320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eurovisioon

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas dannar Vaata postitust
    raseerimata naine on rapunzel.
    kus siin foorumis reputatsioonipunkte sai anda? seisvad ovatsioonid igastahes.

    Kommentaar


      Algselt postitas elevant Vaata postitust
      kus siin foorumis reputatsioonipunkte sai anda? seisvad ovatsioonid igastahes.
      No mis sa vastad nii rumalale küsimusele. Iga laps peaks ju Grimmi muinasjutte lugenud olema või kudagi.

      Kommentaar


        Algselt postitas dannar Vaata postitust
        No mis sa vastad nii rumalale küsimusele. Iga laps peaks ju Grimmi muinasjutte lugenud olema või kudagi.
        Äkki elevant võttis kohe muinasjuttude asemel entsüklopeediad ette?

        Kommentaar


          Algselt postitas ballack Vaata postitust
          Äkki elevant võttis kohe muinasjuttude asemel entsüklopeediad ette?
          rivo vms küsimus oli rumal. Elevant võlus mu reputatsioonipunktidega ära.

          Kommentaar


            Algselt postitas dreyd Vaata postitust
            vabandust ma ei ole teemas sees, kuid kas kunagi on seda võistlust kaks aastat järjest võitnud sarnane kooslus, laul, žanr, mida iganes (siin vihje sellele et eelmine aastast võitis üksik mees ja nüüd ka?)
            mingi hetk võitsid kaks viiuliga pihvi jutti.

            Kommentaar


              Algselt postitas eika Vaata postitust
              Lenna Kuurmaa- Kas Kuurmaa on solaariumis magama jäänud vä? Laul ise minus ühtegi nuppu ei vajuta.
              Lenna käis soojal maal.

              Indias vms.
              Ela ja tunne, et elad
              see on kõige lihtsam
              filosoofia, mis toimib
              sule silmad ära vaata
              tagasi, hinga sügavalt ja
              hüppa üle iseenda varju
              tule koos minuga.

              Kommentaar


                Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                Kuulan R2-e ehk olen kuulnud kõiki. Minu meelest ei olegi kõikse hullem seis. Pigem teeb Eurovisioonimaik laule hullemaks kui laulud Eurovisiooni. Võita võiks Malcolm Lincoln(kuigi ta jääb viimaseks), sest ta ikkagi Nõmme Massive.

                Piksenoole ema nimel,
                Jasper.
                Kusjuures kui ma kunagi need laulud läbi kuulasin mõtlesin, et no mida...jumala läbi kukkunud, aga olles ka R2-e kuulanud, kus tuleb pidevalt neid lugusid, siis ütleks, et pole jah kõige hullem.
                AILTON

                Kommentaar


                  Algselt postitas dreyd Vaata postitust
                  vabandust ma ei ole teemas sees, kuid kas kunagi on seda võistlust kaks aastat järjest võitnud sarnane kooslus, laul, žanr, mida iganes (siin vihje sellele et eelmine aastast võitis üksik mees ja nüüd ka?)
                  See on võitev valem küll. Olsen brothers versus PadarBenton.
                  "You didn't realize that they had guns? Big, long, dangerous machine guns. With war criminals attached to the trigger."

                  RocknRolla (2008)

                  Kommentaar


                    Kusjuures, et mp3-dena ei viitsinud ma suuremat osa kuulata, aga koos videoga läks täitsa kiirelt ja pean tunnistama, et Purgaga on üldine pilt ikka kõvasti paranenud laulude hulgas.
                    Iiris on armas, 3pead ka täitsa ok, Mimicry nagu ikka, aga Lenna. Vooh. Eplik võtab sõnatuks

                    Kommentaar


                      Vaatasin ka vidjod üle. Nende esituste põhjal sobiks vast eurovisioonile saata Malcolm Lincoln, päris hea esitus ja lavaline olek jne. Iirise lugu muidu meeldib kaa, aga kuidagi lahja jäi laivesituses...
                      Rolfi lugu kõlas raadiost ka parem (ja eurovisioonisobilikum), kuid laivis jäi samuti kuidagi igavaks pluss Rofli kostüüm ja muu oli kaa jube
                      Kuid prooviks ka siiski eristada eurovisiooni ja Eesti Laulu ning ütleks et vähemalt poolte laulude võidu vastu poleks mul mitte midagi. Lenna on äge, Iiris huvitav, Malcolm Lincoln põnev. samuti mainiks ära Mimicry, Disko4000, Tiiu Kiik (laivesituse põhjal) ja näiteks ka Mahavok.
                      olgem kristlased, vabandused on esitatud

                      Kommentaar


                        Kuna üht lugudest kuulsin alles sel nädalal esmakordselt, siis ei hakanud varem lahmima ning aega ka nappis.

                        3pead- selle taga asi oligi. Depeche Mode kehvematel aegadel feat. Chris Isaaci "Wicked Game". Peaks rohkem kuulma et sotti saada.

                        Marten Kuningas ja Mahavok- Lugu, mis esimese kuulamise järel kummitama hakkas. Minu arvates kõige suurema europotentsiaaliga lugu, on ka hoogu ja pauerit ning võib silma-kõrva hakata. Muidugi paljudele rokk ei meeldi...

                        Mimicry- Üks põnevamaid asju, ent lõpuks kipub end kordama.

                        Tiiu Kiik- Tean päris hästi tema tegemisi Forgotten Sunrise päevilt(K-Os Tik-Taki pika nimega remix ) ja MySpacest ka paari lugu kuulsin, mis huvi tekitas, aga see on tõeliselt hall lugu hallilt hiirekeselt...

                        Rolf Juunior- Öäkk! Kuigi, kui põrumine on kindel paljude arvates, siis las minna põruda see lugu. Üldse poleks kahju!

                        Disko4000- WTF? 1/3 Ninjat+1/2 Slide Fiftyt ning tulemus... Pettumus!

                        Iiris Vesik- Jääb "Ice Cold Story"le tohutult alla...

                        Lenna Kuurmaa- Paljukiidetud lugu, mis ei jõua küll kuhugi finaali. Veidi ABBA vurhvi nagu viskab, keskpärane Eplikulik lugu. Igaav!

                        Groundhog Day- sihuke normalne keskmine lugu, aga mitte lemmikuid.

                        Malcolm Lincoln- Lemmik, jäi kõrva siis kui reservist pääsenuna "Ringvaates" kõlas. Hästi omapärane ning vääriks konkursi võitu, kui sellega ainult ei kaasneks Eurovisioonile minekut ja seal autsaideriks jäämine...Siis oleks tõesti kahju, kui huvitav lugu pärast maasse tambitakse.

                        Kokku:
                        Isiklik pingerida: Malcolm Lincoln, Mimicri, Marten Kuningas
                        Rahva lemmikud arvatavasti on Lenna Kuurma ja Rolf, kellest üks ka võidab, ent keda valitakse mitte loo, vaid varasema tuntuse tõttu.
                        Kurat seda teab, äkki on hoopis jumal.

                        Kommentaar


                          Marten Kuningas.

                          Kommentaar


                            Löö või maha, aga praegu on mulle kõik kõlanud lood meeldinud. Isegi Tiiu see lõpus kiikumine meeldis.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas dannar Vaata postitust
                              Löö või maha, aga praegu on mulle kõik kõlanud lood meeldinud. Isegi Tiiu see lõpus kiikumine meeldis.
                              Mis sa nüüd kostad?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Peeter I Vaata postitust
                                Mis sa nüüd kostad?
                                Kehitan õlgu. Pole lemmiklugu, kuid kanalit pole ka vahetama pidanud. Rolf laulab tegelikult väga hästi.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X