320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Üritused

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Üritused\'

    Ise kohe-kohe poodi ning siis ka Elva poole teele. Viljandis ronis päike just pilve tagant välja, niiet on oodata vägagi meeldivat nädalavahetust

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Üritused\'

      Kui keegi inimene on piisavalt lahke ja heatahtlik ning annetaks mulle piisava koguse raha, et ma saaks festivalipielti osta, maksta sõidu Elvasse ja tagasi ning ei sureks vahepeal nälga, siis oleksin mina kaa minemas! Vastasel juhul on nii, et suve suurim üritus jääb mul vahele
      olgem kristlased, vabandused on esitatud

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Üritused\'

        Algselt postitas zaz


        Kui keegi inimene on piisavalt lahke ja heatahtlik ning annetaks mulle piisava koguse raha, et ma saaks festivalipielti osta, maksta sõidu Elvasse ja tagasi ning ei sureks vahepeal nälga, siis oleksin mina kaa minemas! Vastasel juhul on nii, et suve suurim üritus jääb mul vahele
        suve suurim üritus oli juunis...ja täna jumalat et sa sinna minna ei saa----PEACE


        metal up your ass

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Üritused\'

          mis üritus see oli siis?
          olgem kristlased, vabandused on esitatud

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Üritused\'

            c´mon Metallica 13.06 Tallinnas, seda ei ületa miski.
            ½121½

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Üritused\'

              Uhh, Hiphopfesti eel-ja järeltõuked ning üritus ise nüüdseks läbi elatud lõpuks. Rahvast oli rohkem kui ootasin ja üritus esimese korra kohta täitsa kobe. Organisatoorne pool oli küll täiesti putsis, sest ürituse ajakava ilmus välja alles laupäeval ning see oli ka, nagu selgus, täiesti lambist kokku lükatud.

              Kuna esimesel päeval jäi liigsest alkoholist ja magamatusest ja reisiväsimusest tingitud unepausi tõttu mul Hirm ja Rühm nägemata (alkohoolikul ikka juhtub ) ning teisel päeval oskasime Noizmakazi laivist suure osa ajast poes olla, siis oli kuni teise päeva õhtuni mul paras soov pead kuskile vastu posti peksta.

              Seejärel läks aga mölluks ning kõik artistid, kes ajakava järgi tükk aega tagasi pidid esinema, ilmusid ühtäkki järgemööda lavale, tehes ülivõimsa grande finale. Ja pohhui, et peaesineja kohale ei jõudnudki, Chalice, TT ja teised ässad kompenseerisid selle täielikult, rokkides kella poole viieni hommikul(!)

              Nii mõnigi artist üllatas positiivselt, kuid mis peamine - show käis nonstop ca 10 tundi ja küttis meeled viimseni üles. See oli midagi lihtsalt kirjeldamatut.

              Festivalimelu oli täitsa arvestataval tasemel ja inimesed/artistid/staff ühe asja eest väljas. Isegi turvamehed olid vahelduseks viisakad. Kui Möls lõpetuseks kõnet pidas, siis võttis ikka seest soojaks küll, Eesti hiphop elab ja see festival saab toimuma veel vähemalt 15 aastat.

              Krobeline ja arenguruumiga, kuid äärmiselt südamlik ja massiivne üritus. Big up, Möls!

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Üritused\'

                Mazz, see Battle mis seal toimus oli vist suht tühine olnud? Ma mõtlen, et mingi tundmatu tüüp võitis jne.. Keegi siis ei osalenud sellel, jah? Sams noh pühapäevaks olid tegijad väsinud kaa ilmselt juba :P
                olgem kristlased, vabandused on esitatud

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Üritused\'

                  Algselt postitas zaz


                  Mazz, see Battle mis seal toimus oli vist suht tühine olnud? Ma mõtlen, et mingi tundmatu tüüp võitis jne.. Keegi siis ei osalenud sellel, jah? Sams noh pühapäevaks olid tegijad väsinud kaa ilmselt juba :P
                  Võib nii öelda jah. Mölsil läks umbes tund aega, et järelejäänud publiku seast 8 osalejat kokku kraapida. Ehk siis mingid suvalised vennad olid lõpuks laval suures osas. Aga pulli sai sellegipoolest ja mitte vähe. Kahjuks väljalubatud Möls vs Paul Oja mc-bättel jäi toimumata, aga ehk järgmisel aastal.

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Üritused\'

                    Sai terris vahupeol käidud. Enam ei lähe.

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Üritused\'

                      Algselt postitas amority


                      Sai terris vahupeol käidud. Enam ei lähe.
                      tubli poiss!

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Üritused\'

                        Algselt postitas amority


                        Sai terris vahupeol käidud. Enam ei lähe.
                        Vahtu läks silma? :P Oh sa vaeseke ...
                        Joga Bonito!!!

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Üritused\'

                          Sügisjooks
                          Kõik 10km ja 21,1km distantsi lõpetanud saavad tasuta pääsmed Soome ja Tagasi kahele.
                          Eelmise aastaga võrreldes muutub aga see, et sinu jooksu aeg läheb lahti siis kui sa ületad stardijoone. Eelmine aasta läks aeg käima kõigil samal ajal ning mina ntx ületasin stardijoone alles mingi 3 minutit hiljem ja seega oli hiljem protokollis ka 3 minutit kehvem aeg
                          Mina olen igatahes kohal ja jooksen 10 kilomeetrit maha jälle
                          Joga Bonito!!!

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Üritused\'

                            Algselt postitas daywalker
                            Sügisjooks
                            Kõik 10km ja 21,1km distantsi lõpetanud saavad tasuta pääsmed Soome ja Tagasi kahele.
                            Eelmise aastaga võrreldes muutub aga see, et sinu jooksu aeg läheb lahti siis kui sa ületad stardijoone. Eelmine aasta läks aeg käima kõigil samal ajal ning mina ntx ületasin stardijoone alles mingi 3 minutit hiljem ja seega oli hiljem protokollis ka 3 minutit kehvem aeg
                            Krt mul oli sama jama. Lonkisin rahulikult seal rivi lõpus, et ohh aega küll. Kui sinna stardini jõudsin oli vist mingi 5 min ees juba, vat siis läks kiireks. A ega see mu aega eriti ei mõjutanud. Nagunii olin FC Soccernet\'i viimane.

                            Edit: Typo...
                            DELFI: FC Levadia võitis 24:0 (vs. FC Soccernet)
                            Ljohha: "See number 14 oli soccernetil ainuke mees kes midagi jagas"

                            AD e. Andekas Disainer...

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Üritused\'

                              Ei viitsi sel aastal minna. Eelmisel aastal jooksin mingi 52 mintsaga 10 km läbi. Sel aastal olen liiga paksuks läinud ja ei lähe oma le häbi tegema.
                              Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Üritused\'

                                ahjaa, selleks et neid Soome pileteid saada tuleb ennast registreerida ära enne 21 augustit. Nii et chop chop...
                                Joga Bonito!!!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X