320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Unenäod

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Liverpool mängis Anfieldil mingi suvalise satsiga 2:2. Seejuures oli kümmekond minutit enne lõppu pendlaga võitmise võimalus, aga see kõmmutati meetrijagu mööda. Täiesti tundmatud mehed mängisid, välja arvatud Jon Flanagan. Ilmselt oli divarisse langetud ja lõpuks see skauserite meeskond teoks tehtud.
    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

    Kommentaar


      Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
      Liverpool mängis Anfieldil mingi suvalise satsiga 2:2. Seejuures oli kümmekond minutit enne lõppu pendlaga võitmise võimalus, aga see kõmmutati meetrijagu mööda. Täiesti tundmatud mehed mängisid, välja arvatud Jon Flanagan. Ilmselt oli divarisse langetud ja lõpuks see skauserite meeskond teoks tehtud.
      Kõik teised on Hiinas.

      Kommentaar


        1. olin Valencia mingi PR-asjapulk ning minu ülesandeks oli teha nii, et fännid ei laseks Gary Neville't halbade tulemuste pärast maha. Igatahes ajas Neville ilget sokki maha, meeskond mängis jubedalt ja üleüldse tundus kõik doomed olevat.
        2. Valencia uni sai õnneks siiski läbi ja seejärel nägin, et olen kusagil Birmas ja ma olen maha maganud enda lennu Bangkoki, kust pidanuks edasi saama Londoni poole. Ühesõnaga kihutasin lennujaama, kus uurisin, et millal järgmine lennuk läheb. Öeldi, et viie tunni pärast, aga sellega jääks mul transferiks maruvähe aega. Mina mõtlesin, et poogen, kui sealt maha jääb, siis Taist saab niiehknaa lihtsamalt ära. Aga siis ei saanud ma kuidagi aru, et palju pilet maksab, kuna nad kasutasid numbrite asemel mingit oma kirjaviisi. Ühesõnaga viskasin peotäite kaupa kohalikku raha kotist välja ja sain vist isegi pileti. Seejärel ärkasin üles ja mõtlesin tükk aega, et kuidas ma lõpuks ikkagi Eestisse sain.

        Kommentaar


          Mina, Tursk ja Jank paarutasime mingi kollase sportlikuma autoga ringi. Niipalju kui ma aru sain, siis pidime kusagile soojale maale jõudma, äkki ka Bangkoki. Et ilmselt siis sõitsime lennujaama poole. Viimati mäletan et Tursk oli roolis.

          Kommentaar


            Algselt postitas cannuman Vaata postitust
            Mina, Tursk ja Jank paarutasime mingi kollase sportlikuma autoga ringi. Niipalju kui ma aru sain, siis pidime kusagile soojale maale jõudma, äkki ka Bangkoki. Et ilmselt siis sõitsime lennujaama poole. Viimati mäletan et Tursk oli roolis.
            Kõlab nagu õnnetusraport. Eriti Tursk roolis.

            Kommentaar


              eks ma crashi peale ärkasingi ilmselt...

              Kommentaar


                Tänane unenägu oli Süüriast. Olin nooruke poiss ja mul oli veel noorem vend. Peatusime luksushotellis, vanemad olid meil ka kusagil ja paistis, et oleme kuidagi Assadi valitsusega seotud, sest rikkusest meil puudus polnud. Mul olid vennaga isegi hotellis eraldi toad. Kuni ühel päeval saabusime kahekesi sinna ja kõik oli kuidagi teisiti. Hotelli vastuvõtus suhtuti minusse erakordse halvakspanuga - kui küsisin nii enda kui venna toavõtmeid, anti mulle ainult minu oma ja öeldi, et sinna teise tuppa teil enam asja pole. Sõitsime siis liftiga fuajeest üles ja liftis olid koos meiega kaks väga ebameeldivat tüüpi. Hirmus tunne oli. Aga jõudsime ikkagi edukalt minu tuppa, mis tegelikult oli mitmetoaline sviit ja panin venna magama. Pärast saabus ka ema, kellega rääkisin, mis oli juhtunud ja ta ohkas ning ütles, et pean vist siis jälle Assadile helistama. Muretsesime, kuidas venna toast oma asjad kätte saada.
                Rohkem ei mäleta.
                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                Kommentaar


                  Nägin esimesena sõna Süüria, ning lugesin teksti diagonaalis läbi ja ei leidnud sõnu beheading, ega ka pea maharaiumine. Olen pettunud!

                  Kommentaar


                    Nägin unes, et olin West Ham Unitedi mängija ja käis mäng Barca vastu. Meistrite liiga.
                    Juhtisime 1-0, kuid üsna pea Barca viigistas ja peale seda Dani Alves lendas jalaga mulle põlve, mille tulemusena pidin mängu pooleli jätma, kuid platsi kõrval asus mingi restoran, igatahes sai laua taha istutud, söök tellitud ja küljejoone kõrval rahulikult mängu edasi vaadatud.

                    Kommentaar


                      Minu jalkanäod on tavaliselt ikka sellised, et on pool EM-i või MM-i ära kestnud ja ma pole ühtegi mängu näinud...

                      Kommentaar


                        Täna taas üks mu korduvõudusnägusid: umbes homme tuleb teha raadios pikk otsesaade, aga muusika on välja valimata ja jututeemad välja mõtlemata. Seekord sundis ema mind millegipärast selle saate jaoks Anne Ermiga intervjuud tegema. Jatsufestivalist muidugi, kuigi ma jatsu suuremat ei armasta. Paistab, et seekord oli festivali peaesinejaks Miles Davis ise, mistõttu pidin end temaga kurssi viima ning sel teemal mingeid eriti nutikaid küsimusi konstrueerima.
                        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                        Kommentaar


                          Nägin unes, kuidas minu meeskond mängis karikamängu Narva Transi vastu. Juhtisime 1:0. Kuni minu õnnetu pallipuude suunas palli latti ja kust siis tagasi põrganud palli Transi mängija rahulikult väravasse kõmmutas. Kahjuks ärkasin kohe üles ja ei tea kuidas mäng edasi läks.

                          Kommentaar


                            Nägin, et läksin täna õhtul Emiratesile Arsenal - Swansea mängu vaatama ja kui sõpradega omavahel rääkima hakkasime siis tuli välja, et kõikjal me ümber istusid eestlastest fännid kes pead pöörasid ja meiega juttu hakkasid rääkima. Leppisime kokku, et pärast mängu lähme kõik pubisse jooma. Võitsime mängu suurelt. Mingi 3 väravaga vähemalt. Unenäod on ilusad.
                            Victoria Concordia Crescit

                            Kommentaar


                              Tänases unenäos jalutasin Nõmmel ringi ja kuulsin äkki, et Arsene Wenger peab sealsamas lähedal pressika teatamaks Arse uuest suurostust. Nägin, et minu hea tuttav lähikonnast (ja suur Arse fänn) on ka kohal, misjärel valmistasin kiirkorras plakati, kus oli kirjas midagi selle kohta, mitu CL võitu Arsenalil on. Läksin pressika ajal saali tahaossa ja hoidsin plakatit kõrgel. Väga noor olin seal unenäos, palju noorem kui praegu.
                              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                              Kommentaar


                                Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                                misjärel valmistasin kiirkorras plakati, kus oli kirjas midagi selle kohta, mitu CL võitu Arsenalil on.
                                Mitu siis oli?
                                ★★★★★★

                                Kommentaar

                                Working...
                                X