320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Autod

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Scooter Vaata postitust
    Volvo S60, hea disainikas no!
    Räägi airbagidest kah!!!
    Need ka sul ju disainikad
    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

    Kommentaar


      Algselt postitas Rein Vaata postitust
      Räägi airbagidest kah!!!
      Need ka sul ju disainikad
      Need on disaini tipp!
      DELFI: FC Levadia võitis 24:0 (vs. FC Soccernet)
      Ljohha: "See number 14 oli soccernetil ainuke mees kes midagi jagas"

      AD e. Andekas Disainer...

      Kommentaar


        Kolleeg tahaks Ford Fusioni osta, aga sooviks enne veits infot koguda, On keegi siinsetest lugejatest antud margi omanik või siis lihtsalt sõitnud? Ootaks kommentaare.
        Supplies!

        Kommentaar


          Algselt postitas vandersell Vaata postitust
          Kolleeg tahaks Ford Fusioni osta, aga sooviks enne veits infot koguda, On keegi siinsetest lugejatest antud margi omanik või siis lihtsalt sõitnud? Ootaks kommentaare.
          Ei ja ei, aga Autolehes ilmunud Saksa TÜV statistika kokkuvõttes oli ta üsna pisikese veaprotsendiga ja tabeli tipuosas. Eks see mingil määral vastupidavust ikka näita.
          20 LEGEND

          Kommentaar


            Algselt postitas Rein Vaata postitust
            Mul on 59 kW ja olen isegi Riias käinud !!!
            Mees, sa oled välismaal käinud! Wow!

            Kommentaar


              Algselt postitas Silver Vaata postitust
              Mees, sa oled välismaal käinud! Wow!
              Uskumatu, aga tõesti olen.
              Last edited by Silver; 20.05.08, 13:58.
              Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

              Kommentaar


                Täna meie lõunanaabrite pealinna külastades õnnestus oma silmaga ära näha X6. Seda autot on eestis päris paljud inimesed Eestis tellinud ilma autot nägemata. Ilus auto oli, aga minu arvates väga ebapraktiline auto ja mõeldud ainult tilli pikenduseks.
                Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                Kommentaar


                  MB CL 63 AMG, oma silmaga küllaltki tihti näen 2-te sellist:P

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Rein Vaata postitust
                    Täna meie lõunanaabrite pealinna külastades õnnestus oma silmaga ära näha X6. Seda autot on eestis päris paljud inimesed Eestis tellinud ilma autot nägemata. Ilus auto oli, aga minu arvates väga ebapraktiline auto ja mõeldud ainult tilli pikenduseks.
                    Püha püss, see X6 on pildi pealt küll kole ju Miks peaks keegi seda endale üldse ostma. X3 ntks Eestis just väga populaarseks ei osutunud.

                    Bemmid on muidu ägedad, aga pagan möne mudeli puhul on küll disainerid niisama ajusid pingutanud - lihtsalt et oleks midagi uut. Kuuene, ilma x'ta, näiteks on väga ilus masin. Ilusaim bemm üldse on - BMW 507 - kindel see

                    Kommentaar


                      x3 polnud sellepärast pop, et x5 tuli juba varem ning oli tunduvalt suurem. ja koledam. nüüd saab x5d aga x6te vastu vahetada

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Rein Vaata postitust
                        ..aga minu arvates väga ebapraktiline auto ja mõeldud ainult tilli pikenduseks.
                        mis mõttes ebapraktiline? kurikas mahub ju kenasti pagasnikusse ära!
                        Jack of all trades, Master of nuns

                        Kommentaar


                          X5 tuli 1999 ja X3 2003 aastal.
                          Ok ma saan aru, et kes ikka X5'lt X3'le üle läheb, aga X3 prooviti müüa teisele sihtgrupile kui X5. Ehk et viieste fännid ja kolmeste fännid. Möni bemmi fänn valib oma autot
                          Samas pole too X3 ka rahvusvaheliselt niikuinii väga positiivset reaktsiooni saanud, seega isegi Eesti turg reageeris vörreldes maailmaga üsna adekvaatselt.

                          Kommentaar


                            ma ei saa aru, millest sa räägid

                            Kommentaar


                              Proovin edaspidi teemakauge olla ning vöimalikult lihtlausetega kirjutada (nii nagu siin kombeks). Ehk saab arusaadavam.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas terroriBanaan Vaata postitust
                                mis mõttes ebapraktiline? kurikas mahub ju kenasti pagasnikusse ära!
                                Rohkem sinna tõesti midagi ei mahu.
                                Opel Corsa pagass on sama suur kui mitte isegi suurem.
                                Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X