320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Pelmeenid!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #76
    Algselt postitas Raix Vaata postitust
    Kui aga omadega Riias, siis soovitan kindlasti minna Pelmeni XL - priceless koht: http://www.xlpelmeni.lv/menu.html
    Hiljuti Queeni kontserdil Riias käies ja hiljem kõhukinnitust otsides eksisin ka sinna - väärt koht

    Kommentaar


      #77
      Ärge pikka viha pidage aga ... pelmeenid on pededele!
      The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

      Kommentaar


        #78
        Küll sa tead hästi ikka ,mis on pededele ja mis mitte.. oled ise pede?

        Kommentaar


          #79
          Algselt postitas dannar Vaata postitust
          Praegu on võimalik viimaseid päevi külastada kesklinna toredat pelmenitteriat Kuus pelmeeni, mis seejärel oma uksed sulgeb.
          Kahju, see oli mõnus koht kus sai kiirelt ja odavalt kõhu täis laadida.
          Klienditeenindajad olid ainult mingid munad.
          Joga Bonito!!!

          Kommentaar


            #80
            Algselt postitas zaz Vaata postitust
            nii ilus tüdruk, aga sööb nii halba kraami
            Algselt postitas z3ro Vaata postitust
            keedupelmeenid öäkkk
            MATSID

            1010
            My daddy was a bankrobber

            Kommentaar


              #81
              Mõlemad pelmeenid on teretulnud. Häid keedetud pelmeene on lihtsalt kergem teha. Kuubik puljongit vette, pelmeenid sisse ja läheb.

              Pigem on keetmisest ja praadimisest tähtsam küsimus see, et mis marki pelmeene härrad ja neiud eelistavad. Nüüd nad veel erineva kujuga ja iga kord külmleti ees vaja pikalt nuputada.

              Ma olen seni uskunud loogikat, et mida kallim seda parem.

              Kommentaar


                #82
                Algselt postitas kyps Vaata postitust
                Mõlemad pelmeenid on teretulnud. Häid keedetud pelmeene on lihtsalt kergem teha. Kuubik puljongit vette, pelmeenid sisse ja läheb.

                Pigem on keetmisest ja praadimisest tähtsam küsimus see, et mis marki pelmeene härrad ja neiud eelistavad. Nüüd nad veel erineva kujuga ja iga kord külmleti ees vaja pikalt nuputada.

                Ma olen seni uskunud loogikat, et mida kallim seda parem.
                need hiinapelmeenid on üleprahi.. ja tudengi omad ka.
                My daddy was a bankrobber

                Kommentaar


                  #83
                  Algselt postitas kyps Vaata postitust
                  Ma olen seni uskunud loogikat, et mida kallim seda parem.
                  Kulak raisk!

                  Kommentaar


                    #84
                    ...aga Vahur Kersna ültles kuskil tähtsas ajakirjas või lehes hiljuti et eesti naise arvates on eesti mees üks igavene väikse tilliga haisev pelmeen

                    Nt. Yheksa ütle sa - kas on nii?
                    RummaBastards!

                    Kommentaar


                      #85
                      Pelmeen väikse (vähese) tilliga ei ole ju paha? No ja see pelmeenile iseloomulik hais vajab lihtsalt harjumist.

                      Kommentaar


                        #86
                        Kõige paremaid pelmeene on kolme erinevat.
                        Rakvere pelmeenid tilliga,siis need kollases pakis hiina naise pildiga pelmeenid,ning mingisugused "sibierski "pelmeenid mis hiljuti avastasin.
                        Vahet pole kas praed,keedad või küpsetad ahjus,ühtemoodi head on nad ikkagi.

                        Ja hind on oluline.....on ikka vahet kas ostad 24 eeksuga hiina pelmeenid või siis 12 eeksuga mingised "selveri pelmeenid" või "säästu pelmeenid"
                        Kui päkapikk tahab, võib ta oma välimust muuta. päkapikk on korduvalt ennast rihmaks joonud.

                        Kommentaar


                          #87
                          Selveri pelmeen on küll kõige jubedam pelmeen, mida ma söönud olen. Säästukatest on mind siiani saatus mööda tüürinud.
                          Ja seda olen ka tähele pannud, et hea pelmeen on igat moodi hea, aga sitt pelmeen on kõige söödavam praetud kujul.

                          12 points goes to kollase pakiga hiinakad.
                          Kas sinu kommipood on ikka küllalt autentne?

                          Kommentaar


                            #88
                            Algselt postitas päkapikk Vaata postitust
                            Vahet pole kas praed,keedad või küpsetad ahjus,ühtemoodi head on nad ikkagi.

                            Duubeldan omg jah .
                            Algselt postitas Tofoa
                            Man City fännamine keedab muidu normaalsete inimeste ajud päris pehmeks.

                            Kommentaar


                              #89
                              kollase pakiga hiinakad on jah üleprahi.
                              soovitati proovida suuremas pakis, kas oli 1 või 2kg ei mäleta, Maximas pesitsevaid vene nimega pelmeene. eni komments?

                              Kommentaar


                                #90
                                Algselt postitas z3ro Vaata postitust
                                soovitati proovida suuremas pakis, kas oli 1 või 2kg ei mäleta, Maximas pesitsevaid vene nimega pelmeene. eni komments?
                                Ei midagi erilist.
                                jokers to the right
                                clowns to the left of me

                                Kommentaar

                                Working...
                                X