320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Üritused

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    no fakk see kämm, nagunii poleks viitsind pildistada. (vist oli siiski lubatud, sest välgud aegajalt käisid). fakk, et nii piinlikult vähe rahvast oli. fakk, et teada oli - konsa esimene pool mängitakse lihtsalt 'Medsi' ette. ikka oli suppper. Every you every me ja Special K olid ilmselged tipphetked. praegu vaatan jüütüübist rock am ringi salvestusi ja elan hetkes. fakkje.

    jasperit nägin ka eemalt, proovisin vehkida aga sa ei pand mind üldse tähele. well who can blame you, tervisi siis virtuaalselt; ja muidugi kahju, et rK-a ei kohanud.
    We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

    Kommentaar


      Bänd oli norm, aga atmosfäär oli väga külm. Kohe kuidagi ei saanud vedama. Õige fiiling oli alles lisalugude ajal. Need olidki minu jaoks tipphetked. Eriti veel, kui laulmisosa oli läbi ja võimud keerati piiri peale ning jämmiti kogu hingega.

      Aga pillide seadistamise ajal oli tähelepanu häiritud. Vaatasin enda ümber olevaid emo-tütarlapsi ja mõtlesin kuhu ma sattunud olen. Arvatavasti ei pannudki sellepärast tähele.
      jokers to the right
      clowns to the left of me

      Kommentaar


        Nojaa, mina olen ammu liiga vana, et noorte piigadega lava ees ruumi eest võidelda. Hea kui põlvgi veel muusika taktis nõtkub. Sestap - kuigi oli seisupilet, parkisime end lõpuks siiski otsatribüünile toolidele. Ja hea plaan oli. Pmst keegi ajudele ei käinud ja isegi naine nägi esimest korda lavale.
        We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

        Kommentaar


          paradiisi sattusid. iga pausi ajal oleks mõnda neist emokatest peldikus trukkida võinud. nüüd pead ainult kahetsema

          Kommentaar


            Algselt postitas fitti Vaata postitust
            Hea kui põlvgi veel muusika taktis nõtkub.
            Ei tasu ennast kossupedede paradiisi vedada.
            Õpetus sulle fitti järgmiseks korraks.

            Kommentaar


              möödund suvi ei suutnud molko ka kontserti ajal suitsust eemal olla, mis mind kuulajana tegelt häiris. kas tlnas oli samamoodi?

              ja need, kes KUMU ÖÖl käisid, võiksid ka muljeid jagada.
              Which ship has never docked at Liverpool?
              The Premiership.

              "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

              Kommentaar


                Algselt postitas sicmic Vaata postitust
                möödund suvi ei suutnud molko ka kontserti ajal suitsust eemal olla, mis mind kuulajana tegelt häiris. kas tlnas oli samamoodi?
                Vahepeal kimus jah seal suitsu aga mind see ei häirinud absoluutselt. Mulle igatahes meeldis kontsert väga
                Joga Bonito!!!

                Kommentaar


                  Väga mõnus kontsert oli tõesti. Kahju ainult, et nii palju lugusid tehti uuelt plaadilt, mille kuulamisse ma pole süvenenud. Ning lisalugusid tehti ka üsna vähe.

                  Ja mis ajast Eestis pudeliga esinejaid loobitakse? Kas mingi uus mood?

                  Kommentaar


                    alguses oli ikka hästi piinlik, et inimesi üldse ei olnud. minu jaoks läks kontsert käima alles Special Needsist, sest sellele eelnenud Every You Every Me oli rahva lõpuks üles kütnud. edasi läks aina paremaks ja paremaks ja lõpuks oli üldmulje ikka üpris super. Kate Bushi Running Up That Hill oli minu jaoks tipphetk.

                    selle kontserdiga juhtus mul veel säärane nõme lugu, et ma kaotasin piletid ära ja sain neid seeläbi kaks korda osta. jippikajee! kui esinemine oleks sitt olnud, siis oleks ma küll pisut tõre olnud.

                    setlist ka:
                    infra red
                    because
                    meds
                    drag
                    soulmates
                    i know
                    song to say goodbye
                    cops
                    every you every me
                    special needs
                    one of a kind
                    without you
                    blind
                    special k
                    bitter end

                    running up that hill
                    20 years

                    kumu öö oli muidu ok, aga peldikukriis oli silmipimestav. esinejad olid head, aga mitte imelised. heli oli vähemalt kahes saalis persses. meeleolu oli hästi mõnus. jimi tenor oli pettumus
                    «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                    «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                    Kommentaar


                      Algselt postitas rohelineKonn Vaata postitust
                      kumu öö oli muidu ok, aga peldikukriis oli silmipimestav. esinejad olid head, aga mitte imelised. heli oli vähemalt kahes saalis persses. meeleolu oli hästi mõnus. jimi tenor oli pettumus
                      Oku soolakal oli ka igasugu esinejaid. Heli oli bro. Meeleolu üelv. Laupäevane afteks väga sisutihe ja väsitav, täna tunnen end juba inimesena.
                      Supplies!

                      Kommentaar


                        Ah jaa, soovitage tänase või homse õhtu jaoks mõnd lahedat üritust või kohta mida Tallinnas külastada. Paar väljamaalast tunnevad huvi. Vanalinnapäevi olen juba soovitanud, ofkoors.
                        Supplies!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas vandersell Vaata postitust
                          Ah jaa, soovitage tänase või homse õhtu jaoks mõnd lahedat üritust või kohta mida Tallinnas külastada. Paar väljamaalast tunnevad huvi. Vanalinnapäevi olen juba soovitanud, ofkoors.
                          las joovad kõigepealt vallikas, siis depeche mode'i baaris ja lõpuks levikas
                          «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                          «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                          Kommentaar


                            Vallikas tuli endal pähe, DM soovitas fitti, sa lisasid ka paraja piruka otsa. Nii teengi.
                            Supplies!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas rohelineKonn Vaata postitust
                              las joovad kõigepealt vallikas, siis depeche mode'i baaris ja lõpuks levikas
                              see on ikka nii nummi pakett, et hakka või giidiks

                              Kommentaar


                                Algselt postitas manitaaz
                                Rahva parampampamadadadaaa oli super.
                                I can't hear you. See oli minu jaoks kõige masendavam koht. Kogu saal oleks pidanud eufoorias olema, aga eestlased jorisevad Meie Mehe järgi ka kõvemini.
                                jokers to the right
                                clowns to the left of me

                                Kommentaar

                                Working...
                                X