320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Üritused

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
    Mina oleksin meelsasti Teet Veispaku loengut poolteist tundi kuulanud nende filmide asemel. Tundus palju põnevam.
    Aga ei olnud hullu miskit. Kunstiline spermapurse aastast 1972 mulle päris meeldis ja kolmekümnendate Prantsuse striptiis kah. Kena neiu oli. Kümnest tulin siiski ära, magada ka vaja enne tööpäeva.
    ma laekusin just kümnest. loengu pidas Kahu, kes oli väga hea, nagu alati. kui muidugi tema stiil istub. filmid olid aga sellised "seksifilm kunsti pärast", millest mõni oli rohkem nii ja mõni rohkem naa, aga viimane oli täitsa hull. nimeks oli pooli fännidele kindlasti tuttavlikult kõlav We Fuck Alone. film sisaldas siis umbes pool tundi sooloseksi, seda saatis pidev stroboefekt ja heliks oli pulsirütmis bass ja lapse nutt. täiesti hulluksajav, viimati sai võrreldavat foobiameeleolu kogetud Lynch'i Inland Empiret vaadates.

    sel õhtul jäi seksimata
    «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
    «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

    Kommentaar


      Algselt postitas vello99 Vaata postitust
      Killswitch Engage hollikas võib päris nunnu olla. Nende viimane plaat muide jõudis täna mp3.com "tasuta muusika"-osakonda, kelle jaoks tundmatu ja soovib materjali ilma südametunnistuse piinata läbi töötata, here you go...

      http://www.mp3.com/media_player/2199/5/viewer.php?
      Ja oligi väga nunnu. Väikses kompaktses kohas kui ikka kitarrid korralikult põhja vajutada, trumm tümpsuma ja väheseid metali lauljaid, kes tõenäoliselt suudab donkata, korralikult üürgama, on vägagi korralik üritus.

      Loodetavasti peavad oma lubadust varsti jälle kohale vajuda ja, et selleks korraks on ka seljatõbine kolmas kitarrist ennast terveks ravinud.
      "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

      Kommentaar


        keegi sellisele asjale nagu WHA!? festival läheb?
        http://lejalgenes.com/wha/

        Kommentaar


          Algselt postitas kewu Vaata postitust
          keegi sellisele asjale nagu WHA!? festival läheb?
          http://lejalgenes.com/wha/
          Ed'i tegemisi vaataks küll aga kahjuks pole nädalavahetusel üldse aega.
          DELFI: FC Levadia võitis 24:0 (vs. FC Soccernet)
          Ljohha: "See number 14 oli soccernetil ainuke mees kes midagi jagas"

          AD e. Andekas Disainer...

          Kommentaar


            Punk@8 vol.2

            Tere tulemast 16. novembril Haapsallu, tuleb üle mõistuse kõva üritus.

            Kommentaar


              Täna 9.11.2007, ROCK CAFE's

              ROSTA AKNAD

              UKSED KELL 21.00

              PILETID EELMÜÜGIS:PILETILEVI MÜÜGIPUNKTIDES, STADTOILI TANKLATES, MUUSIKAPOES ROCKROAD (ENDLA 38 ), ROCKIKLUBIS HADES (KOTZEBUE 13A) 150.-/KOHAPEAL 200.-

              VANUSEPIIRANG 18 A
              tulevik on tunni aja pärast

              Kommentaar


                23. november
                Tallinn - Kultuurikatel
                algus : 20:00

                Velikije Luki

                Kaasa löövad:
                Propeller
                Alice Tisler

                Pilet : 125.-


                tulevik on tunni aja pärast

                Kommentaar


                  Järjekordne kõva pungipidu Haapsalus, juba sel reedel:



                  Haapsalu hetkel kõige kõvem sõna Ohutsoon saab üheaastaseks, endine kõige kõvem sõna Hommikune Vahetus teeb järjekordse "viimase" esinemise ning ülejäänud kaks bändi on mulle üsna tundmatud nimed. Tulge kohale ja vaadake järele!

                  Kommentaar


                    Oisarsk! Homme on Parlamendis Ice MC!!!

                    Hitt 1, hitt 2, hitt 3, hitt 4, lugu 5, lugu 6 jne...

                    PS! Need, kes 90'ndate alguses veel lasteaias käisid ei pea ilmselt rõõmustama...
                    DELFI: FC Levadia võitis 24:0 (vs. FC Soccernet)
                    Ljohha: "See number 14 oli soccernetil ainuke mees kes midagi jagas"

                    AD e. Andekas Disainer...

                    Kommentaar


                      Ma harjutasin kunagi tunde, et öelda veatult BOMDIGIDIGIDIGIBOMDIGIBOM.
                      We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                      Kommentaar


                        José González

                        Kommentaar


                          Milline romantiline pleiss romantilise muusika jaoks. Tõeline Kirsimägi.
                          Supplies!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas fitti Vaata postitust
                            Ma harjutasin kunagi tunde, et öelda veatult BOMDIGIDIGIDIGIBOMDIGIBOM.
                            Ja ta suudab seda endiselt. Veatult. Ka peale kuuendat õlut. Võtan mütsi maha, ainuüksi sellise oskuse eest peaksid endale korraliku palgatõusu välja rääkima.
                            Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

                            Kommentaar


                              Sa unustad, et mu kaunis kaaslane suutis seda lennult, ilma tunde varem harjutamata. Ja et sa jäid selle eest õlle sisse.
                              We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                              Kommentaar


                                Kes veel kuulnud ei ole, siis THE FALL Rabarockil. Fuck yeah!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X