320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Unenäod

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Unenäod\'

    Algselt postitas dreyd


    Algselt postitas rohelineKonn


    kui ma maccat unes näeksin, siis oleksin ausalt öeldes pisut mures. ehk tasuks kaaluda proffesionaalse nõustaja juurde minekut.
    Kas kellegi on sellist unenägude seletajat, kus on kirjas, et mis juhtuma hakkab, kui näed unes meessoost kaasfoorumlast?
    võin sulle lubada, et midagi head see tähendada ei saa. ravi võiks seisneda näiteks enesele elu hankimises.
    «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
    «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Unenäod\'

      Algselt postitas rohelineKonn



      võin sulle lubada, et midagi head see tähendada ei saa. ravi võiks seisneda näiteks enesele elu hankimises.
      tänan soovituse eest, kuid mida veel peaks küll tegema, et elu oleks veelgi elamistväärt, eesriie.

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Unenäod\'

        täna nägin mingit rohke tegevusega action-unenägu. paraku mäletan sündmustikust täpselt ainult lõppu: nimelt oli mu autu pargitud kuhugi getosse või tehasehoonete vahele vms. Läksin auto poole ja vaatsin et tuvid, sindrid, on terve ühe külje täis sittand. Lähemale jõudes selgus aga, et ei mingeid tuvisid - hoopis on auto küljest ära viidud kõik, mis vähegi viia võimalik, plekid ja mootor ja klaasid ja rattad ja istmed! Õudne!! Selle peale ärkasingi üles.
        We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Unenäod\'

          ärkasid üles ja avastasid, et venelased eemaldavad su 944 küljest rattaid.. väljakistud istmed olid sealsamas kõrval

          -101

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Unenäod\'

            Üldiselt ei tasu üldse und näha, sest unenägu tähendab, et uni on pinnapeale ja sa ei puhka.
            When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Unenäod\'

              N2gin unes et tydruk magas minu k6rval ja ylla-ylla tglt magas kaaaaaaaaa kui yles 2rkasin aga alateadvus naq selgitas mulel olukorda.......or smthirrwwwwww hahaa.
              R.I.P Dimebag Darrell


              WE ARE BORN TO DIE

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Unenäod\'

                ma olen juba paar päeva näinud vahelduva eduga unes seda videot... uhh!
                lisan: ja mcnamarat olen ikka korduval unes kohanud, mis seal salata. tavaliselt on ta mingisugune tähtis nina kusagil ajalehes, kes kõik ära rikub. see ei ole minu tegelik ettekujutus sinust, mcmees, aga jah, pidevalt täidad sa näiteks riigipea/juhi rolli, kes mulle üldse ei meeldi ja minu vastu otsuseid langetab.

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Unenäod\'

                  N2gin unes et istusin kottpimedas toas liikumatult 8 tundi!
                  R.I.P Dimebag Darrell


                  WE ARE BORN TO DIE

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Unenäod\'

                    Algselt postitas Jonathan


                    N2gin unes et istusin kottpimedas toas liikumatult 8 tundi!
                    Äkki proovid seda kodus?
                    “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                    The Special One

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Unenäod\'

                      Viimasel ajal erition hakanud mu und segama teatavad muusikapalad,mis ei läe meelst ka kõige sügavama une ajal. Õhtul hakkab miskine laul kummitama ja teeb seda hommikuni välja. Eile sai TV3-st õhtu lõpetuseks filmi vaadatud ning taustamuusikaks olnud Third Eye Blind´i lugu \" Never let me go \" saatis mind terve külma põhjamaise öö...

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Unenäod\'

                        Algselt postitas Jaan


                        Algselt postitas Jonathan


                        N2gin unes et istusin kottpimedas toas liikumatult 8 tundi!
                        Äkki proovid seda kodus?
                        Vaatab jah.......
                        R.I.P Dimebag Darrell


                        WE ARE BORN TO DIE

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Unenäod\'

                          Algselt postitas mjkk


                          ma olen juba paar päeva näinud vahelduva eduga unes seda videot... uhh!
                          lisan: ja mcnamarat olen ikka korduval unes kohanud, mis seal salata. tavaliselt on ta mingisugune tähtis nina kusagil ajalehes, kes kõik ära rikub. see ei ole minu tegelik ettekujutus sinust, mcmees, aga jah, pidevalt täidad sa näiteks riigipea/juhi rolli, kes mulle üldse ei meeldi ja minu vastu otsuseid langetab.
                          igale asjale siin ilmas on ka seletus.
                          boy.
                          you`ve got issues.
                          seek help.
                          You might say I`m a mean moronic bitch but you could just say you love me.

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Unenäod\'

                            Nägin täna unes, et olin Walsallis, tahtsin sealt mingit meenet lennujaamast osta, mis nägi välja nagu Tartu vana bussijaam. Lõpuks nägin seal müügil ainult snusi, mis maksis 22 naela ja siis ma muidugi ei ostnud seda. Järgmisel hetkel olingi Tartus ja Tartu nägi välja nagu Tsarskoje Selo, samas on sellel unenäol ka väga loogiline seletus, nimelt tõmbab mind praegu nii Inglismaa, kui Tartu poole.

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Unenäod\'

                              Selline lugu, et ka mina olen selle taudi küüsi sattunud, et foorumlasi unes näen. Läinud öösel oli tegemist postitustekangelase Estoniga ja unenäos tegi ta millegipärast mingist kriketimatshist minute-by-minute live reportaazhi.
                              Mitte et ta seal kriketist sõnagi oleks kirjutanud ja asi lõppes paraku sellega, et ta vaeneke visati lihtlabaselt staadionilt välja. Juhtub.
                              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Unenäod\'

                                Algselt postitas mcnamara

                                Selline lugu, et ka mina olen selle taudi küüsi sattunud, et foorumlasi unes näen. Läinud öösel oli tegemist postitustekangelase Estoniga ja unenäos tegi ta millegipärast mingist kriketimatshist minute-by-minute live reportaazhi.
                                miks mitte proovida seda siin.. 10,000 oleks käes suht kiirelt.. matshiks võiks olla austraalia-kanada 5 day international. ja austraalia võiks alustada battimist.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X