320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Autod

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Autod\'

    Algselt postitas fitti


    Ma oleks peaaegu hakanud kalkuleerima, kas äkki saaks selle kuidagi... õnneks tuli mõistus pähe, piisab et porge kuskil hoovinurgas ootab, et temaga tegeldaks. Aga on kurrradi ilus küll, ei?
    on-on. mõtlesin isegi, et peaks selle sinu meelehärmiks ära ostma ja siis sinust maanteel käiku alla vahetamata mööda sõitma. siis aga tuli minu juurde mõistuse hääl ja teatas, et tegelikult peab minusugune keskeas härrasmees endale hoopis tsikli ostma. eks ta ole.
    «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
    «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Autod\'

      Mul kah muidu üks AERO üle... kes soovib, andke märku

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Autod\'

        Algselt postitas fitti


        Ma oleks peaaegu hakanud kalkuleerima, kas äkki saaks selle kuidagi... õnneks tuli mõistus pähe, piisab et porge kuskil hoovinurgas ootab, et temaga tegeldaks. Aga on kurrradi ilus küll, ei?

        Läbisõit on juba piisavalt. Sellise raha eest ei maksa 87. aasta autot nüüd küll osta.
        Parem georg otsas kui Paul keres.

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Autod\'

          ega seda ei ostakski selleks, et väga praktiline või nii. ilus on. mitte nagu need jubedad tabletibemarid.
          «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
          «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Autod\'

            Siis võiks juba selle folgi auto osta ju:P
            Või näiteks mingi uunikum Volvo vms.
            Parem georg otsas kui Paul keres.

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Autod\'

              Algselt postitas rohelineKonn
              ega seda ei ostakski selleks, et väga praktiline või nii. ilus on. mitte nagu need jubedad tabletibemarid.
              Millised need tabletibemarid on?
              Pole sellist väljendit kuulnudki.

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Autod\'

                juba eelmisel lehel peaks vähemalt 2 tükki olema. no mida sa ise mõtled inimesest, kes säärasega kohale tuleb? tundub usaldusväärne ja tore inimene? tahaks sellise kätte usaldada oma säästud? osta temalt elukindlustuspoliisi? ei! sellise autoga tuleb alati mingi tropp, kellega kaasneb mingisugune jama.
                «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Autod\'

                  Mötled neid tjuunitud pemme või BMWd üleüldse?

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Autod\'

                    Algselt postitas yheksa


                    Mötled neid tjuunitud pemme või BMWd üleüldse?
                    Eestis võib vist konstanteerida, et \"BMW üldse\" öeldes tehakse liiga üsna vähestele. Eks ta on kujunenud selliseks \"have fun\" kaubamärgiks. Seda stiili on tore viljeleda, aga respekti teenib vist küll vaid omasuguselt.

                    Korralikes riikides ei ole asi nii hull, aga eks ta ole ülbe inimese kaubamärk ka mujal. Noh mingid advokaadid ja finantsvahendajad.

                    tuunitud kolmene M on kindlasti rullnokam, kui diisliga viiene farmer, aga see on ju elementaarne.

                    ps. olen nõus väitega, et auto on iseenesest hea, räägin rohkem kaubamärgiga kaasnevast taagast.
                    «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                    «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Autod\'

                      Paraku tõesti on meil loodud nimetatud automargile halb maine.
                      Kehtib kahjuks vana töde, paar kehvasti käituvad liigiesindajat loovad halva maine kõigile.
                      Miks ei arva me hästi vene vutifännidest? ...sest paar tükki mängisid tõelist siga.

                      Tegelikult muidugi on rullnokklus jms seotud juhi ja autoomanikuga mitte niivõrd automargiga.
                      Ise peaksin \"ohtlikuks\" selliseid margiesindajaid, kes on enda autole (olenemata margist) teinud kleepsutuuningut ja autole on külge riputatuid kõik kõige mõtetumad vidinad. Nii vist on ilus.... ja äge.
                      Kui rääkida rullnokkadest (sõidustiili mõttes), siis on neid nende toredate pirukakärude roolis, millega igasugu tehnikud ja muud müügimehed mööda linna kärutavad. 1,1ne mootor ja tallab, mis kole

                      Korralikes riikides ei ole asi nii hull, aga eks ta ole ülbe inimese kaubamärk ka mujal. Noh mingid advokaadid ja finantsvahendajad.
                      Vöi siis varakad saksa pensionärid? :P
                      2003 aastal kui sai käidud Andorras vutti vaatamas ja tagasiteel ühes väikeses Saksa linnakeses kohalikku Supermarketit otsitud, siis saime abi ühelt vanemalt naisterahvalt, kes teatas meile röömsalt \"I drive green BMW cabriolette, follow me!\" - ja hops tädi väljus parklast rohelise Z3ga. Tõesti... ülbus ja tõusiklus ma ütlen.

                      ps. olen nõus väitega, et auto on iseenesest hea
                      Jah, ma ka

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Autod\'

                        pildid olev Z3 on pensionäride rullikas.
                        tähelepanelikumalt vaadates on näha et pildil on vana mees ja noor naine ehk mees on oma vanurist naise pikalt saatnud ja säästude eest bemmi cabrio ning uue ja noore naise ostnud ja naudib nüüd elu. Tõesti... ülbus ja tõusiklikus ma ütlen.

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Autod\'

                          Algselt postitas rohelineKonn


                          ega seda ei ostakski selleks, et väga praktiline või nii. ilus on. mitte nagu need jubedad tabletibemarid.
                          õige jutt..rohekonnaga sama meelt..

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Autod\'

                            Algselt postitas ek
                            ...säästude eest bemmi cabrio ning uue ja noore naise ostnud...
                            Palju uus ja noor naine maksab?!

                            Lihtsalt sportlikust huvist küsin...
                            DELFI: FC Levadia võitis 24:0 (vs. FC Soccernet)
                            Ljohha: "See number 14 oli soccernetil ainuke mees kes midagi jagas"

                            AD e. Andekas Disainer...

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Autod\'

                              naine tuleb autoga kaasa ja see summa on arvestatud auto hinna sisse. mitte küll naine füüsiliselt aga koos autoostuga kaasneb meeldiv soodumus et paari kuu jooksul tekib Z3 omaniku ligikonda palju blonde ja noori neiusi koos ahvatlevate ettepanekutega millistest on väga raske keelduda.
                              see on auto n.ö. varjatud kulu. ega muidu bmw nii kallis ei oleks

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Autod\'

                                TÜRA, õde lõhkus mu autoukse ära!
                                DELFI: FC Levadia võitis 24:0 (vs. FC Soccernet)
                                Ljohha: "See number 14 oli soccernetil ainuke mees kes midagi jagas"

                                AD e. Andekas Disainer...

                                Kommentaar

                                Working...
                                X