320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Autod

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #91
    Vastus teemale \'Autod\'

    fitti fiitti - kas sa tõesti arvad et selline auto oleks eestis kuskil kuuri all mädanemas?? ja mis kuradi tuunitud see seal pildi peal on?? siis kui see auto tehasest tuli ei olnud veel komamütsi tootjat asutatutki

    Kommentaar


      #92
      Vastus teemale \'Autod\'

      Algselt postitas eston#21

      fitti fiitti - kas sa tõesti arvad et selline auto oleks eestis kuskil kuuri all mädanemas??
      no on uskumatu, tõesti.
      aga ennegi on meie pinnalt mitmeid haruldusi leitud.
      mingit x-teed pidi siia sattunud ja piisavalt saapa omaniku kätte, kes selle tegelikku väärtust ei tea ja sealt oma bellarussile juppe maha keerab.
      We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

      Kommentaar


        #93
        Vastus teemale \'Autod\'

        Kusjuures see 914 võib küll seal Rannu kandis vedeleda. Kunagi oli see ühes töökojas Annikorus, kuid töökoja omanik viis selle minema sealt ja suure tõenäosusega ta kuskil Rannus maanduski. Autol polnud tol hetkel mootorit peal. Kuulsin juttu, et oli peal olnud 2.0 mootor, kuid taheti panna 3.0 mootorit. Firma pankrotistumise tõttu jäi üritus ära. Olen isegi seal autos istunud ning kere ja sisu on täitsa viisakad.

        Ahjaa, fittibaldi, streetrace foorumis on üks avariiline 944 müüa. Kui pakub huvi, siis vaata järgi! Oli ka US mudel.

        Kommentaar


          #94
          Vastus teemale \'Autod\'

          Algselt postitas Robinho


          Kusjuures see 914 võib küll seal Rannu kandis vedeleda. Kunagi oli see ühes töökojas Annikorus, kuid töökoja omanik viis selle minema sealt ja suure tõenäosusega ta kuskil Rannus maanduski.
          täpselt-täpselt...mingid ärimehed Assafrei ja mingi soomlane ajasid seda janti siin vahepeal...korra sai isegi sõidetud sellega...kõrval istmel kahjuks siiski. aga siis läks mootori juures midagi p*rse ja auto jäi seisma...rattad varastati alt ära...nahk istmed samuti...tuvi sitta on täis ja muud sellised jamad.

          aga Robinho, kust sa seda kanti tead?
          ½121½

          Kommentaar


            #95
            Vastus teemale \'Autod\'

            äkki sellepärast et ta ka tartumaa mees/poiss/misiganes

            ill give you the 914.. aga noh see mees kes seda autot nii hoiab, et see hetkel ainult kanalaks kõlbab tuleks oksa tõmmata

            Kommentaar


              #96
              Vastus teemale \'Autod\'

              nagu kõik kindlasti teavad, toodeti 914 kuni 1976 aastani. tollal ei tsinkinud Porcshe veel autode keresid - nimetatud featuur ilmus järgmisest mudelist 924. 924 on üleüldse üks maailmaajaloo tähelepanuväärsemaid autosid, aga see on juba teine teema.


              ühesõnaga - kui õnnestub leida mõni 914, mis ei ole üdini läbi roostetanud, siis on tegemist loteriivõiduga. kui kusagil maal garaazis siuke haruldus siiski leidub, siis oleks suisa patt, kui see keskmootoriga iludus restaureerimata jääks.
              «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
              «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

              Kommentaar


                #97
                Vastus teemale \'Autod\'

                aga kes tahab tulge siia...ma juhatan omaniku juurde ja ostke ära...mul pole selleks piisavalt oskusi

                aga nagu ütlesin...originaal istmed varastati ära...nüüd seal mingid ilusti sobivad nahkistmed sees(õiged, aga siiski mitte originaal) ja valuveljed varastati ka alt ära.


                edit: (oskusi pole korda tegemiseks)
                ½121½

                Kommentaar


                  #98
                  Vastus teemale \'Autod\'

                  Mu isa ja onu võtsid selle Annikorus asuva töökoja soomlastelt üle. Enne lahkumist jätsid nad hulgi autosid veel töökotta. Peale Porsche olid seal veel 64` Caddy Limo, Lincoln TownCar 7.5l mootoriga, küljelaienditega ja maalingutega Chevy Van, Buick Riviera cabrio, paar Morrist ning igast muud tehnikat, mida ma väikse poisina huviga uurisin ja näppisin. Osa autosid viidi Rannu kanti, osa tagastati Soomlastest omanikele, kes oma autod Eestisse tegemisse olid saatnud. 914 oli lahkudes väga korralik, kahju, et niimoodi ära lagastatud nüüd on. Veljed pole vast probleem, kuid beezh nahk, mis seal sees oli, on juba suur probleem. Hughes, äkki oskad öelda, mis mootor aiste vahel oli, kui sina väidetavalt sõitsid temaga? Sest lahkudes polnud tal mootorit peal, kuid hiljem Rannus seal töökojas käies kuulsin, et talle midagi ikka topitakse mootorikatte alla. Aga kui niimoodi seisab nüüd, siis rahakamad ja asjatundlikumad inimesed võiksid auto üleskorjata küll. Nagu juba öeldud on auto vähemalt Eestis haruldus. Iseasi, kas seal midagi taastada enam on, kui ta tühjaks tehtud.

                  Kommentaar


                    #99
                    Vastus teemale \'Autod\'

                    Algselt postitas Robinho


                    Lincoln TownCar 7.5l mootoriga...Hughes, äkki oskad öelda, mis mootor aiste vahel oli, kui sina väidetavalt sõitsid temaga? Sest lahkudes polnud tal mootorit peal, kuid hiljem Rannus seal töökojas käies kuulsin, et talle midagi ikka topitakse mootorikatte alla.
                    selle Lincolinga olen ka sõitnud...räme auto...7 kohaga ja bensiini rüüpab nii mis jube.

                    ma ausalt ei tea, mis mootor seal või kas üldse enam mootorit on. sõitis see auto minu teada viimati ülemöödunud suvel.
                    ½121½

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Autod\'

                      Algselt postitas Hughes


                      Algselt postitas Robinho


                      Lincoln TownCar 7.5l mootoriga...Hughes, äkki oskad öelda, mis mootor aiste vahel oli, kui sina väidetavalt sõitsid temaga? Sest lahkudes polnud tal mootorit peal, kuid hiljem Rannus seal töökojas käies kuulsin, et talle midagi ikka topitakse mootorikatte alla.
                      selle Lincolinga olen ka sõitnud...räme auto...7 kohaga ja bensiini rüüpab nii mis jube.

                      ma ausalt ei tea, mis mootor seal või kas üldse enam mootorit on. sõitis see auto minu teada viimati ülemöödunud suvel.
                      Mis värvi Lincolnist on meil jutt?

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Autod\'

                        Algselt postitas Robinho


                        Algselt postitas Hughes


                        Algselt postitas Robinho


                        Lincoln TownCar 7.5l mootoriga...Hughes, äkki oskad öelda, mis mootor aiste vahel oli, kui sina väidetavalt sõitsid temaga? Sest lahkudes polnud tal mootorit peal, kuid hiljem Rannus seal töökojas käies kuulsin, et talle midagi ikka topitakse mootorikatte alla.
                        selle Lincolinga olen ka sõitnud...räme auto...7 kohaga ja bensiini rüüpab nii mis jube.

                        ma ausalt ei tea, mis mootor seal või kas üldse enam mootorit on. sõitis see auto minu teada viimati ülemöödunud suvel.
                        Mis värvi Lincolnist on meil jutt?
                        see oli igatahes kirsipunane vms.
                        ½121½

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Autod\'

                          Algselt postitas Hughes


                          Algselt postitas Robinho


                          Algselt postitas Hughes


                          Algselt postitas Robinho


                          Lincoln TownCar 7.5l mootoriga...Hughes, äkki oskad öelda, mis mootor aiste vahel oli, kui sina väidetavalt sõitsid temaga? Sest lahkudes polnud tal mootorit peal, kuid hiljem Rannus seal töökojas käies kuulsin, et talle midagi ikka topitakse mootorikatte alla.
                          selle Lincolinga olen ka sõitnud...räme auto...7 kohaga ja bensiini rüüpab nii mis jube.

                          ma ausalt ei tea, mis mootor seal või kas üldse enam mootorit on. sõitis see auto minu teada viimati ülemöödunud suvel.
                          Mis värvi Lincolnist on meil jutt?
                          see oli igatahes kirsipunane vms.
                          Siis me räägime erinevatest autodest. Mina pidasin silmas helehalli (suht rõveda tooniga) ja sama värvi nahksisuga autot.

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Autod\'

                            minge hulluks kui te lasete sel 14-l seal roostetada!!!
                            viicid hughes nii muuseas kysida, mis sellest asjast seal TÄPSEMALT alles on?
                            isegi kui asi on lootusetu ja mul tõesti ple pappi, et seda ellu äratada, ma arvan, et leiab mõne teise inimese, kes ei lase säändsel klassikul surra!

                            We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Autod\'

                              Daewoo hinnaga Ferrari?

                              siin
                              ... läheb lausa taskuraha eest müüki 1995 Ferrari F355 Berlinetta.

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Autod\'

                                Ehk kedagi kotib.

                                MOTOSHOW 2004
                                24.–26. septembril Tartu messikeskuses

                                27 autode Eesti esmaesitlust
                                35 automarki
                                200 erinevat mudelit

                                MOTOTÜMPS
                                AUTOLEHE tuuninguvõistlus
                                Miss MotoShow

                                Septembrikuu viimane nädalavahetus toob Tartusse auto-, moto- ja tehnikahuvilised. Järjestuselt juba 9. MotoShowl saab näha 27 Eesti esmaesitlust ja 200 erinevat automudelit. Autonäitusel osalemas kokku üle 50 firma Eestist, Soomest ja Saksamaalt. MOTOSHOW kasvab ja toimub teist aastat järjest kolmes ekspositsioonipaviljonis. Autonäitus hõlmab 4 400 ruutmeetrit sise- ja 16 000 ruutmeetrit välipinda. Oluliselt on sel aastal suurenenud veoautode väljapanekud. Veoautode Eesti esmaesitlusi kokku kaheksa.

                                MOTOSHOW üheks naelaks võib nimetada sport sedaani MASERATI QUATTROPORTE 2004 aasta mudeli eksponeerimise. Auto on oma klassi sedaanide seas liider, maksab 2 miljonit. Näha saab ajakiri e5 stendis.
                                When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X