320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Unenäod

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #91
    Vastus teemale \'Unenäod\'

    T2nane uni oli ylir6ve..............

    Peale kontserdit sain teada et tydruk on kadunud siis s6itsime s6braga kellel oli Mitsubishi Laancer WRC ylekatuse ja s6ber sai surma ja siis kohtasin eesti metas elevanta ja l6visid jne ja siis j6udsin yhte majja ja ahh pohh m6ttetux uni oli aga v2ga bullshit
    R.I.P Dimebag Darrell


    WE ARE BORN TO DIE

    Kommentaar


      #92
      Vastus teemale \'Unenäod\'

      Hiljuti nägin kuidas Peipsi järves tekkisid hiidlained ja kuidas inimesed selle eest põgenesid. Mingi valemiga ma käisin igatahes lainelt saadud löögi tagajärjel kuskil pilvede kõrguses ja siis kukkusin maa peale tagasi täiesti tervena. Siis ajasime mingi pundi kokku ja asusime süüa otsima. Ainus pood mis läheduses, oli Liiwi pood, sealt saime aga ainult alkohoolseid jooke ja siis hakkasime kõik jooma.

      Ma ei saa aru miks enamus mu unenägusid nii lõppeb?

      Kommentaar


        #93
        Vastus teemale \'Unenäod\'

        Algselt postitas Premium


        Hiljuti nägin kuidas Peipsi järves tekkisid hiidlained ja kuidas inimesed selle eest põgenesid. Mingi valemiga ma käisin igatahes lainelt saadud löögi tagajärjel kuskil pilvede kõrguses ja siis kukkusin maa peale tagasi täiesti tervena. Siis ajasime mingi pundi kokku ja asusime süüa otsima. Ainus pood mis läheduses, oli Liiwi pood, sealt saime aga ainult alkohoolseid jooke ja siis hakkasime kõik jooma.

        Ma ei saa aru miks enamus mu unenägusid nii lõppeb?
        Kurb lapsep6lv

        tglt juus siis v2hemalt nats nalja:P
        R.I.P Dimebag Darrell


        WE ARE BORN TO DIE

        Kommentaar


          #94
          Vastus teemale \'Unenäod\'

          Üle pika aja nägin und, või siis und, mis seotud jalgpalliga... Nimelt mängis Fc Levadia Tallinn Portugali koondisega ja võitis 1:0. Värav tuli nurgalöögist, kui ees postis mingi lühike Levadia vend palli peaga väravasse suunas.

          Suht kahtlane...

          Kommentaar


            #95
            Vastus teemale \'Unenäod\'

            Eile öösel õnnestus minulgi üle pika aja vutiund vahtida. Ei tea, kas see oli seotud tänast trenniga või aprillikuise reisuga, igaljuhul mängisin LUFC eest Ellan Roadil. Tribuunid olid suht tühjad.. mingi viisteist tuhat matsi. Mängu tempo oli ebamaiselt aeglane- ilmselt minu jaoks kohaldatud....
            Igaljulu ütlesin ma KB-le, et vahetagu mind peale I poolaja lõppu välja, kuna muidu ei jõudnud lennnukile. Nii ta ka tegi. Selgusetuks jäid nii skoor, kui vastane...
            Unenägudes nii tavaline irrratsionaalsus puudus täiesti.. kui siis vahest süzee osas

            Kommentaar


              #96
              Vastus teemale \'Unenäod\'

              Mina näen sageli unes seda, kuidas ma kooli hoovis Subaru WRX\'iga ringi kärutan ja lõpuks töpamajja sisse sõidan.

              Kommentaar


                #97
                Vastus teemale \'Unenäod\'

                mina ei saa aru, kuidas inimesed nii reaalseid unenägusid saavad näha. ma olen näinud viimastel nädalatel kümnetunnist ping-pongi kohtumist ja värvilistes maskides anekdoodi vestijaid muuhulgas. kuramus, jalgpall nagu ei jõua sinna.

                Kommentaar


                  #98
                  Vastus teemale \'Unenäod\'

                  Kuna mul on siuke pann arvuti, siis näen ma unes pidevalt, et mulle ostetakse uus arvuti .

                  Kommentaar


                    #99
                    Vastus teemale \'Unenäod\'

                    Just nägin unes, et Eesti võitis Venemaad 3-2 jalkas. Ainult, et mitte kedagi peale minu ei kottinud see.

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Unenäod\'

                      kui aus olla, siis ma nägin mingi nädal-paar tagasi unes maccat, mäletan vähemalt nii. ja välimus oli umbes kandiline nägu, kõrge otsmik, liiva värvi juuksed, lühike soeng ja sihvaka kehaehitusega, meenutas kangesti üht näitlejat, kuid kahjuks on mälestus sedavõrd tuhm, et ei suuda enam seostada kellega see sarnasus oli, nüüd lihtsalt sportlik huvi, et kas mõni kirjeldus ka IRL-is paika peab?

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Unenäod\'

                        Algselt postitas dreyd
                        kui aus olla, siis ma nägin mingi nädal-paar tagasi unes maccat, mäletan vähemalt nii. ja välimus oli umbes kandiline nägu, kõrge otsmik, liiva värvi juuksed, lühike soeng ja sihvaka kehaehitusega, meenutas kangesti üht näitlejat, kuid kahjuks on mälestus sedavõrd tuhm, et ei suuda enam seostada kellega see sarnasus oli, nüüd lihtsalt sportlik huvi, et kas mõni kirjeldus ka IRL-is paika peab?
                        Macca all mõtled mind? Ooo...tegelikult on päris uhke tunne, kui sind unes nähakse.
                        Aga ei, see ei olnud mina. Kandilist nägu ei ole, juuksed on enamasti pikemapoolsed, juuksevärv - pagan seda teab: on mingid tumepruunid vist... Erilisest sihvakusest ka rääkida ei saa.
                        Ahh aitab vast kah. Kokkuvõtteks: ollivuudi staarimaterjaliga pole küll tegemist
                        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Unenäod\'

                          Algselt postitas mcnamara
                          Ahh aitab vast kah. Kokkuvõtteks: ollivuudi staarimaterjaliga pole küll tegemist
                          Aga noori naisi rabad küll, jah!
                          When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Unenäod\'

                            Algselt postitas mcnamara

                            Macca all mõtled mind? Ooo...tegelikult on päris uhke tunne, kui sind unes nähakse.
                            Aga ei, see ei olnud mina. Kandilist nägu ei ole, juuksed on enamasti pikemapoolsed, juuksevärv - pagan seda teab: on mingid tumepruunid vist... Erilisest sihvakusest ka rääkida ei saa.
                            Ahh aitab vast kah. Kokkuvõtteks: ollivuudi staarimaterjaliga pole küll tegemist

                            ikka sind jah, krt oleks võind ikka üks asigi täppi minna, saaks taas lootust juurde uskuda oma kuuendasse meelde.

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Unenäod\'

                              kui ma maccat unes näeksin, siis oleksin ausalt öeldes pisut mures. ehk tasuks kaaluda proffesionaalse nõustaja juurde minekut.
                              «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                              «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Unenäod\'

                                Algselt postitas rohelineKonn


                                kui ma maccat unes näeksin, siis oleksin ausalt öeldes pisut mures. ehk tasuks kaaluda proffesionaalse nõustaja juurde minekut.
                                tegelt ma olen isegi õnnelik, et ma üldse mingit unejuppigi ülesse tõustes veel suutsin meenutada, tavaliselt ei meenu miskit. Kas kellegi on sellist unenägude seletajat, kus on kirjas, et mis juhtuma hakkab, kui näed unes meessoost kaasfoorumlast?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X