320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Pelmeenid!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Pühaduse rüvetamine. Pelmeeni supp ja keedetud pelmeenid on rõvedad.

    Aga tore, et oma lõunasöögi ajal mõtlesid minu peale.
    Ela ja tunne, et elad
    see on kõige lihtsam
    filosoofia, mis toimib
    sule silmad ära vaata
    tagasi, hinga sügavalt ja
    hüppa üle iseenda varju
    tule koos minuga.

    Kommentaar


      pelmeenipizza?
      jokers to the right
      clowns to the left of me

      Kommentaar


        Algselt postitas Iceman Vaata postitust
        Pühaduse rüvetamine. Pelmeeni supp ja keedetud pelmeenid on rõvedad.
        Oot, oled tegelikult pelmeenisuppi söönud, et nii kindel arvamus on? Laias laastus nagu frikadellisupp, ainult kaks korda parem.

        Algselt postitas Jasper Vaata postitust
        pelmeenipizza?
        On kellelgi hea retsepti? Olen üritanud teha, aga pole olnud päris see. Kuigi olen ikka rõvedalt häid pelmeenipizzasid elu jooksul mujalt saanud.

        Kommentaar


          Algselt postitas eika Vaata postitust
          Oot, oled tegelikult pelmeenisuppi söönud, et nii kindel arvamus on? Laias laastus nagu frikadellisupp, ainult kaks korda parem.
          Ei ole. Mind on sunnitud ja sellest ei ole head mälestused.


          Algselt postitas eika Vaata postitust
          On kellelgi hea retsepti? Olen üritanud teha, aga pole olnud päris see. Kuigi olen ikka rõvedalt häid pelmeenipizzasid elu jooksul mujalt saanud.
          Kasuta minipelmeene.
          Ela ja tunne, et elad
          see on kõige lihtsam
          filosoofia, mis toimib
          sule silmad ära vaata
          tagasi, hinga sügavalt ja
          hüppa üle iseenda varju
          tule koos minuga.

          Kommentaar


            Algselt postitas eika Vaata postitust
            Oot, oled tegelikult pelmeenisuppi söönud, et nii kindel arvamus on? Laias laastus nagu frikadellisupp, ainult kaks korda parem.
            Kui sa ikka ise frikadelle teed, siis ei saa pelmeenisupp sellele kuidagi vastu.

            Kommentaar


              Kes keelab ise pelmeene teha?
              BVB - Vaprus

              Kommentaar


                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                Kui sa ikka ise frikadelle teed, siis ei saa pelmeenisupp sellele kuidagi vastu.
                Teen ise frikadelle? Kas ma olen sinu meelest mingi Imre Kose vä?

                Kommentaar


                  Algselt postitas eika Vaata postitust
                  Teen ise frikadelle? Kas ma olen sinu meelest mingi Imre Kose vä?
                  No ma olen teinud. Frikadellid nägid üsna lopergused ja ülisuured välja (ürita sa munaste kätega pisikest lihapalli veeretada), aga ülimaitsev oli. Ja pelmeene pole ma ise teinud Ma pole taigna tegemisel just eriti osav.

                  Kommentaar


                    Ise tehtud pelmeenid on parimad.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas eika Vaata postitust
                      On kellelgi hea retsepti? Olen üritanud teha, aga pole olnud päris see. Kuigi olen ikka rõvedalt häid pelmeenipizzasid elu jooksul mujalt saanud.

                      jokers to the right
                      clowns to the left of me

                      Kommentaar


                        Keedetud pelmeenid ülepraetuna on ikka väga head. Noh kuna kollase pakiga hiinakad olid lemmikud siis teistega seda proovinud pole.
                        Ja Aussis on väga tuuga nendega. Kindlasti leiab ka häid aga suurematest linnadest .
                        #tahakspelmeene.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Kaurr Vaata postitust
                          Keedetud pelmeenid ülepraetuna on ikka väga head. Noh kuna kollase pakiga hiinakad olid lemmikud siis teistega seda proovinud pole.
                          Ja Aussis on väga tuuga nendega. Kindlasti leiab ka häid aga suurematest linnadest .
                          #tahakspelmeene.
                          Aussis saab häid plemeene vene poodidest.

                          Kommentaar


                            Olen ka viimasel ajal kõiksugu erinevaid pelmeene poest ostnud ja hetkel on lemmikuks saanud Uralski pelmeenid (kollases pakis). Kindlasti paremad, kui õlist niretavad kollase pakiga hiinakad.

                            Samuti esmalt keedan ja seejärel praen.
                            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                            Kommentaar


                              Ei tea, mis valemiga need hiinakad sul õlist niretavad.
                              Inter - ausaim klubi Itaalias.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Halb ründaja Vaata postitust
                                Ei tea, mis valemiga need hiinakad sul õlist niretavad.


                                Need?

                                Tahad öelda, et kui sa sinna kahvli sisse lükkad, siis ei pritsi kuuma õli välja? Või kui hammustad, siis ei pritsi kuuma õli kuhugi suulakke? Oled sa kunagi teisi pelmeene proovinud üldse? Üldiselt ei ole teised pelmeenid nii õlised.
                                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X