320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Autod

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Autod\'

    sakslaste alistamise 60nda aastapäeva tähistamiseks ehitasid vene osavad käed uue pobeda. mercedese s600 baasil

    võimas

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Autod\'

      tra see on stiilne

      edit: veel klassikat http://alevel.ru/gallery/gallery_theme.php?ThemeID=10&Offset=0

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Autod\'

        http://www.amiflex.ee/stuff/teaser.wmv
        mu lemmik koht tuleb just video lõpus
        Joga Bonito!!!

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Autod\'

          Stuttgartist jälle uudiseid, esimesed pildid järgmisel aastal USA-s müüki jõudvast Cayman S-ist avalikustati.





          Asi on siis ehitatud Boxsteri raamile ja edasi käitab teda 3,2 liitrine boksermootor. Porsche ise nimetab uut mudelit legendaarsete 550 Coupe ja 904 Carrera GTS Coupe järglaseks.

          Taaskord jään mina mõnevõrra kahtlevale seisukohale, ei meeldi mulle ei katusejoon ega totakad udutuled. Samas plusspunktid ovaalsete esilaternate juurde naasmise eest (nagu seda tehti juba 997-gi juures), ka tagumine pool on päris funky ja parema kujutlusvõimega inimesed ehk leiavadki mingeid ühiseid jooni krokodillilise nimekaimuga.
          Ja vähemalt on õige arv uksi.
          We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Autod\'

            maybach exelero. 700 pärishobust ei ole piisavalt effektne rehve reklaamima







            Kommentaar


              Vastus teemale \'Autod\'

              nõustun üle-eelkirjutaja (edit) skeptitsismiga udutulede osas. kui need ise ketaslõikuriga välja lõigata siis on tulemus üpris kena. eriti kui arvestada seda, mis porschefännid on tänu neljale uksele ja linnajeebile pidanud üle elama.


              ps. ilmselt läheb müüki üks sama marki auto. kuna keegi siin foorumis tundis kunagi huvi, siis annan teada. telefoniga pildistades näeb välja u selline, nagu samas teemas ühel esimestest lehtedest minu poolt postitatuna üleval on. rämedalt odav! kõik kallimat sorti asjad on terved.
              huvi korral privaatteadaanne.

              «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
              «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Autod\'

                Üks hea võimalus, kuhu tasuks investeerida, et suve veel superlahedamalt jätkata: http://www.auto24.ee/webcache_kasutatud/auto_php-id=134991-www_auto24_ee.html

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Autod\'

                  Sappar!

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Autod\'

                    uus maybach näeb eest välja nagu see kutt star warsis, kellel mask ees ja muidu mustalt riides, dart vader või mis iganes

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Autod\'

                      see on kõigest ainueksemplaar, mis valmistatud spetsiaalselt fulda rehvide reklaamiks

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Autod\'

                        Kuidas Hondast tehakse Ferrari

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Autod\'

                          kui oleks valida papist ferrari või honda nsx\'i vahel poleks valikus kahtlust

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Autod\'

                            mõnna ferru...

                            puudu on vaid järelkäru, millega ära vedada 13 aastaste poiste respect ja kõik kiimased eesti naised
                            lahinguväljal kohtume, raisk!!!

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Autod\'


                              she is beautiful

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Autod\'

                                Ma valisin ikka omale õige auto!
                                DELFI: FC Levadia võitis 24:0 (vs. FC Soccernet)
                                Ljohha: "See number 14 oli soccernetil ainuke mees kes midagi jagas"

                                AD e. Andekas Disainer...

                                Kommentaar

                                Working...
                                X