320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Autod

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Autod\'

    Algselt postitas yheksa


    Algselt postitas taku*
    BMW LSD HIV. TÜMM TÜMM TÜMM
    Panid kronoloogilises järjekorras või panid enda isiklikud maitseelistused? :P
    ma panin suvalt...

    kronoloogiliselt on nii
    tümmm BMW tümm tümm, UUS HELISÜSTEEM TÜMM TÜMM TÜMM, JOOK LITS TÜMM TÜMM LSD, MÄLLAR TÜMM TÜMM HIV, POHHUI, TÜMM TÜMM TÜMM

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Autod\'

      Algselt postitas runno

      Mul kah muidu üks AERO üle... kes soovib, andke märku
      ma arvan, et me peame rääkima

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Autod\'

        hea sünnipäevakingitus

        NB! mulle!
        ½121½

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Autod\'

          Algselt postitas Hughes


          hea sünnipäevakingitus

          NB! mulle!
          sellel on sitad amordid Vaata Top Gear-i

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Autod\'

            Algselt postitas varix


            Algselt postitas Hughes


            hea sünnipäevakingitus

            NB! mulle!
            sellel on sitad amordid Vaata Top Gear-i
            ja manuaalkast. kõik \'meerika autode fännid vihkavad manuaalkasti. aga muidu on ju tore, kui usas lubatud 55 mph saavutatakse 2,5 sekundiga. sealt edasi on siis mõnus 2 käiguga körötada.
            ilmselt on siiski selle masinaga pidagi perses, kuna ta on arusaamatult odav. niikui nii on löödud muna radiaatorisse, pandud saepuru diferentsiaali vahele ja värvitud rooste üle.
            Jack of all trades, Master of nuns

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Autod\'

              Algselt postitas terroriBanaan
              ilmselt on siiski selle masinaga pidagi perses, kuna ta on arusaamatult odav.
              Siin on märgitud asjale igaljuhul sama hind. Seega vaevalt midagi perses on.

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Autod\'

                Algselt postitas Revolucion


                Algselt postitas terroriBanaan
                ilmselt on siiski selle masinaga pidagi perses, kuna ta on arusaamatult odav.
                Siin on märgitud asjale igaljuhul sama hind. Seega vaevalt midagi perses on.
                midagi on kindlasti perses. aga seda siis ilmselt juba algusest peale. 3 milku eegiga tuhanehobujõulise auto juures plihtsalt peab midagi perses olema. võimalik, et korralik ongi seal ainult mootor ja käigukast. sirge peal sõidab ilusti aga kurvis on alates 200st hobujõust juhitamatu või midagi muud sarnast. või siis ei ole tänavasõidukõlbulik. selle kohta on võimalik ilmselt kusagilt lugeda.

                üks objektiivne põhjus odava hinna taga on kindlasti välimus. ei meenugi nüüd kohe, millal \'meerikas viimati ilus täisvereline sportauto valmistati. paarkümmend aastat tagasi ilmselt. viper on aga alati olnud selleks koleda \'meerika sportauto etaloniks.

                kunagi oli üks punane eestis ka. ma ei te, mis sellest pregu saanud on, sest selle omanikel oli alatasa probleeme. konkurentide ja seadusesilmaga. autoga polnud need probleemid valdavalt seotud. igatahes siis, kui ma olin veel noor ja vihane, ning käisin neid mõttetuid kiirendusvõistlusi vaatamas, siis keegi Vladimir selle viperiga sõitis. minu, kui tolleaegse Peoscheklublilase rõõmuks suutis Viper tavaliselt siiski raamatu järgi 100 hobujõudu lahjemale 911\'le kaotada.
                Jack of all trades, Master of nuns

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Autod\'

                  Algselt postitas terroriBanaan


                  Algselt postitas Revolucion


                  Algselt postitas terroriBanaan
                  ilmselt on siiski selle masinaga pidagi perses, kuna ta on arusaamatult odav.
                  Siin on märgitud asjale igaljuhul sama hind. Seega vaevalt midagi perses on.
                  midagi on kindlasti perses. aga seda siis ilmselt juba algusest peale. 3 milku eegiga tuhanehobujõulise auto juures plihtsalt peab midagi perses olema. võimalik, et korralik ongi seal ainult mootor ja käigukast. sirge peal sõidab ilusti aga kurvis on alates 200st hobujõust juhitamatu või midagi muud sarnast. või siis ei ole tänavasõidukõlbulik. selle kohta on võimalik ilmselt kusagilt lugeda.

                  üks objektiivne põhjus odava hinna taga on kindlasti välimus. ei meenugi nüüd kohe, millal \'meerikas viimati ilus täisvereline sportauto valmistati. paarkümmend aastat tagasi ilmselt. viper on aga alati olnud selleks koleda \'meerika sportauto etaloniks.

                  kunagi oli üks punane eestis ka. ma ei te, mis sellest pregu saanud on, sest selle omanikel oli alatasa probleeme. konkurentide ja seadusesilmaga. autoga polnud need probleemid valdavalt seotud. igatahes siis, kui ma olin veel noor ja vihane, ning käisin neid mõttetuid kiirendusvõistlusi vaatamas, siis keegi Vladimir selle viperiga sõitis. minu, kui tolleaegse Peoscheklublilase rõõmuks suutis Viper tavaliselt siiski raamatu järgi 100 hobujõudu lahjemale 911\'le kaotada.
                  ... kõige naljakam fakt auto kohta ka on see et see oli tegelikult Interpoli poolt tagaotsitav ehkki sõitis paar aastat rahulikult koos Tolstõi Voldemari poolt juhituna Tallinna vahel ringi (nn. omanik on ka oma nime väärt sest sellesse kahekohalisse ei mahtund peale Voldemari sees istumist tõenäoliselt isgi rahakott dokumentidega enam ära).. siis võtsid mendid selle auto omanikult ära... seisis teine politsei parklas kuid anti taas tagasi (väidetavalt kobeda summa kellelegi autovarguste osakonna asjapulgale tasumisel) ning suvel nägin seda taas linnavahel sõitmas.
                  RummaBastards!

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Autod\'

                    Kui te Estoni mulle pulti sebite sisi ma olen sellega kaa nõus...

                    Ilma Estonita võtaksin äärmiseljuhul selle...
                    YR1 Power

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Autod\'

                      Kui jutt käib Vova punasest Viperist, mis pidevalt Keskturu juures parklas seisis, siis sellega niitis \"omaniku sõber\" mõne aasta eest ühe aia maha. Vend ei hakanud muidugi pikalt põdema, vaid tõi USAst uue ja vingema . Mente hakkas vahepeal vist see huvitama, et auto ja number ei klappinud omavahel, st olid mingid muud numbrid asjale külge keeratud kui need, mis registri järgi oleks pidanud olema.

                      ahjaa, kes siin mingit roostejuttu rääkis - äkki sa seletad lähemalt, mismoodi see plastkere täpsemalt roostetama peaks seal?
                      armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Autod\'

                        Tegelikult on nr 10 buss kah täitsa ok.

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Autod\'

                          Minu mäletamist mööda varastati sellelt punaselt Viperilt kunagi veljed alt ära.

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Autod\'

                            Algselt postitas Silver


                            Tegelikult on nr 10 buss kah täitsa ok.
                            buss number 10 ei ole ok. buss nr 10 on faking kaugel ok olemisest. buss nr 10 ühendab pääsküla ja õismäed. miks peaks keegi sõitma pääskülast õismäele! ühest magalast teise! MIKS!! ma olen sõitnud elus umbes kaks korda nr 10 bussiga pääskülast õismäele. aga vähe sellest. nagu sellest veel vähe oleks. nimelt oli alati võimalik olla elitaarne ja sõita pääskülast õismäele hoopis bussiga ne 27! ei no tore lugu küll!

                            samal ajal viis pääskülast keskilinna ainult buss nr 18, ning kadaka puiseteest on see neetult kaugel. samuti oli buss nr 18 alati prügimäe pumme täis.

                            buss nr 10 on etalon demonstreerimaks, kui mõttetult annab bussiliine planeerida. tropikari seal transpordiametis.
                            «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                            «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Autod\'

                              9-3 sportCombi

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Autod\'

                                Algselt postitas eston maravilha


                                9-3 sportCombi
                                Reply osakonnast \"Tere hommikust, Põllumehed\":

                                teisisõnu 9-3 \"Farmari\". mõnusalt palju ruumi, kui on vaja näiteks siga või gaaskeevitusseadet transportida. ruttu saab ka. jälle hea - siga ei saa stressi!
                                «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                                «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                                Kommentaar

                                Working...
                                X