320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Unenäod

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas billy t Vaata postitust
    mhmh. tuleb tuttav ette. ma nägin ka taolisi unenägusid nii ca 13-aastaselt. ärgates oli eriline tunne. mõnus, onju?
    Ma näen päris tihti, et mängin jalkat. Tavaliselt on see jama, et ei jõua joosta või olen lihtsalt üliaeglane. Täna selgus põhjus, muud midagi.

    Kommentaar


      Algselt postitas billy t Vaata postitust
      mhmh. tuleb tuttav ette. ma nägin ka taolisi unenägusid nii ca 13-aastaselt. ärgates oli eriline tunne. mõnus, onju?
      aww, nii armas, et sa nägid 13 aastaselt teiste tüdrukutega vallatlemist unes

      mina näiteks olin 13 aastaselt täitsa maalaps ning unes võisin parimal juhul näha vampiiritapja buffyt või mõnd nooremapoolset pedagoogi... ärgates polnud erilist tunnet. täitsa tavaline tunne oli. või pigem s*tt tunne oli, sest oleks kindlasti edasi tahtnud magada.

      Kommentaar


        mu parim uni läbiaegade

        nägin siis unes, et mängisin pokerit ja cashi tagusin. 39o tuli kätte ja läksin all in minig 2000 eurot.

        kõik callisid ja ma võtsin 9 kõrgega ära ja bankroll näitas 16000 eurot

        otsustasin võtta 15k eesti rahas välja ja ostsin oma kallimale sõrmuse.

        ärgates logisin kirielt unibeti sisse ja pettusin.
        aga seda sõrmuse raha kogun sellest ajast peale

        Kommentaar


          niikaua kogud kuni keegi su naisele kotid taha panneb. Loodetavasti ainult unes...

          Kommentaar


            ehh. nii hull nüüd asi pole.

            aga teemase.
            reegline lähevad hommikul unenäod meelest ära.
            kuskilt kuulsin, et japsid leiutavad mingit sellist seadet, mis salvestab unenäod ära ja siis saad hiljem seda videolt või kuskilt vaadata. päris huvitav oleks selline asi

            Kommentaar


              üks sõber kirjutab kohe hommikul üles kui mäletab...

              Tavaliselt on jah nii, et isegi kui kohe ärgates veel mäletad, siis läheb ikkagi meelest kui kellelegi ei räägi või kohe ei mõtle sügavalt selle unenäo üle.

              Kommentaar


                Ma nägin et Hamilton oli mu isa , ja ta kutsus mind ühele võistlusele , et ta ehitab oma mäkisse minu jaoks teise istme ja siis sõidame , ta käskis mul siis raikkonenile ketsupit näkku lasta . kahtlane ?
                iHala Madrid !

                Kommentaar


                  Sama kahtlane,kui su nimi.
                  Suhkruhaige

                  Kommentaar


                    Ja vähem kahtlane kui su kaamelinäoga homo seal pildil
                    iHala Madrid !

                    Kommentaar


                      täna öösel nägin aga ma ei mäleta midagi , tüüpiline :/
                      aga mingi rongiõnnetus oli kus ma ellu jäin ja mingi barcelona värk seoses sellega aga lissalt ei tule meelde .,
                      kunagi kui väiksem olin siis teadsin kõll rääkida mis nägin aga nüüd

                      Kommentaar


                        Krt ma ei ole üldse mingi jalka mees a täna nägin millegipärast unes, et ma mängisin Eesti koondises ja andsin poolaja lõpus Operile sellise söödu, üle 3'e mehe ja väravavahiga 1:1'le, et ta pidi ainult pea vahele panema ja ära vormistama. Ei, Eesti ei mänginud Brasiiliaga vaid hoopis Saksamaaga (krt see tuli vist sellest, et eile uudistes näitas Ribery tõmbab sealt krdi Saksamaalt na***i vist. Siis ma mõtlesin, et millised ahvid need sakslased on - Ballack, Kahn - öäkk! Ega Ribery ka ei meeldi mulle. Teine sitt uudis oli see, et Elioni lehelt jäi silma, et nende digiTV's hakkab nüüd Bundesligat näitama - fakk hoff, ma tahan TV6'te näha!!!).

                        Enivei, millegipärast oli mul platsil kaasas ka üks pudel Originaali, mida ma üritasin kohtuniku eest peita küll varukasse ja dressipükste vahele. Poolaeg niisiis 1:0 Eestile ja mindi vaheajale. Tegin korra silmad lahti ja mõtlesin, et päris hea seis ju (ja mina andsin veel väravasöödu!) ning pööran teise külje ning vaatan teise poolaja ära... seda enam ei juhtunud.

                        EDIT: Kui nüüd järele mõelda, siis polegi väga üllatav, et Tarmo mu koondisesse valis, sest ta ju ise ka Soccernetis mänginud ja teab kui andekas (mitte ainult andekas disainer) ma tegelikult olen.
                        DELFI: FC Levadia võitis 24:0 (vs. FC Soccernet)
                        Ljohha: "See number 14 oli soccernetil ainuke mees kes midagi jagas"

                        AD e. Andekas Disainer...

                        Kommentaar


                          Nägin unes Baltat, vestlesime temaga millestki Kadriorus. Detaile ei suuda paraku enam meenutada, aga põlvikud on siiani silme ees
                          Kas sinu kommipood on ikka küllalt autentne?

                          Kommentaar


                            Mina näen igasuguseid ja eriilmelisi unenägusid, et sellest saaks piibli paksuse raamatu välja trükkida.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas norsk Vaata postitust
                              Nägin unes Baltat, vestlesime temaga millestki Kadriorus. Detaile ei suuda paraku enam meenutada, aga põlvikud on siiani silme ees
                              Oma kunstioskust oled kunagi hinnata proovinud? Ehk oskad pildi maalida Baltast

                              Kommentaar


                                ma nägin ükskord mazz'i unes, kuigi teda päriselt kunagi näinud pole.

                                aa, ja Soccernet oli roosa kujundusega (ehk skuuter tuli kapist välja).

                                Kommentaar

                                Working...
                                X