320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eurovisioon

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    ah türa mingi superstaari jaanus
    Algselt postitas JT8055
    Olge aktiivsemad!

    Kommentaar


      Kuidas see küll juhtuda sai?

      Kommentaar


        lõpp hea, kõik hea !!! MALCOLM FTW

        Kommentaar


          Mina olen rahul. Sellest, mis oirovisioonil saab, on sügavalt pohhui.
          Ühinen mõningate eelkõnelejate seisukohaga, et kümme lugu, millest ükski ei tekita tahtmist kedagi kividega loopida, on saavutus omaette.
          Kas sinu kommipood on ikka küllalt autentne?

          Kommentaar


            Samamoodi persekukkunud üritus nagu superstaari valiminegi.

            Kommentaar


              Malcolm Ftww!! Lenna Sucks

              Kommentaar


                Eesti Laul oli tõeliselt nauditav üritus. Tõsiselt. Meenus mingi hetk isegi lapsepõlve ärevus, et kes nüüd võidab ja et pea iga laul oli vaatamist-kuulamist väärt. Hirmutav ainult see, et minu lemmikud osutusid ka rahva lemmikuteks. Kahtlane.
                Sugumürsk Miko pahameele jätan ma üldse tähelepanuta.

                Kommentaar


                  Ideaalne valik, hea, et Malcolm võitis. Tundub, et Eesti rahval on ikka maitset ka.

                  Kommentaar


                    Hea tulemus oli. Teises voorus ei omanudki eelistust, sest kaks parimat sinna said, või kui, siis kerge kalle ML poole.
                    BVB - Vaprus

                    Kommentaar


                      Algselt postitas 17 Vaata postitust
                      Samamoodi persekukkunud üritus nagu superstaari valiminegi.
                      Oot, sa oled see sepp, kes Vello Orumetsa kuulab? Pane samas vaimus edasi.

                      Algselt postitas dannar Vaata postitust
                      Hirmutav ainult see, et minu lemmikud osutusid ka rahva lemmikuteks. Kahtlane.
                      Dannar, palun lõpeta selliste postituste tegemine mille järel ainus päheturgatav mõte on "duubeldan".

                      Kommentaar


                        suurepärane! kuradi lahe üritus oli jah, kui tavaliselt olen äärmisel juhul 1-2 meeldivat lugu endale eesti eurolaulult leidnud, siis seekord oli neid lausa 9 (groundhog day oli lihtsalt niiiii turvarokk). tore, et malcolm võitis, aga lenna triumfi vastu poleks ka midagi olnud. delfisse ainult ei taha nüüd paar päeva pead pista, tekib kiusatus kommentaare lugeda.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas 17 Vaata postitust
                          eesti rahvas on kurt tumm pime loll
                          22 tuhat on eesti rahvas? Lollid on ainult jalgpallikohtunikud ju
                          INTER ARMA CARITAS

                          Kommentaar


                            Eem.. 17 asuski üsna hiljuti ju sellesse ametisse..
                            Aga hääletajate hulk oli tõesti üllatavalt väike, ega ma isegi sellesse panustanud.
                            BVB - Vaprus

                            Kommentaar


                              NÕMME MASSIVE! NÕMME MASSIVE! NÕMME MASSIVE!

                              Aga need Idolsi rejectid võiks ära lõigata. Rolfi nägu oli ka priceless.

                              Miko ei jaga muusikast muidugi essugi ja võib munni õgida.
                              jokers to the right
                              clowns to the left of me

                              Kommentaar


                                Heidi Purga otsib lemmiklaulu ... ja selle saasta pärast jäi R2 -s Tjuun in ära

                                Aa..et võidlugu või? Ugri itk. Eelvoorus mingi kaks punga ja sedagi lätlastelt kuna neil veel hullem veidrus.
                                Hello! I´m mentaly ill.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X