320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Unenäod

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas 17 Vaata postitust
    Haha Silver mine pikalt
    Aga sa ei saa tema arvamust välistada. Kui täna öösel Ken Müür, siis anna teada. Võib-olla on Silver selgeltnägija.
    Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
    Algselt postitas taku*
    Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

    Kommentaar


      See tähendab, et sa oled gei ja sured varsti. Sorry

      Kommentaar


        huhuu, järgmine silver on sul unes.
        forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

        Kommentaar


          Ma nägin unes, et Pasi suri ära
          The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

          Kommentaar


            Ma nägin unes et endine Triin Tulev ( ei tea mis perenimi tal nüüd on, aga see sama keda ahv kusagilt persest oli hammustanud vist), tuli koos minuga poodi ja valisime talle pesu. Helesinised, pitsilised

            Kommentaar


              ma nägin fittit unes. me ei valinud mulle pesu. aga kompromiteeriva sisuga unenägu oli sellegipoolest ja seepärast ma lähemalt ei räägiks, vähemalt mitte enne, kui fitti on kirjalikult taasesitatavas vormis nõusoleku andnud
              kaks firmatorti, kast pepsit!

              Kommentaar


                Minuga on ka midagi lahti. Ma olen juba viimasel kolmel ööl unenägusid näinud. Milles asi?
                Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                Algselt postitas taku*
                Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                Kommentaar


                  Üks öö oli tore. Mingi Palestiina soost naine oli keele pidi mingi traataia küljes kinni ja Iisraeli sõdur peksis talle haamriga vastu pead. Suurest pääsemise tahtest sikutas naine end nii kõvasti, et keel tuli ära ja hops hommik oli käes.

                  Kommentaar


                    Ma ei näe viimasel ajal üldse enam unenägusid, parem ongi vist.
                    The only sensible way to live in this world is without rules! - The Joker.
                    If you're good at something, never do it for free - See above.
                    I believe whatever doesn't kill you simply makes you... stranger - See above.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Ch1ller666 Vaata postitust
                      Ma ei näe viimasel ajal üldse enam unenägusid, parem ongi vist.
                      ma näen ka väga harva, aga kui näen, siis on mingid õudukad

                      Kommentaar


                        Täiesti perses! Neljas öö juba järjest. Mis värk on?
                        Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                        Algselt postitas taku*
                        Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Kasper Vaata postitust
                          Täiesti perses! Neljas öö juba järjest. Mis värk on?
                          Mida sa näed. Kui kenasi naisi, siis mina küll ei kurdaks.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Mask Vaata postitust
                            Mida sa näed. Kui kenasi naisi, siis mina küll ei kurdaks.
                            Ma ei mäleta eriti mida ma näen, aga naised on unes sees küll olnud, paraku aga ainult episoodiliselt selles mõttes, et sellist und pole olnud, kus nagu mingi naistekari mul ümber aeleks. Samas ühes unenäos oli küll üks väga ilus naine. Aga üldiselt on see imelik, sest ma polnud unenägusid juba väga pikka aega näinud.
                            Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                            Algselt postitas taku*
                            Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                            Kommentaar


                              Ma sõin omal sõrmi ükskord unenäos.Ülesse ärkasin olid sõrmed "surnud".

                              Kommentaar


                                Ma nägin unes, et ma jooksin millegipärast kellegi eest ära ja veel mäletan, et tahtsin juuksurisse minna.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X