320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Unenäod

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Tofoa Vaata postitust

    Kas sa nägid mind ja eikat unes?
    Sealt Itaalia suunalt on kõige rohkem vihakõnet kostnud tõesti. Kõige hullemad tüübid olen muidugi aastaid tagasi blokeerinud.
    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

    Kommentaar


      Pole väga ammu jalkat unes näinud. Aga nüüd siis abu dhabi vastu mängus tuli Salah vahetusest sisse ja lõi esimese asjana tahtliku omavärava. Ja siis pani päikseprillid ette (a la thug life) ja käed laiali, et noh, mida?
      Päris nii ei usu, et läheb, aga halvad eelaimdused algasid küll varakult. Vähemasti on juba ette teada, et kohtunikud on Manchesterist.
      ★★★★★★

      Kommentaar


        Nasfäl oli tselsii uute tuulte pärast närvis ja plästik parastas takka. Mõnnar kirjas sellest loo. Rohkem pole meeles
        “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

        Kommentaar


          Haaland lõi värava.

          Kommentaar


            Olin Ukrainas. Üks endine Ukraina kolleeg eelmiselt töökohalt juhatas ühte suurde, aga pommitabamuste tõttu lagunenud riigihoonesse. Keerdtrepist üles minnes tuli vahepeal varjuda, sest suurtest aukudest seintes oli näha möödakihutavaid tiibrakette. Jõudsime teisele korrusele mingisugusesse nõupidamisruumi, kus toa keskel, suure laua ümber käis kõva arutelu. Tundus, et tegu oli läänemaailma liidritega. Mind aga juhatati seina äärde, kus toolidel istusid vähemtähtsad asjapulgad. Mina sain vaba tooli ühe mehe ja naise vahel, kes lähemal vaatlusel osutusid Kadri Simsoniks ja Marko Mihkelsoniks. Ma ei pannud eriti tähele, mida suure laua ääres arutati, sest vaatasin oma paremal käel nukrutsevat Mihkelsoni. Mõtlesin veel, et ei tea, kuidas talle noh, nagu midagi viisakat öelda. Aga siis oli kohtumine juba läbi ja tuba teistest tühi. Marko ja Kadri aga panid üle minu tatti. Ma küsisin, et mis kurat see veel on, millele vastati, et euroopas nii asjad käivadki. Siis nad mõlemad tegid mulle siivutu ettepaneku, millest ma loomulikult keeldusin (ettepanekusse oli kaasatud ka Marko abikaasa, kas endine või praegune, seda ma ei tea).
            Vot siis. Ja ma isegi ei vaadanud eile Pealtnägijat!

            Kommentaar


              nägin kontoris diivanil lõunauinakut tehes, et

              1) Levadia ja mingi Aafrika klubi läksid sõprusmängus niimoodi kähmlema, et verised kehaosad veeresid väljakul ringi;
              2) üritasin sebida üht neiut, kes nägi välja nagu Jane Breaking Bad'ist, aga sain tuimalt korvi.

              Kommentaar


                Nägin unes, et olime taas reisil. Seekord oli meiega ka härra A.H., kes armastas mägesid. Lendasime Baieri alpidest propelleraeroplaaniga, aga lend hilines, sest ei leidnud masinat kõrgete puude vahelt üles. Seepärast saabusime hiljem ja jäime ehituse abc bussist maha. Olime nördinud - täpsus kallis vara. Õnneks tuli peagi krauta buss ning seiklus sai alata.
                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                Kommentaar


                  Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                  Nägin unes, et olime taas reisil. Seekord oli meiega ka härra A.H., kes armastas mägesid. Lendasime Baieri alpidest propelleraeroplaaniga, aga lend hilines, sest ei leidnud masinat kõrgete puude vahelt üles. Seepärast saabusime hiljem ja jäime ehituse abc bussist maha. Olime nördinud - täpsus kallis vara. Õnneks tuli peagi krauta buss ning seiklus sai alata.
                  Austrias on kõrged mäed!



                  Kas tegu oli õudusunenäoga?
                  The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                  Kommentaar


                    Selle pildi siia postitamine erutas sind eriliselt? Jube foorum.
                    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                    Kommentaar


                      Mäger käib foorumis erutust otsimas vä

                      Kommentaar


                        Nägin unes, et sattusin Malle Pärna koju. Seal üritasin ta läpakast Outlooki sisu exportida tulutult, siis ta tuli koju ja ma läksin ära.
                        Peaks öösel vist tuba tuulutama.

                        Kommentaar


                          Öine jalgpalliuni oli erakordselt sõge. Sattusin kuidagi olema kohal kui Andy Robertson teatas koosviibijaile oma peatsest siirdumisest saudide juurde ja lisaks võttis ta sinna veel kellegi kaasa - vist Tsimikase. Millegipärast oli teadmine sellest kui ajastu lõpust klubi jaoks. Samal õhtul pidi ta siiski veel korra platsile minema.
                          Siis aga oligi juba hiline õhtu käes ja ma ootasin bussi, mis loomulikult ei tahtnud kuidagi tulla ja sattusin bussipeatuses konflikti kellegi tuttavaga, kes tahtis otsekohe teada parasjagu käiva 'pooli mängu seisu. Uurisin kuskilt internetist selle seisu pikapeale välja ja 'pool oli muidugi kaotusseisus ja lisaks neli 'pooli väravat oli varri poolt maha kriipsutatud. Lõpuks sain bussi peale, mis oli küll kohutavalt täis. Mängu käiku jälgides selgus, et vist oli siiski viigini jõutud, kuid vastasel oli mingi eriti pikk ja jõuline ründaja, kes oli hirmus ohtlik. Jajah ega ma rohkem ei mäletagi.
                          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                          Kommentaar


                            Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                            Öine jalgpalliuni oli erakordselt sõge. Sattusin kuidagi olema kohal kui Andy Robertson teatas koosviibijaile oma peatsest siirdumisest saudide juurde ja lisaks võttis ta sinna veel kellegi kaasa - vist Tsimikase. Millegipärast oli teadmine sellest kui ajastu lõpust klubi jaoks. Samal õhtul pidi ta siiski veel korra platsile minema.
                            Siis aga oligi juba hiline õhtu käes ja ma ootasin bussi, mis loomulikult ei tahtnud kuidagi tulla ja sattusin bussipeatuses konflikti kellegi tuttavaga, kes tahtis otsekohe teada parasjagu käiva 'pooli mängu seisu. Uurisin kuskilt internetist selle seisu pikapeale välja ja 'pool oli muidugi kaotusseisus ja lisaks neli 'pooli väravat oli varri poolt maha kriipsutatud. Lõpuks sain bussi peale, mis oli küll kohutavalt täis. Mängu käiku jälgides selgus, et vist oli siiski viigini jõutud, kuid vastasel oli mingi eriti pikk ja jõuline ründaja, kes oli hirmus ohtlik. Jajah ega ma rohkem ei mäletagi.
                            Liiga true-to-life painaja, oli raske lugeda, rohkem ma ei loe.

                            Kommentaar


                              'pool mängis Evertoniga Anfieldil. Vastane millegipärast üleni valges, alateadvuses vist Arse hiljutised Spursivalged vormid. Mäng oli frustreeriv, rünnakud kõik sellised ümmargused, sihile ei jõutud. Ühes platsi nurgas asetses suur rändrahn - ühel hetkel ronis Robbo täies üksmeeles vastase äärekaitsjaga sinna rahnu otsa. Asusid seal päikest võtma ja nii poolaja lõpuni, ju oli soe aeg parajasti. Poolaja lõpu eel oli TAA lootustandvalt palliga ees, aga kaks vastast ei lasknud tal midagi teha. 'pooli ründajad olid samas nii kaugel taga, et paistsid justkui täpikesed vaid. Lõpuks jõudis veidi lonkav Salah siiski kohale, näitas oma jala peale ja saigi palli. Kõmmutas õige kaunilt, aga siiski mööda! Poolaja lõppedes olid Evertoni meeste näod laia naeru täis. Mõtlesin, et tuleb see lõbu neilt pühkida, aga teist poolaega seekord ei näidatud.
                              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                              Kommentaar


                                Seekordse jalgpalliune toimumispaik oli kahe klubi, no ütleme Leedsi ja Bradfordi kohtumine sisehallis. Leedsi vastu löödi kaks väravat, mõlemad otse nende fännisektori ees ja tähistama hakanud vastastiimi mängijaid tabas puupilbaste sadu. Õhk oli neist pilbastest paks ja mängijad põgenesid paanikas. Vaheajal tuli olukorraga tutvuma Inglise koondise peatreener, kes oli väga ühe mu tuttava moodi.
                                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                                Kommentaar

                                Working...
                                X