320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Reisimine

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Norwegian Airlines endale ka silma jäänud sealt. ca 4-5 tunnine lend otse Madridi + edreams.com võimidagisellist pakub ka kohe hotelli bronnimise võimalust. Ise muidugi ringi vaadates hoiaks pigem isegi kokku selle pealt. Aga Helsingi kaudu minemine tundub küll parem variant, saabumisajad paistavad ka suht inimsõbralikud.
    "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
    These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

    Kommentaar


      Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
      Norwegian Airlines endale ka silma jäänud sealt. ca 4-5 tunnine lend otse Madridi + edreams.com võimidagisellist pakub ka kohe hotelli bronnimise võimalust. Ise muidugi ringi vaadates hoiaks pigem isegi kokku selle pealt. Aga Helsingi kaudu minemine tundub küll parem variant, saabumisajad paistavad ka suht inimsõbralikud.
      Ahjaa unustasin eelnevalt veel mainida, et laeva terminaalist saad automaadist osta kohe pileti mis kehtib nii trammis, kuni raudteejaamani ja sealt edasi ka nii i kui p rongis kuni lennujaamani.Mõlemad rongid lähevad iga kümne minuti tagant.

      Kommentaar


        Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
        Norwegian Airlines endale ka silma jäänud sealt. ca 4-5 tunnine lend otse Madridi + edreams.com võimidagisellist pakub ka kohe hotelli bronnimise võimalust. Ise muidugi ringi vaadates hoiaks pigem isegi kokku selle pealt. Aga Helsingi kaudu minemine tundub küll parem variant, saabumisajad paistavad ka suht inimsõbralikud.
        Kui sa hotelli võtad Madridi, kas sa võtad selle metrootee äärde-lähedale, mis lennujaama sõidab või vaatad ainult hinda?

        Kommentaar


          Algselt postitas Felipe Vaata postitust
          Kui sa hotelli võtad Madridi, kas sa võtad selle metrootee äärde-lähedale, mis lennujaama sõidab või vaatad ainult hinda?
          Kõigepealt hinda ja siis kaarti
          Aga üldiselt kesklinna piirkonda, metroo lähedus on pluss aga mitte peamine.
          "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
          These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

          Kommentaar


            Üldiselt on suurtes linnades väga hea transpordiühendus.
            Londonis elasin Wembleyst 45 minuti kaugusel. Lissabonis Benfica staadionist umbes sama kaugel. Ka Berliinis. Ehk mängude ajal töötab transport niivõrd kenasti, et ei pea olema KOHE metroo kõrval, kuna sellistes linnades on metroo kõikjalt mingi 5-10 minuti tee kaugusel. Istanbulis oli veidi raskem ehk Galatasaray mängu vaatamiseks kulus mul mingi f-ing 8 tundi.
            Mujal maailmas on samas hullem. Marokos Marrakeshis käisin Maroko koondise mängu vaatamas ja sinna ei sõitnud üldse ükski ühistransport. Taksod küsisid hingehinda ja kui suutsin lõpuks ühe takso 200 krooni pealt 100 peale kaubelda, siis hakkasid teised taksojuhid selle juhi taksot jalgadega peksma.

            Kommentaar


              Vueling hakkab ka vist mingi aeg Barcelonasse lendama
              Catalunya is not Spain!

              Kommentaar


                Algselt postitas bubbles Vaata postitust
                Bussiga sõidad päev otsa sinna?
                Enam-vähem. Täiesti talutav sõidud on olnud. Sellise variandi puhul tuleb lihtsalt suure tõenäosusega arvestada ööbimisega seal (kui pole just õhtune lend). Varahommikul olen alustanud Ecolines´ga sõitu, Riias ümber istunud ning hilislõunaks kohal olnud ja linna peal tuiamas (loe joomas).

                Kommentaar


                  Algselt postitas kampsun Vaata postitust
                  Ise olen nii kreisimothafucah olnud, et Kaunasest/Vilniusest lendu alustanud
                  Kunagi lendasin Saksamaalt millegipärast Vilniusesse koju tulles. Esmalt ootasin 4 tundi lennukas ja siis mingi 45 minutit Vilniuse bussijaama pommiaugus. Lisaks 15 minutit õues -20 kraadiga, sest buss jäi hiljaks ja startis kõige kaugemalt platvormilt. Ehk siis polnud võimalik bussi saabumist terminalist näha.

                  Lõpuks startis buss umbes 23.00 paiku Tallinnasse. Kohal oli veidi enne seitset. Faking hell. See oli kõige rõvedam tagasisõit ever. Ja võrreldes Riia kaudu ümberistumisega (lennukiga) säästsin max 40€. Pärast seda reisi otsustasin, et tagasi tulen igal juhul kõige otsemat teed pidi. Kui just hind jaburalt kõrgem pole.

                  Ehk siis. Reisi võib alustada ehk mõnikord tõesti kaugemalt, aga tagasisõit tasub võtta nii otse ja mugavalt kui rahakott vähegi kannatab.

                  Kommentaar


                    Selliseid ekstreemsusi pole isegi mina teinud. Mina üle 1.5h ooteaega ei kannataks.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas kampsun Vaata postitust
                      Selliseid ekstreemsusi pole isegi mina teinud. Mina üle 1.5h ooteaega ei kannataks.
                      Minu lemmikreisiretked:
                      * 22 tundi Bremenis. Käid linnas, loed Michael Jordani raamatut, magad lennujaamas.
                      * 14 tundi Bergamo lennujaamas. Vaatad filmi. Kui aku tühjaks saab, siis ronid üle kassaleti ja laed akut. Jood kõrvalkaupsist ostetud proseccot ja sööd sinki.
                      * kell 14 astud Manchesteris bussile, jõuad Stanstedi 23 smth ja oled öö otsa üleval, et oodata kell 7 startivat lennukit. Okei, ma mingi hetk läksin kuhugi nurgataha magama ka.
                      * 12 tundi Shanghai lennujaamas. Lennujaam oli jummala tühi, wifi super, toolid mugavad. Super. Sellele eelnes mõistagi 14 tundi lendu ühele poole ja järgnes 10 tundi teisele poole.
                      * sõidad Hasseltist rongiga Liege'i, sealt rongiga Düsseldorfi, sealt rongiga Weezesse. Avastad, et lennujaama enam ühtegi transporti ei lähe, vaatad linna kaarti, kus lennujaama peal pole, vaid näitab, et kuhu suunda minema pead. Ja nii kõnnid mingi 7 kilti läbi pimeduse lennujaama poole. Lennujaamas on kogu valgus maksimumi peal ja magada ei saa. Lennu ja stardi vahel Hasseltis 12 tundi.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Felipe Vaata postitust
                        Ahjaa unustasin eelnevalt veel mainida, et laeva terminaalist saad automaadist osta kohe pileti mis kehtib nii trammis, kuni raudteejaamani ja sealt edasi ka nii i kui p rongis kuni lennujaamani.Mõlemad rongid lähevad iga kümne minuti tagant.
                        kas piletil on mingi eraldi nimi, või missuguse pileti pean soetama?

                        Kommentaar


                          Seutu nimelise pileti pead ostma ehk sellega saad sõita vist mingi 1,5h Helsingis, Espoos ja Vantaal. Kui vaja ainult Helsingis sõita võta "sisäinen" pilet.
                          Joga Bonito!!!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                            Minu lemmikreisiretked:
                            * 22 tundi Bremenis. Käid linnas, loed Michael Jordani raamatut, magad lennujaamas.
                            * 14 tundi Bergamo lennujaamas. Vaatad filmi. Kui aku tühjaks saab, siis ronid üle kassaleti ja laed akut. Jood kõrvalkaupsist ostetud proseccot ja sööd sinki.
                            * kell 14 astud Manchesteris bussile, jõuad Stanstedi 23 smth ja oled öö otsa üleval, et oodata kell 7 startivat lennukit. Okei, ma mingi hetk läksin kuhugi nurgataha magama ka.
                            * 12 tundi Shanghai lennujaamas. Lennujaam oli jummala tühi, wifi super, toolid mugavad. Super. Sellele eelnes mõistagi 14 tundi lendu ühele poole ja järgnes 10 tundi teisele poole.
                            * sõidad Hasseltist rongiga Liege'i, sealt rongiga Düsseldorfi, sealt rongiga Weezesse. Avastad, et lennujaama enam ühtegi transporti ei lähe, vaatad linna kaarti, kus lennujaama peal pole, vaid näitab, et kuhu suunda minema pead. Ja nii kõnnid mingi 7 kilti läbi pimeduse lennujaama poole. Lennujaamas on kogu valgus maksimumi peal ja magada ei saa. Lennu ja stardi vahel Hasseltis 12 tundi.
                            Haha, see viimane võis küll lahe kogemus olla.

                            Kommentaar


                              Kui siin juba toredate lennutrippide meenutamiseks läks. Enda parim kogemus Euroopas toimus mõned head aastad tagasi ja oli oma olemuselt üsna lihtne. Ideaalis oli eeskavas Eesti Õhu otselend Amsterdamist Tallinnasse. Muude asjaolude tõttu olin lennujaamas 3-4 tundi enne väljumist, kus tablool tervitas mind teade, et antud lend on tühistatud. Abivalmis tädi kuulas mu jutu ära, klõbistas natuke klahvidega ning edastas naerusuiselt rõõmusõnumi - saame sind peatselt väljuvale Oslo lennule, sealtkaudu jõuad Tallinnasse isegi varem kui su algse otselennuga. No tubli on. Paraku hilines aga väljalend ning lisaks möllas Norras lumetorm, mistõttu tuli enne maandumist teha auringe linna kohal. Juba seal tiirutades sai selgeks, et jätkulennule nii ei jõua. Mis seal ikka. Järgmine abivalmis tädi leti taga oli samuti positiivne - Stockholmi kaudu oled ikka hilisõhtuks kodus. Lumetorm samas möllas väljas endise hooga ja ma ise ei kippunud tädi optimismi jagama. Mis, nagu selgus, oli õigustatud, kuna start arusaadavatel põhjustel viibis ning ümberistumisaeg Stockholmis polnud just pikk. Arlandas oli veel lootust, kuid peale tagasihoidlikku spurti mööda terminali jõudsin värava juurde hetkeks, kui lennukit pukseerima hakati. Nahui. Sel hetkel olin juba leppinud, et enne hommikut koju ei jõua, kuid abivalmis tädi leti taga teatas enne hotelli otsima hakkamist, et näe, Helsingi lennule algab just pardaleminek, sealt jõuad veel viimasele Tallinna otsale. Jookse nüüd vutt-vutt sinna terminali, ma helistan väravasse ja ütlen, et nad su ära ootaksid. No selge. Igatahes suhteliselt inimtühjas Helsingi lennujaamas tervitas mind esimese asjana personaalne kutse läbi kõigi kõlarite, et härra jyriöö, palun kiirustage väravasse see-ja-see, kus mind ootas ees juba bussitäis eriti kurjade nägudega kojusõitu ootavaid tegelasi. Nagu mina olnuks hilinemises süüdi, raisk. Igatahes Amsterdam-Tallinn asemel õnnestus läbida Amsterdam-Oslo-Stockholm-Helsingi-Tallinn marsruut. Greit saksess.
                              Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

                              Kommentaar


                                Pidid ise midagi juurde ka taguma või plekiti kõik sinu eest lennufirma poolt kinni?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X