320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Reisimine

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Krt, mind pole kunagi turvakontrollis nii retsitud nagu täna Manchesteris. Seljakoti proov andis positiivse lõhkeaineproovi. Mingi tädi kutsuti kohale üle kuulama. Uuris, millal ma saabusin ja mis UKs tegin. Selgitasin, et käisin jalgpalli vaatamas.




    “Did you enjoy the game”




    “No, it ended 0-5”




    “Why did you come if you do not enjoy watching football”




    “?!?!”




    “You said you did not enjoy it”




    Ma näitasin käega Sheffield Unitedi särgile…




    —-




    Lõpuks tuli mingi kõrgem ülemus, tõmbas tädi kindad mingi asjaga üle. Peale seda tädil enam positiivset lõhkeaineproovi kotilt saada ei õnnestunud… Kuradi klounid

    Kommentaar


      Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
      Krt, mind pole kunagi turvakontrollis nii retsitud nagu täna Manchesteris. Seljakoti proov andis positiivse lõhkeaineproovi. Mingi tädi kutsuti kohale üle kuulama. Uuris, millal ma saabusin ja mis UKs tegin. Selgitasin, et käisin jalgpalli vaatamas.




      “Did you enjoy the game”




      “No, it ended 0-5”




      “Why did you come if you do not enjoy watching football”




      “?!?!”




      “You said you did not enjoy it”




      Ma näitasin käega Sheffield Unitedi särgile…




      —-




      Lõpuks tuli mingi kõrgem ülemus, tõmbas tädi kindad mingi asjaga üle. Peale seda tädil enam positiivset lõhkeaineproovi kotilt saada ei õnnestunud… Kuradi klounid
      mitmendas liigas see oli?

      Kommentaar


        Otsides eelarvesõbralikke lennupileteid Tallinnast Kardlasse, on mitmeid strateegiaid ja näpunäiteid, mida saate kasutada, et leida parimad pakkumised. Üks oluline samm on jälgida lendude hindu mitu nädalat või isegi kuud enne soovitud reisikuupäeva. Mõnikord võivad piletihinnad kõikuda sõltuvalt nõudlusest ja teistest teguritest ning varajane broneerimine võib aidata leida soodsamaid hindu. Lisaks on soovitatav kasutada mitmeid erinevaid lennupiletite broneerimise platvorme ja võrrelda hindu. Veebisaidid nagu https://avia.tickets.ee/direction/tallinn/kardla pakuvad laia valikut lennupileteid erinevatele sihtkohtadele, sealhulgas Kardlasse, ja võivad pakkuda ka eripakkumisi ja allahindlusi. Samuti võib lennupiletite hindu mõjutada nädalapäev, mil te reisite. Tavaliselt võivad nädala keskpaigast kuni nädalavahetuseni lennupiletid olla veidi kallimad kui näiteks teisipäeviti või kolmapäeviti. Seega võib reisikuupäeva paindlikkus aidata leida soodsamaid hindu. Lisaks võiksite kaaluda kahe ümberistumisega lendude võimalust. Kuigi need võivad võtta veidi kauem aega, võivad need sageli olla oluliselt odavamad kui otselennud.​

        Kommentaar


          Ma ei teadnud, et Kardlasse lennukid lendavad. Ma ei teadnud, et seal lennujaam on. Ülenurme oma pidi ju Tartut katma, aga näe, üks veel.
          Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

          My spell checking is second to nine!

          Kommentaar


            Tallinna lennujaamas uued ja moekad turvaskännerid.
            Istanbulis ilid need olemas. kOgu protsess kiire ja mugav. Tore, et astusime sellest 2001 rudimendist välja tehnoloogia abiga.

            Kommentaar

            Working...
            X