320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Üritused

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas manitaaz
    Mulle tundus, et see oli ainuke koht kus rahvas vähegi enda suu lahti tegi, ise üritasin iga laulu ajal kaasa laulda ja rahvas vaatas kui mõnd lolli.
    Oli küll ainuke koht, kus rahvas veidike häält tegi, aga välja kukkus, minu jaoks, masendavalt.

    Bändile oskaks ma ette heita sellise pisikese detaili. Kuradi nõme on, kui mõned pillimehed tinistavad oma instrumente ekraanide kõrval mustas kamoflaa˛is. Pärast muidugi kutsuti nemad ka rahva ette, aga muidu tekitas sellist lip-singing/vanillaninjalikku pillide kasutamise tunnet.
    jokers to the right
    clowns to the left of me

    Kommentaar


      Placebo kontserti kommentaaridest peegeldub just täpselt see, mida kartsin ja mispärast pigem ei tulnud - eestlane on loid ja ei ela korralikult kaasa. Siiani on jäänud mulje, et vaid Rammstein suudab meid korralikult pöördesse ajada.
      Which ship has never docked at Liverpool?
      The Premiership.

      "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

      Kommentaar


        riia placebo oli tosiselt parem kui tallinna oma
        rahvast oli meeletult, terve plats oli t'is, ning alumised tribuunid ka
        ning kaasa elati esimesest loost, ikka tosiselt elati kaasa
        infra red oli minuarust vaga hea alguslugu, vanematelt plaatidelt oleks voinud rohkem lugusid olla
        ega brian ei olnud riias ka eriti jutukas. sama jutt oli, mis tallinnas, kuid [hekorra utles veel, et n[[d tuleb lugu nende esimeselt plaadilt
        kahju muidugi, et rocki mangu ei nainud, aga placebo fiiling oli piisavalt hea
        neljap siis ozzy riias, ning tagasi koju, magama

        mis oli huvitav, siis see, et molkol oli eraldi riietusruum, ning samuti eraldi auto
        nuudsest onnelik trummikepi omanik, trummikepp pidas vastu terve riia kontserdi
        Слава Україні! Героям слава!

        Kommentaar


          Algselt postitas EgoTrip Vaata postitust
          ega brian ei olnud riias ka eriti jutukas. sama jutt oli, mis tallinnas, kuid [hekorra utles veel, et n[[d tuleb lugu nende esimeselt plaadilt
          mina olen neid ka korra suurel festaril näinud, ning ka seal ei olnud nad kuigi jutukad. äkki nad ei olegi eriti jutukad?

          pealegi, kui ikka tõeliselt meeldib artisti suhtlemine publikuga, siis tuleb minna hoopis morrisseyd vaatama. tema on väga terav
          «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
          «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

          Kommentaar


            mis? kus?
            miks ma maha magasin?
            olgem kristlased, vabandused on esitatud

            Kommentaar


              Algselt postitas jaamu
              Tüdrukud rokkisid täiega ja rosinaks
              ninjatüdrukute rosinaid täiega rokkida? mmmmm

              Kommentaar


                Agent M

                1. juuni 2007 Tallinn - Vanalinnapäevad. Vabaduse väljakul kell 18:45.

                Tasuta!
                tulevik on tunni aja pärast

                Kommentaar


                  Siis, kurat sellega! Tallinna oma ma ju ikka maha magaud poleks
                  olgem kristlased, vabandused on esitatud

                  Kommentaar


                    placebo meeldib mulle iskilikult mitu korda rohkem kui Ozzie, aga....
                    mõlemad placebo kontserdid (Tallinn ja Riia) olid mitte midagi erilist. ok hea oli kuulata ikkagi lives, kuid sõud jäi väheseks, ning publikuga ei suheldud praktiliselt üldse
                    aga mida tegi Ozzie, kohe kontserdi algul ajas rahva ülesse, ning nii läks välja kuni lõpuni. fucke küll lendas päris palju, aga kiitis publikut, ning ütles pidevalt, et ei kuule midagi
                    playlist on kuskil kotis, ei viitsi hetkel üles otsida, kui keegi tahab, siis võin üles panna.
                    looga mama im coming home, tundus, et ozziet pole üldse kuulda, vaid publik laulab, väga super oli see
                    etteritta ei ole mõtet minna, ozzi loopis terve kontserdi ämbriteviisi vett etteritta, ning zack wylde kippus sülitama
                    parimad olid siis - mama im coming home, ning wylde ligi 10 minutiline kitarrisoolo, sel ajal kui ozzie lava taga oli. ning ütleme, et õlut jõi ozzie mehiselt
                    kaasas oli oma familyst sharon
                    igatahes sõu on meeletu, ning ozzie esitab seda nii kus suudab, ning laval ei ole värisemisest mitte mingit märki. ning perset näitas ka, ja oma rihma viskas publikuse. neetidega. keegi tahtis küll pärast natuke õmblusi

                    niiet, minge ja nautige
                    Слава Україні! Героям слава!

                    Kommentaar


                      EgoTrip! playlist oleks tore küll!
                      olgem kristlased, vabandused on esitatud

                      Kommentaar


                        ozzie playlist

                        bark at the moon
                        mr crowley
                        not going away
                        flying high again
                        believer
                        i dont wanna stop
                        road to nowhere
                        suicide/solo
                        i dont know
                        here for you
                        no more tears
                        change the world

                        mama im coming home
                        crazy train
                        paranoid
                        Слава Україні! Героям слава!

                        Kommentaar


                          Kui 15. ja 16. juuni jätkuvalt hea ilmaga varustatud on, siis saab tänavune Rabarock olema üks sigakõva üritus. Mina olen kohal igatahes.
                          "You didn't realize that they had guns? Big, long, dangerous machine guns. With war criminals attached to the trigger."

                          RocknRolla (2008)

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Maekas Vaata postitust
                            Kui 15. ja 16. juuni jätkuvalt hea ilmaga varustatud on, siis saab tänavune Rabarock olema üks sigakõva üritus. Mina olen kohal igatahes.
                            Paistab, et see aasta head ilma just ei tule, aga sigakõva saab ikka olema.

                            Mondo Generator!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas eika Vaata postitust
                              Paistab, et see aasta head ilma just ei tule, aga sigakõva saab ikka olema.

                              Mondo Generator!
                              Praegu Tartus veel täitsa hea ilm, pilves veidi aind. Kui homme-ülehomme vihma ei tule, siis on väga hea. Kui ka tuleb, siis elab ikka üle.

                              Laibach!
                              "You didn't realize that they had guns? Big, long, dangerous machine guns. With war criminals attached to the trigger."

                              RocknRolla (2008)

                              Kommentaar


                                Kuradi Lõuna-Eesti. Siin Põhja-Eestis iga tunni aja tagant tuleb rõvedat padukat.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X