320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Unenäod

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Unenäod\'

    Ma nägin enne Kristiina starti 30 kildis, et ta tuli viiendaks. Huvitav miks nii ei läinud
    The only sensible way to live in this world is without rules! - The Joker.
    If you're good at something, never do it for free - See above.
    I believe whatever doesn't kill you simply makes you... stranger - See above.

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Unenäod\'

      Täna öösel. Seisan mina Soomes mingis suvalises trammipeatuses ja mõtisklen parajasti, kas oli see nüüd number seitse või neli, millega tuttavate juurde pääseb, kui möödub Jaap Stam. Mingi presendist märss üle õla ja NB! erkroosad püksid jalas. Kuidagi väga nukra olemisega oli, kui viimaks ümber nurga keeras ja silmist kadus. Umbes nagu \"vana mees tahab koju\".
      Nüüd küsimus. Kas see, mida ma nägin, võib kuidagi sümboliseerida palju käinud ja palju näinud mängumehe naasmist koduklubisse või on asi lihtsalt selles, et mul oli veel eile õhtul rammusad 38 kraadi palavikku?
      armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Unenäod\'

        Oh jah ma näen iga öö unes, kuidas manu on 3:0 CL finaalis taga ja siis järsku 80.minutil hakkab väravate sadu tulema 4:3 võit


        JAAP STAM A LEGEND
        The Reward is Cheese.

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Unenäod\'

          ma nägin, et ma sõitsin nr3 trammiga, juhtisin seda. keerasin kopli poole, mis ei ole üldse nr3 trammi suund ja siis hakkas mingi kamm pihta.
          buy the ticket, take the ride.

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Unenäod\'

            hopsti. tänasest siis mängib Ronaldinho kahes klubis korraga, nii Barcas kui ka Realis. Viimases sellepärast, et neid õnnetuid aidata ja õpetada.

            päris realistlik uni.
            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Unenäod\'

              Täna öösel otsisin ma palavikuliselt kino Lembitu. Ta ei asunud enam seal Balti jaama lähedal nagu vanasti, vaid kusagil hoopis mujal. Tallinn oli tundmatuseni muutunud ja ma ei suutnud õiget kohta leida. Pealegi jälitasid mind jubedad hiiglaslikud linnud.
              Kui lõpuks Lembitusse pärale jõudsin, ei suutnud enam filmi nautida. Väsimus.
              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Unenäod\'

                No täna öösel sai siis esimene mäng Chelsea eest ära tehtud
                Nimelt toimus see Stanford Bridgel mis oli mu maja ette toodud.Marssisin mina siis koos tesite meeskonnakaaslastega koduuksest otse staadionile ja mäng võis alata.
                Juba esimesel poolajal sain ma karistusala läheduses palli ja triblasin seni kuni võtsin maast käega palli ja viskasin selle enda ette ning seejärel selle sisse virutasin ! 1-0
                Mäletan et celebrationina läksin tribüüni äärde ja hakkasin näppe viskama ja rahvas tegi sama kaasa.Esimene kes mind muideks õnnitlema tuli oli Essien
                2.poolaeg jäi kahjuks nägemata kuna ma ärkasin üles

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Unenäod\'

                  MA loodan, et ma ei näe enam kunagi unenägusi, sest üleeilne oli tipp mis tipp...
                  Parem georg otsas kui Paul keres.

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Unenäod\'

                    nujah
                    YR1 Power

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Unenäod\'

                      Algselt postitas Nuutu


                      MA loodan, et ma ei näe enam kunagi unenägusi, sest üleeilne oli tipp mis tipp...
                      tahad sellest lähemalt rääkida?

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Unenäod\'

                        Teil hakkaks sama paha, kui minul hakkas, nii et s22stan teid sellest.
                        Parem georg otsas kui Paul keres.

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Unenäod\'

                          Mina nägin täna unes, et mu tüdrukule kingiti hästi suure peenisega Helar Osila. Osila läks miskipärast meie vannituppa ning sis ütles mu eniu, et tai taha suure peenisega Helarit ning et põgeneme ära. Seejärel olime juba mingis ilges jamas VW Golfis, mis iga ristmiku peal välja suri ning seljataga lähenes veoauto koos Helariga (veoauto oli täpselt selline, nagu T2-s T1000-l, kui ta John Connorit taga ajas). Seejärel helises juba äratuskell ning minu lahe unenäks jäi pooleli.

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Unenäod\'

                            ma näen alati õudukaid unes:: alates laipades vere-meres ujumisest kuni kõrgelt alla kukkumiseni.. Ma tunnen isegi valu läbi une irww.. Lausa pisarais ärkan üles

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Unenäod\'

                              täna nägin midagi huvitavat.. Saku Hele uues kuues.. pudel selline Saku Kulla kujuga läbipaistev ning õlu oli ülimalt heledat värvi.. heledam kui Saku On Ice... mmm õlu..

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Unenäod\'

                                jumala vastik oli olin Walker texas ranger ja ajasin pahasi taga - meesstripparid - paljad, vastik pedeunenägu, hullem sitt vend olen.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X