320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Üritused

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas mazz Vaata postitust
    Kes veel kuulnud ei ole, siis THE FALL Rabarockil. Fuck yeah!
    Püha müristus, liiga karm!!!
    "We are Northern white crap that talks back
    We are The Fall, we were spinning, we were steppingCop out, cop out as in from heaven The difference between you and us is that we have brainsCos we are Northern white crap But we talk back Uh oh, uh oh Bang, fucking bang, The Mighty Fall The Fall, we are back, we are back And this next number is Fiery Jack …"

    Kommentaar


      20.juuli Riia Skonto Staadionil

      METALLICA! Mina olen igastahes mineja, kuidas teistega siit foorumist. Äkki oskab keegi mõnda head odavat ööbimis kohta ka Riias juba soovitada.
      forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

      Kommentaar


        Algselt postitas Evu Vaata postitust
        20.juuli Riia Skonto Staadionil

        METALLICA! Mina olen igastahes mineja, kuidas teistega siit foorumist. Äkki oskab keegi mõnda head odavat ööbimis kohta ka Riias juba soovitada.
        mul vend ööbis mingis hotellis, võtsid nelja peale ühe neljase toa ja siis tuli 160.- öö, ma ei tea kui kallis see on su jaoks. kui tahad võin uurida mis koht oli? igatahes saab netis ette bronnida kohti.
        AILTON

        Kommentaar


          soccernet on koguaeg ööbind profit campis... meil mõlemal korral mingi massive tuba olnud... kuskil 8-10 inimesel.. suht odav ja otse vanalinnas.

          Kommentaar


            Algselt postitas Evu Vaata postitust
            20.juuli Riia Skonto Staadionil

            METALLICA! Mina olen igastahes mineja, kuidas teistega siit foorumist. Äkki oskab keegi mõnda head odavat ööbimis kohta ka Riias juba soovitada.
            hmm...eesti oma jäi vahele, peaks vist ära proovima.

            Kommentaar


              TOPELT EI KÄRISE. Pilet olemas ja kindel minek. Piletite müük oli küll hull, 30 sekundiga müüdi programmi väitel 509 piletit. 10.00.32 olid 620 kroonised juba otsas.
              forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

              Kommentaar


                Ennevanasti käidi Iirimaal kalkuneid kitkumas, käiakse siiani. Nüüd on aga uus väljakutse!



                (Iiri)maa tuleb täita lastega! Ja saab veel festarile ka pealekauba.
                Which ship has never docked at Liverpool?
                The Premiership.

                "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

                Kommentaar


                  Algselt postitas sicmic Vaata postitust
                  Ennevanasti käidi Iirimaal kalkuneid kitkumas, käiakse siiani. Nüüd on aga uus väljakutse!



                  (Iiri)maa tuleb täita lastega! Ja saab veel festarile ka pealekauba.
                  huvitav, kas usk keelab neil endil 'tosoide loovutada. nagu ütles laulusalm:

                  Let the Pagan spill theirs
                  O'er mountain, hill, and plain.
                  God shall strike them down for
                  Each sperm that's spilt in vain.

                  aga tegelikult on siin peidus suurepärane võimalus teise eesti noortele. samaaegselt on võimalik saada SkyPlusi suvepäevade pilet ja keerata persse iirlaste genofond
                  «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                  «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                  Kommentaar


                    Bi-2 ja sümfooniaorkester. See võib päris maitsekas olla, isegi toimumiskohale vaatamata.
                    We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                    Kommentaar


                      Slayer 1. juulil Tallinnas - http://www.bem.ee/index.php?id=6368

                      kahju, et toimumispaik veits kehv on.
                      Algselt postitas Iceman
                      Hofnari maitse totside suhtes on ikka ülekõige.

                      Kommentaar


                        no teeme osturallit ja loodame, et tõstetakse näiteks ale kukile

                        Kommentaar


                          Täna, minu pool. Midagi ei toimu - kutsutud on kõik.
                          Parem georg otsas kui Paul keres.

                          Kommentaar


                            FF õllesummeril?

                            ole tõsi, ole tõsi, ole tõsi

                            Kommentaar


                              Algselt postitas manitaaz Vaata postitust
                              FF õllesummeril?

                              ole tõsi, ole tõsi, ole tõsi
                              Ma ei teadnudki, et Fun Factory enam eksisteerib :S

                              Kommentaar


                                Algselt postitas manitaaz Vaata postitust
                                FF õllesummeril?

                                ole tõsi, ole tõsi, ole tõsi
                                Fear Factory? Foo Fighters? Franz Ferdinand? Food Farlotte?
                                Rise and rise again until lambs become lions!

                                Vaprus - Athletic Club - Rosenborg

                                Kommentaar

                                Working...
                                X