320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Mis on elu mõte

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #91
    Vastus teemale \'Mis on elu mõte\'

    Algselt postitas Nathan


    Algselt postitas dimaggio


    Algselt postitas Nathan
    ja mul on pohhui mis kristalsed arvavad!
    FUCK GOD
    pea nüüd kinni, oo saatana kummardaja

    ütle mulle ainult ühte asja...kas väike närvipundar oma sünnipäeva ka tähistab?
    EI!
    tglt kuidas sa m6tled t2histama?!
    et joon ennast lauaalla ja p2rast ravin pohmakat?
    v6i siis et t2htsustan seda kui mingit suurp2eva!
    kui m6tled naq seda teist m6tteavaldust siis ma vihkan j6ule!
    siis vb saad aru aga kui ei siis vahet pole.....
    R.I.P Steffi
    7.05.05


    Parem karta kui Kahetseda, Aga kui Kardad siis KAHETSED

    Kommentaar


      #92
      Vastus teemale \'Mis on elu mõte\'

      tegelikult ma mõtlesin seda, et kas sinu jaoks tähendab sünnipäev midagi? Jätame kõik need joomingud ning läbud välja mis sellega paratamatult kaasnevad.

      ma võin ka eksida, kuid kas see asi on nii, et sünnipäevi peetakse meeles ainult kristlikus religioonis?
      Where were you in '62?

      Kommentaar


        #93
        Vastus teemale \'Mis on elu mõte\'

        Algselt postitas dimaggio


        tegelikult ma mõtlesin seda, et kas sinu jaoks tähendab sünnipäev midagi? Jätame kõik need joomingud ning läbud välja mis sellega paratamatult kaasnevad.

        ma võin ka eksida, kuid kas see asi on nii, et sünnipäevi peetakse meeles ainult kristlikus religioonis?
        minuarust on see p2ev kui mul 6igus end lauaalla juua v6i suitsetada!
        aga nooh.......tead mis we?!
        Ma olin puhas Kristlane enne 2004 aasta suve!
        R.I.P Steffi
        7.05.05


        Parem karta kui Kahetseda, Aga kui Kardad siis KAHETSED

        Kommentaar


          #94
          Vastus teemale \'Mis on elu mõte\'

          Mnjah, lugesin siin päris huviga seda teemat, sest vahepeal tundus, et tuleb päris põnev arutelu siin yazid\'i ja rohelise konna vahel, kahjuks on asi nagu soiku jäänud, tundub vist, et rohelisel Konnal on mõistus otsa lõppenud...
          Mart Mardisalu: \\"See mees pole inimene...see mees on Volkswagen\\"

          Kommentaar


            #95
            Vastus teemale \'Mis on elu mõte\'

            Algselt postitas Nathan


            Algselt postitas dimaggio


            tegelikult ma mõtlesin seda, et kas sinu jaoks tähendab sünnipäev midagi? Jätame kõik need joomingud ning läbud välja mis sellega paratamatult kaasnevad.

            ma võin ka eksida, kuid kas see asi on nii, et sünnipäevi peetakse meeles ainult kristlikus religioonis?
            minuarust on see p2ev kui mul 6igus end lauaalla juua v6i suitsetada!
            aga nooh.......tead mis we?!
            Ma olin puhas Kristlane enne 2004 aasta suve!
            Sul on ainult PUBERTEET peal!

            Ole rahulik paar aastat arvad veel, et oled maailma kõige kõigem aga siis läheb vaikselt üle Nii, et ainult rahu nagu ütles igihaljas karlsson.
            How does Freddy Kruger wipe his butt?

            Kommentaar


              #96
              Vastus teemale \'Mis on elu mõte\'

              Algselt postitas omarmulla


              Mnjah, lugesin siin päris huviga seda teemat, sest vahepeal tundus, et tuleb päris põnev arutelu siin yazid\'i ja rohelise konna vahel, kahjuks on asi nagu soiku jäänud, tundub vist, et rohelisel Konnal on mõistus otsa lõppenud...
              Kui luua rohelisest konnast mudel.Siis selleks sobiks selline tore
              ,esinduslik ja pealtnäha universaalne jalgratas.Millega saab sõita
              nii linnas kui ka maal.Nii suvel kui ka talvel.Aind kuskil ei tohi
              kõvasti sõkkuda.Muidu tuleb kett maha ja tagumine ratas võib hakata
              esimest edestama.Igaljuhul tütrele jõuludeks võite sellist ratast
              lubada,aga sportlasele ei soovitaks.

              Mis aga loodusesse puutub,siis seal on kõik suhteline.Ning oleks naiivne
              eeldada,et just enda teooria on see õige ja hea.
              Ja teooriad ,mis kardavad kriitikat.Mis nendega küll teha???Kui ikka midagi
              põhjendama ei pea,siis võib isegi Tyson Einsteinile kobinaga ära teha.
              Kas läheksite lennukisse,millega pole julgetud isegi katselendu teha?

              Loodetavasti ninatarkKonn saab aru,mida ma sellega öelda tahtsin ja üritab
              ikka kriitikasse positiivsemalt suhtuda.:P

              Kommentaar


                #97
                Vastus teemale \'Mis on elu mõte\'

                konnal mõistus otsas. kamoon..

                tegelikult on nii, et Yazidi postitustest parim oli see, kus ta rääkis neist täringuist. see on mulle viimastel aegadel mõnevõrra huvi pakkunud teema. sel teemal tahaksin ma vastata, aga mul läheb selleks vähemalt pool tundi ja kaks lehekulge. seega olen üritanud vastamisega venitada, kuni oma teemaarendust lühendatult kirja panna suudan.

                teisalt ei saa ma aga põrmugi aru Yazidi ja omarmulla seiskukohtadest, nagu oleks minul kett maha käinud. juhin teie tähelepanu, et viimane sisuline osa meie vaidlusest pärines minult, kui ma väitsin, et on asju mille eksisteerimist või mitteeksisteerimist ei saa tõestada. esitasin ka mõned näited. Yazid ei suutnud mulle vastu vaielda, ning palus mingisuguseid definitsioone. sisulist kriitikat tõestamise võimalikkuse kohta ei tulnud. kas tõesti oli Jumala definitsiooni puudumine takistuseks? aga palun, üks tihtikasutatav definitsioon on siin: Jumal on kõiksuse looja. selgita palun, kuidas on inimesel võimalik tema eksisteerimist või mitteeksisteermist tõestada.

                «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                Kommentaar


                  #98
                  Vastus teemale \'Mis on elu mõte\'

                  Algselt postitas Roosaelevant


                  Algselt postitas Nathan


                  Algselt postitas dimaggio


                  tegelikult ma mõtlesin seda, et kas sinu jaoks tähendab sünnipäev midagi? Jätame kõik need joomingud ning läbud välja mis sellega paratamatult kaasnevad.

                  ma võin ka eksida, kuid kas see asi on nii, et sünnipäevi peetakse meeles ainult kristlikus religioonis?
                  minuarust on see p2ev kui mul 6igus end lauaalla juua v6i suitsetada!
                  aga nooh.......tead mis we?!
                  Ma olin puhas Kristlane enne 2004 aasta suve!
                  Sul on ainult PUBERTEET peal!

                  Ole rahulik paar aastat arvad veel, et oled maailma kõige kõigem aga siis läheb vaikselt üle Nii, et ainult rahu nagu ütles igihaljas karlsson.
                  ära pane tarka......K6igi elud ei jooxe sinu elu rada pidi!
                  Sa ei tea mitet muffigi onja ja siis ära topi mingit puberteeti m2ngu.......
                  kui sul omal on sellised kogemused puberteedist ja oled kibestunud v6i midagi sisi ära arva et k6ik ssinna samasse auku kusevad!
                  Nii et t2nan m6tte valgatuse eest aga kahjux peab tunnistama et.......Sul Ei Pruugi Õigus Olla
                  R.I.P Steffi
                  7.05.05


                  Parem karta kui Kahetseda, Aga kui Kardad siis KAHETSED

                  Kommentaar


                    #99
                    Vastus teemale \'Mis on elu mõte\'

                    Hea küsimus. Elu mõte on tunda rõõmu, teha asju mida tahad, ning kindlasti Mängida jalgpalli :P
                    LiverpoolFC

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Mis on elu mõte\'

                      Algselt postitas rohelineKonn
                      tegelikult on nii, et Yazidi postitustest parim oli see, kus ta rääkis neist täringuist. see on mulle viimastel aegadel mõnevõrra huvi pakkunud teema. sel teemal tahaksin ma vastata, aga mul läheb selleks vähemalt pool tundi ja kaks lehekulge. seega olen üritanud vastamisega venitada, kuni oma teemaarendust lühendatult kirja panna suudan.
                      Ok,ootan huviga seda.Ilmselt valgustab see ka juhuslikkuse olemust sinu vaatenurgast.

                      Algselt postitas rohelineKonn
                      teisalt ei saa ma aga põrmugi aru Yazidi ja omarmulla seiskukohtadest, nagu oleks minul kett maha käinud. juhin teie tähelepanu, et viimane sisuline osa meie vaidlusest pärines minult, kui ma väitsin, et on asju mille eksisteerimist või mitteeksisteerimist ei saa tõestada. esitasin ka mõned näited. Yazid ei suutnud mulle vastu vaielda, ning palus mingisuguseid definitsioone. sisulist kriitikat tõestamise võimalikkuse kohta ei tulnud. kas tõesti oli Jumala definitsiooni puudumine takistuseks? aga palun, üks tihtikasutatav definitsioon on siin: Jumal on kõiksuse looja. selgita palun, kuidas on inimesel võimalik tema eksisteerimist või mitteeksisteermist tõestada.
                      Samas sinu reaktsioonid küsimustele võivad selliseid seisukohti põhjustada.

                      Asi polnd mitte minu suutmises vaielda,vaid vaid nende mõistete selguses ja sinu
                      vaatenurga mõistmises.
                      Samas pole sellel jumalat puudutaval küsimusel minujaoks veel piisavat teaduslikku
                      struktuuri.Niiet antud juhul polegi sellele vastamine nii mugav.Vb ,kui proovid enda
                      seisukohta põhjendada,siis saan ka ise küsimuse olemusest täpsemalt aru.

                      Aga üritan siis mingi nurga alt läheneda asjale ja vastata.
                      Kui tõlgendada piiblist jumala loomisprotsesse,siis on ilmselt meie kõikvõimsa fantaasiakujundi näol tegemist füüsikaseaduste komplektiga.Mis eksisteerivad pidevalt meie ümber.
                      Nii nagu need seadused lõid maa ja valguse,kustutavad nad ka tuled.Kui meie Päikese kütusevarud otsakorrale saavad,siis tuleb piiblisse lisada,et Jumal ütles:\"saagu pimedus\".

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Mis on elu mõte\'

                        jumal on nagu juriidiline isik, ta on olemas, aga sa ei näe teda.
                        minge Kingissepa praami peale

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Mis on elu mõte\'

                          Algselt postitas vanRooney


                          jumal on nagu juriidiline isik, ta on olemas, aga sa ei näe teda.
                          kust tead et ta olemas on?
                          R.I.P Steffi
                          7.05.05


                          Parem karta kui Kahetseda, Aga kui Kardad siis KAHETSED

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Mis on elu mõte\'

                            Reeglina ei vastata küsimusele küsimusega, aga ma teen sel korral erandi.

                            Miks Ta siis olemas ei võiks olla?
                            Where were you in '62?

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Mis on elu mõte\'

                              Jumalast...

                              Ega kõike, mida ei osata/saa tõestada, ei tähenda, et pole olemas. Jumal on võib-olla meie kõigi jaoks liiga isiklik teema, et seda siin foorumitasandil lahata.. Rääkida on temast raske, tuleks pigem tunnetada.

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Mis on elu mõte\'

                                niih..

                                mul on selline tunne, ühe väikse võidu olen ma juba saavutanud. minu oponendid näivad vaikides nõustuvat, et on asju mille olemasolu/mitteolemasolu ei saa tõestada.
                                minu poolt välja pakutud näidetest tekitas küll jumal pisut segadust, aga pole hullu. keegi ei oponeerinud ka hüpoteesile, nagu oleks Suurele Paugule eelnenud Suur Erektsioon. see oli mu vastastest mõistlik, kuna ka selle ümberlükkamine on võimatu.

                                nii, nüüd elu mõtte juurde. kuna ollakse nõustunud, et inimesel on olemuslikult võimatu tajuda enda ümbrust objektiivselt, siis tuleb ilmselt nõustuda ka sellega, et elu mõtet pole võimalik leida. täpsustan: inimesel, kui süsteemi osal, pole enda elu mõtet võimalik leida. pole võimatu, et kusagil on üks jumal, kes teab inimkonna eksistentsi eesmärki.

                                tõenäoliselt on elu mõtte osas (inimese vaatepunktist) tõele väga lähedal siin teemas mõned postitused tagasi oma mõtteid avaldanud ow3n.

                                hiljem siis juhuslikusest.
                                «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                                «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                                Kommentaar

                                Working...
                                X