma ei jõua neid "venuse" kümnenda aastapäeva kahte kontserdit ära oodata. hell yeah!

                          Kommentaar


                            Soomest ka. Eläkeläiset jäid kahjuks kolmandaks.
                            Kuulata saab siit: http://euroviisut.yle.fi/euroviisut/...1-30/kappaleet
                            INTER ARMA CARITAS

                            Kommentaar


                              kuula eesti finaali lugusid

                              Kommentaar


                                Minu arvates võiks kõik kümme vabalt halvimate laulude teemasse tõsta.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X