320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Unenäod

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #61
    Replying to Topic \'Unenäod\'

    Mina nägin viimati unes kuidas Nybit võitis 4-1 paremusega meistritiitli :P

    Kommentaar


      #62
      Replying to Topic \'Unenäod\'

      Ma olen umbes sada korda hammaste väljakukkumist näinud. Masendav. Aga hull rõõm kui ärkad üles ja avastad, et hambad on suus.
      \\"Empty your mind. Be formless, shapeless, like water. You put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle, it becomes the bottle. You put it in a teapot, it becomes the teapot. Water can flow or it can crash. Be water, my friend.\\" - Bruce Lee

      Kommentaar


        #63
        Replying to Topic \'Unenäod\'

        Keegi vaatas Kanal 2 saadet, unes toime pandud mõrvade kohta? Jube asi igatahes, kui endal nii oleks.
        It\\\'s always better on holiday...

        Kommentaar


          #64
          Replying to Topic \'Unenäod\'

          oi-oi-oi,ma nägin täna unes,et diego surigi ära.
          õnneks see vaid uni ning mees loodetavasti varsti jälle jalgadel.

          Kommentaar


            #65
            Replying to Topic \'Unenäod\'

            ma siin paarpäeva tagasi nägin sellist und et chelsea ja blackburn mängisid võitjaty ma ei tea aga 1 värava lõi crespo ja blackburni poolelt keegi mustanahaline kelle nime ma ei tea siis sai uni otsa ja 1kord veel nägin sellist und kah et MANU käis tallinnas

            Kommentaar


              #66
              Replying to Topic \'Unenäod\'

              enne kui CL\'i finalistid selguvad,paneks kirja,mis ma täna öösel unes nägin-
              nimelt seda kuidas Chelsea võidab Depporit 6-1,eeskätt Molina pangede tõttu.eks näis siis,kas mul on ennustajavõimeid.

              Kommentaar


                #67
                Replying to Topic \'Unenäod\'

                Pean kirjutama.

                Nägin unes SleepWalkingut.

                Tegelt mitte päris nii, vaid tema postitust a le kokk arena teemas vastusena Peku kirjale: \"vaatasin praegu uudiseid. ja riik on võib-olla valmis staadioniehitust rahaliselt abistama. kas pole tore?\"

                Mingi valus bürokraadi jutt oli, et rahaliselt otse ei toetata, kuid sisu aksiates, mis on praegu Flora käes ja riik tahab osalust vms. Täpselt ei mäleta ja kes ametnike lobast ikka aru saab. Igatahes oli Sleep üllatavalt optimistlik.

                Kui see postitus või asikuskil reaalselt on, siis paluks suunata, muidu on mõistuse kadu vist küll suht lähedal.
                When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                Kommentaar


                  #68
                  Replying to Topic \'Unenäod\'

                  Hmm, milline märkimisväärselt imelik unenägu ...

                  Kommentaar


                    #69
                    Replying to Topic \'Unenäod\'

                    Üldiselt ma oma unenägusid ei mäleta, aga viimasel ajal on koguni kaks juhust, kui need on mulle meelde jäänud (vähemalt hommikuni). Üks neist on tegelikkuses juba ununenud, teine aga... ei tea, kas see on siin tehtud kalastusteemast või mis, aga nägin unes kalu, palju kalu. Nimelt olin Pärnu rannas, täiesti üksinda, seisin selle puidust kõnnitee (või mis ta parem nimetus olekski?) peal. Siis aga algas tõus, meri oli Seeneni. Mina loomulikult seisin edasi, rada püsis vee peal ja nii ma imetlesin seal kalu, keda oli seal madalas vees ikka ilgelt palju. Millegipärast ajasin segamini näiteks ahvena ja angerja... uskumatud lood, meeletu maailm :P.

                    Uni on hea!

                    Kommentaar


                      #70
                      Replying to Topic \'Unenäod\'

                      Unenägusid näen ikka aga tavaliselt on nad hommikux meelest läinud!
                      Vaikne.....

                      Kommentaar


                        #71
                        Replying to Topic \'Unenäod\'

                        debüteerin siin teemas.

                        olles pärast tšehhi mängu suhteliselt magamata, otsustasin silma looja lasta kuskil 10 paiku (teisip). keskööl olin taas püsti ja köhisin nagu hobune. põhjus ei olnud sugugi mitte selles, et ma oleks külma saanud - nimelt nägin unes, et pidin staadionil võidu köhima kanniku indrekuga ja panin kuidas jaksasin. olin siis tund aega üleval ja püüdsin meenutada, kumb võitis, ise köhahooga jätkates. vist mina.. kuigi põhjust võidu-köhimiseks ei suutnud meenutada.

                        ...ja siis jäin magama ja panin oma 14 tundi veel und.

                        selline veider unenägu. tavaliselt ei püsi need mul üldse meeles.

                        Kommentaar


                          #72
                          Replying to Topic \'Unenäod\'

                          Huvitav unenägu ka minu poolt:
                          tänane unenägu ennustas ette siis Portugali ja Kreeka mängu esimese väravalööja :P
                          Kuigi Cristiano Ronaldol oli mängu alguses võimalus Portugal juhtima viia, lõi noor mängumees väravast mööda...ja kohe järgmisel rünnakul avas skoori Papadopoulus.

                          eks siis ole täna õhtul näha, kas unenägu läheb täide
                          Where were you in '62?

                          Kommentaar


                            #73
                            Vastus teemale \'Unenäod\'

                            ma nägin unes, et selle kooli võimlas kus ma käin, oli kaltsumüük. Üks mees, kelleks oli Olivier Bernard müüs ainult jalkasärke. Me olime väikse seltskonnaga teises võimla otsas, kui ta hõikas et kes esimesena temani jõuab, see saab Kluiverti(nr 11) Newcastle´i originaalsärgi. Ma olin esimene kes reageeris, kuid siiski ei jõudnud mina esimesena. Särgi sai üks mu tuttav. Ta tuusas hullult ja ma varastasin selle talt ära.

                            Selline uni siis...
                            ½121½

                            Kommentaar


                              #74
                              Vastus teemale \'Unenäod\'

                              Ma nägin eile öösel unes, et järgmine suveolümpia toimus Gdanskis, mis oli selleks hetkeks omandanud üsna sarnase ilme Rakverele.
                              “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                              The Special One

                              Kommentaar


                                #75
                                Vastus teemale \'Unenäod\'

                                Nägin täna unes, et õde jäi kooli hiljaks.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X